Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

@Ohlund - este je daleko do konca :)

a ja prajem celemu Evil Insiders teda Chrisovi, Nabbymu a Wildovi prijemne prezitie Vianocnych sviatkov na cele timovej tabulky nasej KTL :)

:pivo2:
No pomalu sa nám blíži záver 4 kola a po dnešku máme stratu 2 bodov na 1 miesto a náskok 6 bodov pred skupinou za nami,čo su na 3 mieste a nižšie . :) No supr robota Wildo,Nabby i Fortune,je fajn,že sa striedame v zbieraní bodov ,neleží to na 1-2 ale každý den zaberie niekto iný a to svedčí o sile tohto tímu. :) Tipujete velmi dobre a bez výpadkov - žiadne N a na výsledkoch sa to prejavuje.Tak len tak dalej :wink:
NO tak nakoniec delené 2 miesto.Mohlo to byť lepšie,chýbal kúsok,ale záver nám moc nevyšiel. Posledný den sme získali skalp v duelových kolách velmi dobrých diablikov, tak myslím aj toto je v pohode a môžme byť spokojný. :) V individuálke sme všetci 4 skončili do 24 miesta čo je parádny výsledok,ukázali sme svoju silu tak len tak dalej chalani.Wildo,Fortune i Nabby ako za každé kolo tak i za toto máte velkú pochvalu. :good:
Fuuu to boli dnes výsledky :scare: Ked som videl včera včera ked som išiel tipovať tvoje tipy Wildo,vravel som si fajn,máme X pokryté a máš ho vidieť. :-D
mal som kreativnu chvilku tak som natipoval na 3 dni dopredu, takze dufam, ze dalsie dni uz nebude treba :ciga:
WildCelt píše:mal som kreativnu chvilku tak som natipoval na 3 dni dopredu, takze dufam, ze dalsie dni uz nebude treba :ciga:
Myslim ze to bude stacit. Viac uz nebudes tipovat tuto sezonu.
tak tomuto sa hovori prihravka na smec :tomato:
och boze, to je drama, dost mozna je aj remiza :nervozny: zostavaju este 2 zapasy, zatial prehravame o bod

NSH prehrava o gol, ak remizuje, mali by sme postupit
ak prehraju, potrebujeme kriz v zapase VAN - WPG a mali by sme vyhrat v nastaveni
ak NSH vyhra, mali by sme postupit

NSH prave vyrovnal :panika:

uz by som mal ist spat, ale asi uz vydrzim

WPG zatial vyhrava nad VAN, som zvedavy ako to vsetko tento zapas ovplyvni, moc nechybalo a zmenil by som tip z kriza na WPG :|
minuta nas deli od postupu :waa:
postupujeme, vedieme o bod a posledny zapas uz nic neriesi :yahoo: :wine:
Jop, keby to Montreal udrží mali by BA 3 bodový náskok pred posledným zápasom..
Teraz vás čakajú DD, s tými hrali EI v PO aj minulý rok ale to bola úplne iná zostava pod Chrisom..
WildCelt píše:postupujeme, vedieme o bod a posledny zapas uz nic neriesi :yahoo: :wine:
paradne, bolo to tesne

velmi vyrovnana seria plna napatia, vidim Wildo, ze si to tu prezival naplno :)
Tak v poslednych minutach o nasej prehre rozhodol rozhodca, skoda...
ale nefňukaj, o vašej prehre v dnešnom zápase sa rozhodlo inde, nie v posledných minútach posledného nhl matchu

Ja by som hľadal chybu v petrikovi :jn:
tak sezona nam skoncila :-( bolo to vzdy velmi tesne, ja som po dohode s Milosom tipoval tak ako som tipoval, no playoff mi moc nevyslo na rozdiel od zakladnej casti, opustilo ma stastie, pretoze ten dobry individualny vysledok v nej bol predovsetkym jeho vysledkom a v playoff vam asi chybal ten stvrty tiper, ktory by tipoval tak ako vy, takze ma to mrzi, titul z toho nebol, sice som nesiel do EI kvoli nemu, ale klamal by som, ze postupom casu som uz o nom nepremyslal a veril som, ze to moze vyjst...

zvysok v PM
WildCelt píše:ja som po dohode s Milosom tipoval tak ako som tipoval
:hroza:
kajo píše:
WildCelt píše:ja som po dohode s Milosom tipoval tak ako som tipoval
:hroza:
v podstate odpísať tipéra s wildovou formou, to je majstrovský ťah GM tímu a zaslúži si :tlap:
Joe S. píše:
kajo píše:
WildCelt píše:ja som po dohode s Milosom tipoval tak ako som tipoval
:hroza:
v podstate odpísať tipéra s wildovou formou, to je majstrovský ťah GM tímu a zaslúži si :tlap:
to odpísanie sa nekonalo,Wild to zle napísal.Všetko čo som si s Wildom povedali pred začiatkom sezony som splnil,tipoval ako chcel,po tej nevydarenej minulej sezone som vedel,že potrebuje volnú ruku tipovať ako chce a čo chce,ale ja si ho tu vážim a aj ked som vedel,že nás to zrejme bude stáť vypadnutie v play off, lebo to bral až moc na lahkú váhu a tipoval aj 4 dni dopredu aniž by zohladnil,formu,zranenia,golmanov atd tak som ho nechal nech si robí čo chce,lebo by som rád s nim pokračoval aj do dalších sezon a tak si išiel po svojej ceste od začiatku až do konca.Chcel som mu predstavit kolegov v tíme,trošku zapojit do našich debát,neriešil ok tak sme ho nechali nech robí čo chce,ak mu to tak vyhovuje.Takže nemám čo si vyčitat,dúfam,že budeme pokračovať nadalej,isté veci pochopil,prišiel na to sám,ako mi písal pm po vypadnutí,takže je ako má byt. :wink:
Chalani chcem sa vám podakovať za peknú sezonu,vaše pravidelné tipovanie,nasadenie i debaty ,škoda,že to play off nevyšlo,no asi to tak malo byť.Vyhrali sme základnú čast a v play off sme skončili na peknom 3 mieste ,takže môžme byt s konečným výsledkom spokojný a odviedli ste výbornu robotu. :wink:

Zároven sa tu chcem rozlúčiť s Fortunem,ktorý v tíme i KTL končí,tuto svoju poslednú sezonu tu venoval mne a ja si to velmi vážim.Maj sa dobre,nech sa ti darí a snad sa niekedy opäť do KTL vrátiš. :)
toto som tu nejako prehliadol, ma ani nenapadlo, ze to co som napisal vyznie presne naopak :dudo:
Na dnešný den vedenie tímu Evil Insiders zvolalo tlačovú besedu,aby informovalo o novinkách ohladom tímu,čo s nimi bude ,v akom zložení sa zapoja do letnej prípravy na novu sezonu.A budu to dosť prekvapivé novinky,ale to už nech napíše doterajší GM Evil Insiders Chris.


Takže chcel by som oznámiť,že v tomto tíme končí po Fortunem,WildCelt i Nabby a i ja.Chcem sa chalanom podakovať za peknú sezonu,v ktorej sa nám podarilo pre tento tím získať Prezidents trophy KTL a konečne 3 miesto.Dobre sme sa zabavili a opäť Evil sa zapísali do historie KTL. :klobuk:

Osobne ale cítim,že po 2 tituloch a 3 mieste nastal čas prenechať post GM novému šéfovi,ktorý zabezpečí fungovanie tímu i do dalšej sezony-on a po mne a bossovi sa pokúsi priviesť tím k titulu a bude písať novú historiu tohto legendárneho tímu v KTL.Novým GM po vzájomnej dohode sa stane Kovi81 s ktorým sa do tímu vracia i boss ktorý so mnou bol pri zisku obidvoch titulov pre tento tím.Prajem chalanom vela úspešných tipov,zábavy.Verím,že tím je v správnych rukách a spoločnými silami budu písať svoju novú historiu Evil Insiders.Nech sa darí chalani :klobuk:

A čo sa týka mňa,tak od novej sezony,prevezmem rovnako legendárny tím v KTL,ktorý ale ešte ani 1 x sa neradoval zo zisku titulu ICE CATS.Od novej sezony chceme začať písať novú historiu tohto tímu,spolu s novými partákmi ktorých meno povieme až sa s nimi dohodneme a spečatíme to podpisom predbežných zmlúv a pokúsime sa zabojovať o titul,aby sa už konečne po tých rokoch,aj fanúšikovia ICE CATS z neho mohli radovať.

Toto bude nová motivácia pre mňa a mojich nových kolegov,zapojiť sa do novej sezony,ktorú nové vedenie až oficiálne vznikne na čele s arekom a honzissom veríme urobia tak,aby to tu opäť ludí začalo baviť a odstránilo sa robenie, riešenie veci a noviniek v KTL za 5 minut pred začiatkom sezony. :wink2:
Chlapci, tak dneska zaciname :klobuk:

Edit: zajtra :-D
Strasna škoda tohto posledného dna :hroza: :slap:
sorry zabudol som natipovat
Badhed píše:sorry zabudol som natipovat
Tak toto by ti len tak prejsť nemalo ! Mal by si dostať krutý trest... :evil: :giggle:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES