Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

LIONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

timovy topic timu Stars
Obrázek


Tak my, ako nováčik, sme do súťaže prišli aj s jedným veľmi novým prvkom (teda aspoň som si nevšimol, že by to už niekto mal, ak áno, nevadí :D ) a predstavujeme aj dresy na sezónu 12/13:

ObrázekObrázek

Ak by ste mali aj vy záujem o dresy napíšte. Keď sa nudím tak ma to celkom baví robiť :D
Sme radi, že po odchode dreamera môžme v našom tíme privítať nového tipéra DIDho. Dúfame, že sa mu v našom tíme bude dariť :clap:
dosť chytré
7raul píše:dosť chytré
Keď chcel odísť, tak som nemal na výber
Ja som chcel odísť ? Bolo to inak ako ty tvrdíš !
Tak vymeniť dreamera za DIDIho sa ukázalo ako správny ťah. DIDI parádne kolo :oslava:
Aňo parádny ťah, ale pre Evil a pre mňa. Ja som bol po prvom kole na 36. mieste a on na 64, ja som mal 100 bodov a on 90 bodov. Celkový rozdiel medzi nami dokopy jeden bod za dve kolá. Takže taký veľký rozdiel to nie je. A inak mal by si vyhodiť ja Joža s Danom, pretože sú tam ešte tipéri ktorý majú viac bodov ako oni.
Ďakujem za radu, ale sám sa rozhodnem koho vyhodím a koho si v tíme nechám :good:
Ty tu píšeš aký skvelý ťah si urobil. Mne je fuk ako skončím v tabuľke jednotlivcov, toto je tímová súťaž. Rozdiel v správnych tipoch je len jeden bod, takže až taký skvelý ťah to nebol. Sú tu voľný tipéri ktorí majú viac bodov ako oni dvaja :D tak by si mal urobiť ďalšie skvelé ťahy, ale najlepší ťah by bolo keby si sám seba vyhodil z postu GM! Aspoň by to dostal do rúk taký čo sa nebude tváriť, že keď je GM tak je neviem aký veľký riaditeľ.

Sa pozri do diskusii o ostatných tímoch :D A inak mne si pomohol :jupi: :yahoo: :clap: ďaleko viac. :D
Som rád, že si v novom tíme šťastný a tiež som rád, že svoje vykopnutie berieš športovo. Tebe sa darí lepšie bez nás, nám bez teba takže všetci sú spokojní :) Teba som nevyhodil pre výsledky, to dobre vieš, takže nemám dôvod nikoho vyhadzovať :) Takže sa cez to prosím ťa už prenes a neotravuj tu s tým stále :fucker2:

(však keď si taký spokojný, prečo to stále riešiš? :) )
Ok pán veľký GM povedal. JA otravujem a mám sa cez to preniesť. Ty si vyťahuješ aký skvelý ťah si urobil :D Najprv si napísal, že ako povedia ostatní, a nakoniec si si urobil po svojom, lebo si veľký GM. Dano sa veľmi čudoval, že to spravil. Mne si urobil ďaleko väčšiu službu ako sebe, tým že si ma vyhodil. Koniec diskusie.
dreamer píše:Sa pozri do diskusii o ostatných tímoch :D
len prosim ta nepozeraj do temy Falcons. Tam petrik vladne zeleznou rukou uz niekolko rokov :nervozny: :petrik:
dreamer píše:Ok pán veľký GM povedal. JA otravujem a mám sa cez to preniesť. Ty si vyťahuješ aký skvelý ťah si urobil :D Najprv si napísal, že ako povedia ostatní, a nakoniec si si urobil po svojom, lebo si veľký GM. Dano sa veľmi čudoval, že to spravil. Mne si urobil ďaleko väčšiu službu ako sebe, tým že si ma vyhodil. Koniec diskusie.
Neviem či si si všimol, ale už sa opakuješ ;) Keď sa Dano čudoval, mohol mi napísať, rovnako aj Jožo :) Ja to jemu, aj každému rád vysvetlím, prečo som sa tak rozhodol. A pokiaľ si taký šťastný, prečo s tým už nedáš pokoj? Ja byť Deanom, tak ťa vyhodím za ničenie dobrého mena tímu :bitka3:
ayoz píše:Tak vymeniť dreamera za DIDIho sa ukázalo ako správny ťah. DIDI parádne kolo :oslava:
Ja som rovnako rád,že výmena môjho bývalého kolegu Nighta za dreamera sa ukázal pre náš tím ako správny krok, ako po tipérskej i kolegiálnej stránke,takže sme spokojný všetci my dvaja ako GM i spomínaný tipéri osobne :) A o to v tejto veci ide. :wink:

Dreamer i ayoz čo sa stalo medzi vami kým prišlo k tej zmene,nech to už bolo akokolvek,to zrejme zanechalo doteraz stopy na vás obidvoch ako čítam,to mi je lúto,ale už sa na to pokúste zabudnúť chalani :wink: ,aj tak sa to nezmení a len si kazíte radosť z hry i dník hádkami celkem vo .....kedže čo sa už raz stalo,nedá sa vziať späť.To je môj názor. :wink: Hádať sa môžu aj malé deti, ale len chlapi na to dokážu časom zabudnúť a ist dalej,tak dúfam,že časom emocie ochladnú a pochopíte,že je to tu o hre a ked nejde o život ide vo .... :wink:
Tak OK zakopem "bojovú sekeru" :thumbsup: ...
Ke´d nám sem mesiac nikto nič nenapíše, sám si musím :(
Sorry páni, ja som bol v tom, že som natipoval. Očividne nie... :sorry:
Tak 10. miesto je podľa mňa celkom sklamanie, mohli sme skončiť aspoň o 1-2 miesta vyššie :( Škoda hlavne 1. a 3. kola, ktoré sme pokazili v závere. Ale nevadí chlapci, snažili sme sa a ak Pán Boh dá, v budúcej sezóne to bude lepšie :oslava:
nič proti, ale dobrá samomluva :D
7raul píše:nič proti, ale dobrá samomluva :D
ja som sa chcel včera spýtať, či vlastne chalani o tomto topicu vedia, ale nechcel som rýpať :D
Takže už len pár dní nás delí od registrácie tímov do KTL a v našom tíme sa počas etnej pauzy udialo niekoľko zmien. Tie v hráčskom kádri budeme riešiť neskôr, ale je tu jedna väčšia zmena.

Od nasledujúcej sezóny mení tím Stars názov na:

Obrázek


Nové logo:

Obrázek


Nové dresy:

Obrázek Obrázek Obrázek


Nový banner:

Obrázek
:slintac:
:slintac:

Tak tohle se vážně povedlo! :yes:

Výborný název a to logo... :respect:
Reportáž z predsezónnej tlačovej konferencie:

http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... ions-stars" onclick="window.open(this.href);return false;
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS