Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

LIONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak velmi sa tesim na novu sezonu :) dufam ze sa dostaneme do playoff :D a este by som chcel pochvalit GM za velmi pekne nove logo :)
Fuu andrej krásne logo, banner a všetko :O Ešte by som ťa poprosil banner pre každého z tímu s menom :-D Teším sa na novú sezónu
Bude aj banner s menom, len ešte musím vymyslieť kde ho tam dám, aby to nejako vyzeralo :-D
Zmluvy s tipérmi sú podpísané a tak ich konečne môžem oficiálne predstaviť.

Nováčikom v tíme bude pDcko, ktorý bude na drese nosiť číslo 19. A som rád, že v tíme zostávajú aj zakladajúci členovia: Vidič s číslom 15 a Kripel, ktorý si na drese oblečie číslo 13. Ja budem na tipovaciu plochu vybiehať s číslom 17.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Takže sezóna sa môže začať :oslava: :bitka3: :box:
Tak zdravím vás a dúfam že budete so mnou spokojný a budem posila :) .
A aby sme to mali kompletné, predstavujeme aj nových sponzorov :D

Obrázek
Hm zaregistrovali ste zmenu podpisov?
Podľa toho čo vidím, tak áno :yes:
Aoyz nakoniec ti odtipovali 2 tipéri, takže v tíme ste už 3 a ešte k tomu pDcko podpisoval neakú zmluvu ktorú ani nedostal.. V pohode teda môžete zložiť 4 členný tím, nechám vás teda v súťaži zatial.
ALE URÝCHLENE si daj ten bodrel doporiadku, PeterT nech podpíše zmluvu a rozhodni sa či chceš v tíme Kripla alebo pDcko..

Aoyz na fore už 10 dní nebol a navyše sám nenatipoval tak to píšem asi zbytočne :hroza: , ale aspoň niekto z tých jeho futbalových kolegov mu dajte vedieť..
Ohlund píše:Aoyz nakoniec ti odtipovali 2 tipéri, takže v tíme ste už 3 a ešte k tomu pDcko podpisoval neakú zmluvu ktorú ani nedostal.. V pohode teda môžete zložiť 4 členný tím, nechám vás teda v súťaži zatial.
ALE URÝCHLENE si daj ten bodrel doporiadku, PeterT nech podpíše zmluvu a rozhodni sa či chceš v tíme Kripla alebo pDcko..

Aoyz na fore už 10 dní nebol a navyše sám nenatipoval tak to píšem asi zbytočne :hroza: , ale aspoň niekto z tých jeho futbalových kolegov mu dajte vedieť..
Aspoň mi dobre nick napíš :evil:

Včera som to riešiť nemohol, lebo nám na celom intráku nešiel net. Celé to vzniklo mojou nepozornosťou ospravedlňujem sa za to, ale už je to napravené (ako si už sám videl v správe).

Takže pokračujeme v zložení ako sme dokončili minulú sezónu :good:
Nové dresy pre sezónu 2014/15:

Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO