Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

REBELLION TIGER

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

pipo a Minesota velmi kvalitny vykon :thumbsup: jediny exoti z BA sa utrhli no je to len zaciatok a forma im nemusi vydrzat dlho

ja sa zatial len hladam a zatial moje vykony nie su dostatocne na majstrovsky tim, ak sa nezlepsim tak mozno skoncim na farme (tej markizackej) :D
Výborně !! Držíme třetí místo :cool:
Dnes skvelé tipy pipo. Prakticky išlo o bezvýznamný deň, kde sa nedá urobiť nejaký väčší náskok alebo strata. Ale tušim zo 75 tipérov len pri 3 zápasoch nikto nemal "full house" a len 4ia tipli dvojku na BUF. Tu sa vždy skrývali phillipove silné stránky a užitočnosť pre tím :good:
janik píše:ja sa zatial len hladam a zatial moje vykony nie su dostatocne na majstrovsky tim, ak sa nezlepsim tak mozno skoncim na farme (tej markizackej) :D
rocna pauza sa musi nejako prejavit :jn:
hosi parada, ako zatial len cumim s otvorenou hubou na striedacke :-O

arek: rocna pauza, no neviem ci nemalo radsej zostat pri tej pauze v tejto chvili neviem ktora bije popravde to tam len tak nejak natipujem ale ani neviem co robim :hroza:
twl dneska jasná 0 :hroza: ještě,že pipo super forma :cool: a janik se rozjíždí :good:
uff no dnes ste sa nakazili mojou formou ale to nevadi dnes mame reparat snad to bude lepsie :-D
janik píše:uff no dnes ste sa nakazili mojou formou ale to nevadi dnes mame reparat snad to bude lepsie :-D
:psst: dnes je volny den :)
vsimol som si :D aspon bol cas spamatat sa z toho vykonu
pekne chlapi, nie sme daleko od druheho miesta a zostava este tyzden do konca kola, musime to urvat :box:
Hlavně Minnesota :good: skvělé výsledky !!!

Hodně štěstí Rebellion
veru tak a preto Minno nezabudni dotipovat aj ten jeden zapas co tam zatial nemas, neviem ci umyselne alebo omylom preto radsej pripominam :D
:hroza: to je prepad jak svina
Je to špatný :hroza: musíme zabrat !!
tak 5. miesto, priemer proste zaciatok bol vyborny ale potom to bol velky boj, druhe kolo musi byt nase! :)
Tak mohlo to byť ešte horšie, pár dní sme sa ocitli i na predposlednom mieste, čo by bol docela zlý vstup do sezóny. Nato ako je nastavené PO stačia i podobné umiestnenia, ale ešte máme čo zlepšovať do ďalších kôl.
Na začátek sezony je páté místo dobrý výsledek.V průběhu kola se nám každému dařilo jak na houpačce,ale jako tým jsme nakonec dokázali uhrát slušné body.Věřím,že to nejlepší si schováme na konec :-D

Hodně štěstí do dalšího kola.
pome treba zabrat zaciatok druheho kola nic moc :roll:
Super janik dneska ti to tam padalo pěkně :good: Důležité body. :cool:
zostavaju dva dni do konca kola, zatial nelichotive 7 miesto ale len par bodov od 2., musime zamakat nech aspon o nieco poskocime :eek2:
Nic moc toto kolo. Sme vo veľmi ťažkej konferencii, zatiaľ čo v Derrylovej by nám chýbal jeden bod na prvé miesto. Pred posledným dňom tohto kola bolo realnejšie sa popasovať už iba o 6. a 7. miesto a aspoň jeden tím sme predbehli. Inak Janik nato ako si sa nazačiatku sťažoval, že ti to tam vôbec nepadá, tak celkom dobré umiestnenie v individuálke (7.) :good: bez teba by sme zrejme mali boj o nelichotivé posledné miesto.

So sebou som sklamaný, túto nastavenú latku by som už hádam nemal podliezť v ďalšom kole :hroza:
no 7 miesto veru ziadna slava ale je este dost kol pred nami, snad sa to rozbehne, ako sa vravi bic plieska na konci :)
janik super 2.kolo :cool: padalo ti to náramně !! Bohužel naš výkon je poznamenán výběrem konference což padá na moji hlavu :hroza: V Derrylce by nám body stačily v poho na druhý flek .... no snad se nám ve 3 kole podaří dobrý výsledek a posunem se v tabulce výš :wink2:
dnes Minnesota parada, ze by si chytal formu? bodaj by sa ti tak alebo hocikomu z nas podarilo mat obdobnu uspesnot dnes v noci a v celom kole :D
dnes za jedna :good:
304 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS