Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

REBELLION TIGER

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

slusny vykon borci aj ked tych nul bolo nejak vela :-D
pekne slapete, este tych dracikov porazit, neviem kde furt beru to stastie ze jeden slusny vykon im na nas staci :D
Zatim je to dobrý :cool: Pipo skvělé !!! Musíme to udržet :good:
minesota snad tie zapasy uz dopadnu az na posledne dva ktore ale este maju dve tretiny do konca si chytil vsetko ak dobre vidim :-O :cool:
Všetky 3 posledné zápasy mi ušli, ale 18 bodov je stále fajn. Toto kolo máme zatiaľ veľmi sľubne rozohraté, potrebujeme už viac zabodovať, pretože sa držíme len tesne na poslednom PO mieste.
no zial ten zaver sa nejak pototo ale i tak super vysledok z tvojej strany :) neviem kolko mame my a ako sme na tom voci ostatnym timom, ale snad to bude dobre, toto kolo nesmieme pokaslat, ideal 1. miesto by to chcelo
Finiš byl napínavý :cool: i když se podařilo oslabit soupeře .... opitý GM draků skončil na záchytce :oslava: a nestihl natipovat.... nepomohlo to a v konečném pořadí nám patří druhé místo.Je to super výsledek !! Důležité body do celkové tabulky !! Díky všem spoluhráčům za skvělí výkon !! :cool:
bol to boj, každý chvíľku ťahal pílku a nakoniec sme vás aj v trojici udolali.


Nabudúce ale poprosím o férovejší boj :jn:
dnes hrozne, tipuju traja, jeden z nich len jeden zapas a aj tak dostaneme nalozene :( nj tazko sa hra ked dawe tam hodi full house :shock:
to uz si niekto robil prdel, taku uspesnost tipov co teraz niekto chyta to snad ani nieje mozne... :cepi:
hosi zaberme este, paradny uvod kola sa meni v nocnu moru ale musime bojovat do konca tak sup sup :box:
Je to tak musíme zabrat :yes: janik si vede skvěle v individuálce :cool: v posledních zápasech nám to jako týmu moc nevychází :hroza: věřím,že ještě zafinišujeme na lepší umístění :good:

Hodně štěstí Rebellion !!!
:hroza: ale sme zabrali najhorsi vykon snad, no nic asi sa uz viac sustredujeme na sviatky co je podla mojho v poriadku tak to uz nejak doklepeme a dalsie kolo snad bude lepsie i ked po sviatkoch ta kondicka asi nebude najlepsia :D
Super výkon Minnesota1 !!! Zbývá poslední zápas a držíme třetí místo :good:
Tak konečne mi aj individuálne vyšlo jedno kolo a mohol som viacej pomôcť tímu. Týmto 3.miestom v tabuľke sme sa výrazne dotiahli (až predbehli) na drakov a anjelov. Takže súboj o 3-5. miesto je momentálne veľmi tesný. Najreálnejšie by bolo popasovať sa ešte o tú celkovú tretiu pozíciu a hlavne sa umiestňovať vyššie ako draci a anjeli.
slusne kolo, pekne Mini, treba udrzat aspon nastolene vysledky v novom kole :)
pipo dnes na 100% len tak dalej :thumbsup:
Vynikající výkon phillipo_canya :cool: moc jsi týmu pomohl !!!
Tak letos vy*ebaná sezona.... :nasraty:
Ešte to nie je oficiálne, ale vyzerá to že sme napokon predsa len postúpili do PO :jupi: . Vôbec sme to nemali vo vlastných rukách, škoda predošlého zápasu s BF ktorý nás tušim aj v trojici porazili. Dnešním víťazstvom by sme tak mohli predbehnúť aspoň EI a mohli by sme si to viacej ovplyvniť. Teraz sme sa museli spoliehať na množstvo faktorov ako to už petrik pekne zhrnul v príspevkoch o PO.
Síce Hrošíci vyhrali ale rovnako aj Mighty Bulls a tak ostali na posednom delenom mieste v tabulke a to Bulls tipovali len v trojici dneska
Steelers to mali dobre rozohraté a keď som videl že vyhrali hoci i po predlžení, kde stratili jeden bod už som si myslel že to je koniec sezóny, ale naopak takmer všetci ich priami súperi o konečné umiestnenie vyhrali a to sa jednalo o ďalšie 3 zápasy. Síce SS:BA vyhrali SS, ale v zápasoch Lions:HK a Firebirds:DD vyhrali HK ktorý tak ešte preskočili Steelers a DD si tiež udržali lepšiu pozíciu voči nim. Steelers zrejme stačilo skončiť na 2 pozícii, ale nakoniec skončili 3 :scare:

Síce treba radšej dočkať na posledné vyhodnotenie, ale malo by to stačiť na PO. Toto bol obrovský luck a treba poďakovať tímom ako Bulls, DD, HK, ktorých výhry hrali v náš prospech a takisto i BF ktorý v trojici dokázali aspoň prehrať po predlžení a i ten jeden získaný bod navyše od Steelers by nás posunul na pozíciu mimo PO. Ak som na niekoho pozabudol tak sa ospravedlňujem :-D

Na záver nás treba vyhrešiť :dup: aké komplikácie sme si sami spôsobili. Ale aj sám nesiem natom kus viny, bolo jedno kolo, kedy som bol natoľko zaneprázdnený, že som ho natipoval celé dopredu :oops: . Ale mali by sme si posebe viacej kontrolovať a pokrývať aspoň dvojo kombinácii, nie ako doteraz kedy sa nám viackrát stávalo, že sme mali natipované rovnaké tipy. Hrozila blamáž pre obhajcu trofeje skončiť mimo vyradovačky skoro ako Leicester, ktorý môže zostúpiť...
Takže treba využiť túto šancu že sme vôbec v PO a užiť si snáď ešte dlhú sezónu
uff no ak sme to zvladli tak je to len z p*dele klika :-D velku cast sezony to bolo trapenie aj posledne kolo bolo chvilami dobre a potom zas velky prepad, ja mam poslednu dobu toho vela a v praci to je posledny tyzden este vacsi frmol takze na to tipovanie uz nieje ani chut no ak sme teda postupili mali by sme to aj vyhrat cele lebo toto sa tak skoro opakovat nebude a mozme sa zapisat do historie :lol:
:box:
Tak tomu říkám zázrak :cepi: už jsem s tím postupem nepočítal....Petrik nám dával 10% a my jsme to dali :!: Úžasné :klobuk: Všem spoluhráčům díky a přeji hodně štěstí v play off. :cool:
Tak museli vam zahrat do kariet vysledky minimalne 5 inych zapasov, sanca tam velka naozaj nebola... ale klaplo to :cool:
Som zvedavy co s tym teraz urobite
Vidno, že už i to PO bolo len tak tak vybojované. BA boli jasne lepší. Ako som si popozeral zostávajúce tímy o konečné víťazstvo tak podľa súpisiek, tradícii tímu a aktivity v chate sú mi najsympatickejší práve BA, ktorým by som doprial už ten vytúžený titul... Gratulácia k postupu :good:

Čo sa týka nás tak prevláda sklamanie, celú sezónu sme sa trápili a i sám som málokedy pomohol tímu. Verte či nie v tomto prvom kole som si 5x upravil tipy a všetko bolo z dobrého na zlé. Najskôr som si zmenil 3 zápasy v prvom dni PO, kde sme dané tipy nemali nikým pokryté a dnes už len zo zúfalstva o natiahnutie série. Keďže som bol hore ešte o 2 ráno po zápase WSH:MIN a po našich a súperových bodoch neostávalo nič iné len zmeniť tipy aké mal excelent. Keďže pipo a janik už boli z hry vonku a naopak u BA mali už všetci minimálne 7 bodov. Ale ani v oboch prípadoch keby si ponechám tipy by to nestačilo na výhru... Naopak by sme mohli teoreticky vyhrať ak by exo mal natipované alebo si zmenil tipy ako som mal ja posledné 2 zápasy. Takže neostávalo nič iné než to vsadiť na jednu kartu.

Osobne toto považujem za moju jednu z najslabších sezón. Nebyť ošiaľu a triumfu z minulého ročníka tak by som to zabalil už i túto sezónu. Ten čas neskutočne letí a toto už bola 10.sezóna tipovania v rade. Navyše za toľký čas som možno z okolo 800 zápasov tipol asi tak len 20x "proti" Wild aj to vždy aspoň remízu :) a tak ako i napr. v dnešnom dni to boli ľahko zahodené 2 body. Súťaž je to stále fajn, ale nie je žiadnym tajomstvom, že tá atraktivita, hecovačky, chat, rôzne články a porady s GM ohľadom taktiky a tipov hlavne vo fázach ako PO sa vytrácajú. Nehovoriac o stálom probléme vyhodnocovania. Ešťe keď to vyhodnocoval Ohlund tak som to 1-2x skúsil vyhodnotiť aj ja a nebola to žiadna sranda a nie to vyhodnocovať deň čo deň na úkor vlastného času tak zato patrí rešpekt tím, ktorých sa to týka :klobuk: . Na záver treba pochváliť petríka, ktorý sa snaží ešte ako tak držať úroveň súťaže, rôznymi zaujímavými článkami ako v predsezónnych šanciach každého tímu (a aj ztoho si niekedy odnesie kritiku keď sa snaží opísať šance každého tímu :hroza: ) tak i teraz ten report pred PO bol docela zaujímavý.
Tak na budúcu sezónu nebudem pokračovať, ale časom nevylučujem možný návrat ak by bol záujem

Na záver tiež prajem Rebellion Tiger len to najlepšie do nasledujúcich sezón. Spolu sme si užili dobré aj ťažké časy. Hlavne tá minulá sezóna bola famózna, neskutočná jazda a vzraty hlavne v tom finálovom súboji PO proti Wild Horses, kde nám podobne hrali do kariet skoro jediné možné varianty aby sme povyhrávali finálové zápasy, skoro ako teraz pri tom zázračnom postupe do PO.
Obrázek
304 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS