Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

REBELLION TIGER

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

petrik píše:a je to dobre aj pre KTL ako taku ak vdaka tomu Ohlund ziska novu chut do dalsich sezon... :jn:
Tak to hej, tento titul mi automaticky predlžil zmluvu o další rok, a znovu mám dosť energie a chuti aby som tejto super komunite aj niečo vrátil z tej energie a vyhodnocoval dalej..

Len mám dilemu v akom tíme budem pôsobiť v tej dalšej sezone, Tigre majú super logo aj názov a chcelo by to skúsiť obhajobu, ale na druhej strane ma to ťahá aj "domov" a pred ukončením kariéry by som si tam chcel ešte zatipovať..

Tu je aj dôkaz dnešného jinxu, písal som to 4:44 , vtedy bolo po prvých tretinách v LA aj u VAN, LA začali super a vyzeralo to že ich rozdupú, Canucks tiež viedli, tak som už neveril že sa stane další zázrak a oba zápasy že dopadnú tak ako sme potrebovali.. podobné príspevky som písal aj v priebehu 7. a 8. zápasu (to neboli schválne pokusy o jinx, len som tie zápasy emotívne prežíval a sledoval a proste už neveril v obrat, myslel som to vždy úprimne).
Obrázek
Gratuluji k výhře,krásně jste to otočili. Zaslouženě jste vyhráli.Nám došel nějak střelný prach.
Blahoželám k titulu :klobuk: , my sme to nezvládli tak ako som si predstavovala :neviem: :cry:
:clap: JSME MISTŘI :clap:

Díky všem spoluhráčům za vynikající finiš finále KTL. :oslava: Vydařená sezona která má nadherné zakončení v zisku titulu KTL.Jsem rád,že se nám to podařilo v této sestavě která to společně táhne od začátku založení týmu Rebellion Tiger.Přeji Všem hodně štěstí a úspěchů i v osobním životě. :champions:
Gratulujem k titulu, nakoniec nas porazili ti najlepsi. :klobuk:
No jasně, další zfalšovaná soutěž na těhlech stránkách.
Takže se petrik s párkem dohodli, že nechají RT vyhrát a na oplátku jim musí Ohlund zas celý rok vyhodnocovat ligu. Okatější už to nemohlo být.

Normálně bych vítězům gratuloval (což já dělám vždycky :jn: ), ale tuhle špinavost já podporovat rozhodně nebudu.
:zasesemichceblejt:
Na druhý titul sme čakali 8 rokov... keby to nejako ovplyvnujem tak už tie trofeje nemám kde dávať... Ale ked vieš že budem vyhodnocovať aj v dalšom ročníku, daj nejakú lákavú ponuku v PM a možno sa aj ty dočkáš druhého.
Taky se pripojuju ke gratulantum :good: , za letosni sezonu by nebylo fer aby titul skoncil ve druhe konferenci. Konici sice kopali, ale v zaveru se jim nalepila smula na kopytka. Byl to paradni boj do posledniho dne kdy nakonec zvitezil stastnejsi finalista.
Gratulujem k vitazstvu. :klobuk:
:klobuk: :klobuk: :klobuk: gratuluji ... titul je si myslím ve správných rukách :wave:
Díky všem za gratulace :good: moc si toho vážíme :cool:
Trošku opožděně, ale také chci pogratulovat k titulu, je zasloužený! :)
pripájam sa ku gratuláciám. Parádny obrat vo finále :cool: excelent vyhral ako jednotlivec v 2 kolách a ešte získal aj titul ako GM (čo je už jeho tretí titul v KTL). Poklona :poklona: :klobuk:
Palec hore aj za Ohlundov návrat :thumbsup:

za 3 roky existencie samé solídne výsledky :scare: :respekt:
Obrázek
Nj pekné výsledky, to finale konferencie som dosť dlho predýchaval.. tam mali EI podobné štastie v záverečných minutách zápasov ako my v tomto finále.. myslim že aj po vypadnuti sme všetci tipovali dalej a finaloveho supera EI by sme dali aj my, tak už vtedy sme boli k titulu blízko, som rád že tá štastena bola teraz na našej strane.

Misia je teda splnená a od dalšej sezony skúsim štastie v inom tíme, dejfa asi šlahne :giggle: . Tak GL do dalších sezon tigríci, zatial máme s bratom po 2 tituly , skúsim mu odskočiť a dorovnať excelenta. Keby zostaneme pokope aj v dalšej sezone tak to by bolo spolu 9 prsteňov v jednej šatni :-O
no a kam sa chystas prestupit? Hadam nie k :petrik: ovi :facepalm:
Díky arek za uznání :yes: je to neuvěřitelný :arrow: 10 let to tady hrajem + ještě pár měsíců na starém foru.... :andy: to už je pěkná historie.Trofeje jsem získal díky štísku na super spoluhráče,ale mnohokrát jsem i prohrál :hroza:

S Ohlundem se hrozně nerad loučím.Je to skvělí spoluhráč na kterého je vždy spolehnutí což je v tipovačce strašně důležité.Přeji mu upřimě co nejlepší výběr týmu a hodně štěstí v dalších sezonách. :good:
arek píše:no a kam sa chystas prestupit? Hadam nie k :petrik: ovi :facepalm:
:jn:
petrik píše:
arek píše:no a kam sa chystas prestupit? Hadam nie k :petrik: ovi :facepalm:
:jn:
:nechutne:
Tak začala nová sezona !! Bohužel se mi nepodařilo zajistit čtvrtého hráče do party ... :neviem: Snad se to podaří v průběhu soutěže nebo si to dáme v třech :slap:

Tak hodně zdaru Rebellion !!
Tak během usilovného vyjednávání s agenty hráčů se podařilo podepsat hráče janik.Je to ostřílený borec který v KTL už něco zažil.Věřím,že do našeho týmu zapadne bez problémů.Konkurence je letos obrovská každý bod má cenu zlata !! :cool:
Chcem pozdravit novych kolegov, obrovska kvalita sa tu nachadza a ja sa budem snazit sa aspon priblizit na vasu uroven. Mozno z obav o svoju reputaciu sa tak dlho nedarilo najst posledny clanok no ja sa toho neobavam, je mi ctou ze som dostal doveru a pokusim sa nesklamat.

Zaroven som rad ze opat mozem aspon na nejaky cas spolupracovat s exom, je to pan tiper a zaroven spolahliva a uznavana postava KTL :good:

vela stastia kolegovci :box:

ja idem este potrenovat trosku :cinka:
Super štart a výborná posila exo :good: .
Tak po prvom dni som sa obával, že v trojici nebudeme konkurencie schopný a dúfal som že Excelent čo najskôr podpíše hoc i nejakého zelenáča do tímu nech sme komplet a to ešte ulovil stálicu fóra janika na ktorého sa bude dať spoľahnúť a touto cestou by som ho tiež rád privítal v tíme. Exo nakoniec mal právo i výberu konferencie a i tu som rád, že vybral Openfirovu divíziu, ktorú predsa len osobne považujem za oniečo atraktívnejšiu s klasickými tímami súťaže. A nakoniec Exo vedie i individualku i keď je len po dvoch dňoch :good:

Takže zatiaľ spokojnosť :klobuk:
Jsem rád když jsou spoluhráči spokojeni :good: Jako vítězové posledního ročníku se nesmíme nechat zahanbit :-D Je to teprve začátek sezony a bude to ještě velký boj.
sa az cudujem odkail mas taku formu exo, si sa snad bol rozohrat na svetovom pohary inak to ani nieje mozne :-D

dnes velka porcia zapasov uvidime zajtra rano ako sa nam zadarilo, drzim vam prsty chalani a hor sa do nich :box:
304 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS