Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

REBELLION TIGER

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Výhra v třetím kole je doma :cool: I když se mi celkem zadařilo :wink: o týmové vítěztví se zasloužil celý náš tým.Konkurence je stále silná přesto věřím,že se i nadále prosadíme :cool:
Hodně štěstí v dalším kole Rebellion
Sorry :-( včera jsem nenatipoval,protože mi myši překousali kabel k modemu.... :thumbsdown: než jsem na to přišel pohádal jsem se s technikem od operátora O2 ....bohužel chyba se ukázala na mé straně :oops: omg to byl den :hroza:
Dalšie vydarené kolo a delené 2. miesto :thumbsup: , sme na najlepšej ceste do PO. Inak v individuálke skoro všetci rovnako bodov, na 14. mieste hned 4 odborníci vrátane Baffyho :moj: .
OMG v slabšej konferencii by sme boli 1. a v našej sme až 4. s riadnym odstupom na podiové miesta.. :hroza:
K poslednímu kolu není moc co napsat....nedařilo se :-(
Vzhůru do další bitvy horší už to být nemůže !! :-D
Ale kolo sme začali celkom dobre, ved ešte pred týždnom som písal že v druhej konferencii by sme boli aj 1. a v tej našej sme boli dlho top4 a pokazili sme len záver :? . Som si po tých 3 vydarených kolách myslel že PO je v suchu ale na firebirds máme len 4 body náskok a ešte sú 3 kolá dokonca :scare:
Tak i toto zápasové kolo vyzeralo biedne zo začiatku a väčšinou sme sa držali v druhej polovičke tabulky. Avšak celkovo bola docela vyrovnaná tabulka očom hovorí iba 6 bodový rozdiel medzi 2. a 6. tímom v konferencii. Našťastie sa nám posledné dni zadarilo + dobrý žreb súpera a tak sme skončili na výbornom 2.mieste. Najväčšiu zásluhu má natom Exo bez ktorého by sme boli znovu ako minulé kolo niekde na dne. A ked som si len tak narýchlo prebehol individualku tak tušim ešte nikomu sa nepodarilo 2x vyhrať individualku počas sezóny :good: . Týmto výbornym umiestnenim by sme si mohli upevniť PO pozíciu a z posledných 2 kôl by zrejme mohol stačiť jeden dobrý výsledok na zabezpečenie PO. Firebirds a Steelers ktorý nás najviac ohrozuju mali zasa celkom nevyderané kolo čo nám len vyhovuje.
V 6.kole to pro nás dopadlo velmi dobře.Měli jsme štísko :-D bylo to opravdu vyrovnané a do poslední chvilky nikdo nevěděl jak zaboduje.Díky všem spoluhráčům za obětavý výkon a hodně štěstí v dalších bitvách KTL. :cool:
Rozběhlo se Play off kam jsme se uspěšmě probojovali :cool: Po dnešku zatím vyrovnaná serie 1 - 1 :yes:
Tak hodně štěstí Rebellion !!
Včera sme tesne vyhrali aj v trojici :good: , dnes sme mali početnú výhodu my a dokázali sme ju využiť (aj ked remízový Linden by im dnes asi moc nepomohol) , aj ked podla tých tipov to vyzeralo že ani jeden tím dnes nechcel vyhrať.. Ja som si večer zmenil tip na Dallas z 1 na 2 :hroza: . Ok vedieme, tak sa bude tipovať kludnejšie a snád to už nepustíme :wave: .
Tak vyzerá to na tesnú prehru 35:33 a stav serie 3:3. Vedenie v sérii sa zakaždým prelínalo z jednej strany na druhú. Škoda že pipo nestihol natipovať úvodné 2 zápasy, ale zrejme ani keby obe trafil by to znamenalo len predlženie v ktorom by ajtak Hockey Kent vyhrali. Čaká nás najdôležitejší zápas sezóny. Osobne by som radšej privítal keby natipujeme skôr podľa prvotného dojmu a intuície, než zakaždú cenu pokryť všetky tipy, ale samozrejme nechám to na vás ako sa rozhodnete.
Uvidíme na koho stranu sa prikloní šťastena :unsure:
Super výkon Minnesota1 :cool:
Paráda dnes by sme mali mať mečbal, konečne som pomohol tímu aj ja a vyšli mi tipy na prekvapenia.. u súpera nedal nikto na LA, CGY a ani WPG :shock:
Pipo a Minny :klobuk: , mali by sme postupiť nech už zápas SJ skončí akokoľvek :wave:
Skvělé :clap: postupujeme do dalšího kola.Díky všem spoluhráčům za super výkon. :yes: Hodně štěstí v dalších soubojích.
Dnes by sme mali vyrovnať vdaka remíze Avs :good:
5. zápas rozhodli až nájazdy :-O , najskor sa mi to poradie ktoré určil exo moc nepozdávalo ale dnes ked konečne k nim došlo tak to poradie nemohlo byť lepšie :thumbsup:
Neuveritelné, ráno som natipoval, večer zmenil skoro všetky tipy a prisahám že 5 tipov som zmenil z dobrého na zlý :rofl: , by som porazil MG hádam aj sám keby nemením tipy, keby toto nezažijem tak neuverím, BUF aj CBJ senzačne otočili a dalej aj WPG, MIN a TB som dal naopak (To je 11b von oknom) . Toto musí byť fcking joke zhora.. Ked nakoniec sériu prehráme a bude nám chýbať 1 výhra na postup tak ma drbne.

Škoda že som si tie pôvodné tipy neodfotil.. toto je choke sezony :lol: :hroza:
Tak to jsme potom meli kliku, ze stavu 2-4 uz by se to otacelo tezko. Ja jsem taky menil tipy, ale jen 2 a vysledek byl uplne stejny :-D Jinak jeste behem semifinale konferenci jsem si byl temer jisty ze letos vyhraje tym z te nasi nebot vysledky v zakladni casti a i behem zacatku plejof mela nase konference lepsi tak minimalne o tridu. Jenze ted jsou OF-ovci pekne odpocati a formu nacasovali bohuzel pro nas na spatny cas.
to si mal byt radsej ticho a nepriznavat sa, Ohlund :psst:
Nj ale je to až taká haluz že sa nedalo byť ticho.. keby upravím 1 tip a skončí to naopak tak je to ok, stáva sa. Ale zmeniť 5 a všetky skončia presne tak ako som ich mal pôvodne :sok: , keby to napísal niekto iný tak by som neuveril, ale ono sa to stalo, keby sa to dá v databáze nejako pozrieť a zistiť mohol by si to vytiahnuť...
V noci jste meli nehorazne stesti... ale jak se rika odvaznemu stesti preje :good: Ikdyz mi to ta moje hlava vypelichana nebere :)
Dnes vám Ducks riadne pomohli tým golom v poslednej minute, vdaka tomu ste viedli o 5 b pred poslednými 3 zápasmi a to zapas LA nič neriešil lebo všetci mali 1. Aj napriek tomu sa nám ale podaril skvelý comeback a ideme do finale, exo aj pipo ziskali na Arizone a Hawks plný počet bodov zatialčo Talda ziskal len 2 a druhy bodujuci Selly dokonca ani jeden a 5 bodove vedenie bolo fuč :wave:
Paráda, dneska to vyzeralo, že sa bude rozhodovať v poslednom deviatom zápase, ale napriek tým favoritom v posledných zápasoch MG ich nedostatočne pokryli :jupi: . Ako základnú métu beriem vždy to PO a minimálny ciel je splnený, ale toto, že postúpime do samotného finále som fakt nečakal :wine: . Už si len počkáme na fináloveho súpera. Priatelnejší by boli poníci, ktorým by som takisto doprial premierový postup do finále, kým EI sú dlhodobo špičkovým tímom s tymi najvyššími ambíciami bez ohľadu nato ako sa ich súpiska obmieňa.
Keď sme došli až tak ďaleko tak by sme nemali premrhať túto unikátnu príležitosť a dúfam, že to úspešne dotiahneme do samotného konca :winner1: :v:
Gratulujem k postupu do finále KTL.Fandil som Sellymu aby sa dostal po 1 x do finále,spolu sme tu toho dosť preskákali,tak som dúfal,že im to vyjde,no boli ste lepší,ste zohratý tím pod vedením exa a zaslúžene sa dostali až do finále. :klobuk:

Finálovým súperom budu verím Evil o nich platí to čo u vás boss je skusený lišiak ktorý prináša úspechy,chalani sa skvelo zohrali ,rozdrtili Falcons odvrátili takmer isté vypadnutie s konikmi nedávno ked im chýbalo 5 minut do konca sezony,teraz už šancu z ruk nepustia.Nech vyhrá lepší. :klobuk:
304 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES