Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

REBELLION TIGER

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Zakládám téma o týmu Rebellion Tiger
stavil si na osvedcenu kvalitu exo :-D vela stastia. Mohlo by byt zaujimave derby s Falcons :hmm:
arek píše:stavil si na osvedcenu kvalitu exo :-D vela stastia. Mohlo by byt zaujimave derby s Falcons :hmm:
Díky arek :-D měl jsem štěstí,že se podařilo domluvit se s takovými borci.
Sme síce nový tím ale vo vitríne máme dokopy 5 sošiek :thumbsup: tolko nemá asi žiadny iný tím... docela sa teším na novú sezonu, hádam nám vyjde lepšie ako posledné roky. Tigre som mal vždy rád... budeme asi mačičky :-D aj ked cicinky tu už máme :hmm:
Tak dnes začínáme :good: Všichni v týmu jsou zkušení borci kteří už si prošli v KTL nejednou těžkou bitvou...
Nemá smysl si zde dávát nějaká velká předsevzetí KTL je pořádně těžká soutěž!Někdy se daří někdy to nejde i kdyby jsme se na hlavu stavěli.
Věřím,že nás čeká hlavně příjemná zábava plná napětí a nepředvídatelných zvratů. :bavme:

!! Jdeme na to Rebellion Tiger !!
som si skoro myslel ze FA len zmenili nazov ked som videl zostavu ale exo je stary harcovnik a verim ze z tychto profikov znova dokaze vyzmykat 110% ked uz sa zda boli pod petrikom trosku nejaky vyhoreti, mozno mysleli ze petrik to zariadi aj sam nejakym sposobom :petrik:
Ahoj janik,aby jsem byl upřimný vůbec jsem netušil,že borci z FA jsou na volné noze :-O Založil jsem tým a čekal,že budu rád když se přidají nějací nováčkové....když mi napsal Ohlund málem jsem omdlel radostí :sok: Je to paráda,že jsme se takto dali dohromady :cool:
Zatial je to skvelý úvod, hlavne vdaka pipovi :thumbsup: , dúfam že čoskoro prihodím aj ja niečo :?
Dost dobrý rozjezd :good: phillipo_canya perfektní odhad :cool:
Tak zatial mame az nad ocakavania rozbehnutu sezonu.Uprimne som ocakaval ze celkovo sa budeme pohybovat okolo toho stredu tabulky.Ale to je zatial len prve kolo aj to este chyba par dni dokonca.Myslim si ze horsie ako 3.by sme uz nemali skoncit co by bol celkom solídny zaciatok do sezony.Ale treba este ustrazit Army men a Ice cats k dokonalemu prvemu kolu. 8)
No ale ak sa nemylim tak je novy system kde sa kazde kolo deli na 2 casti kde sme v prvej casti skoncili 3. co je tiez este fajn pozicia...
Este nas cakaju 4 dni kde pri 2 dnoch sa hraju po 2 zapasoch kde by sme si mohli takticky udrzat poziciu,ale este nas cakaju 12 a 13 zapasove dni kde sa to môze vyrazne premiesat.Ale ako hovorim spokojnost by bola aj stym 3 miestom este,kde je to dost natesno.
Len tak dalej
Lets go Rebellion Tigers !!!
No pozeram ze vas GM je pekny sukromnik :D exo – ja som tie bannery a dresy robil pre cely tim, nie len pre teba ;) :D a ty si ho uspnes do podpisu a s kolegami sa on ani po X dnoch nepodelis… ts ts ts :D

Takze aby ani ostatni neprisli skratka, tu to mate pani – maly darcek na rozlucku odo mna ;)

Banner:
Obrázek
http://imageshack.us/a/img542/8938/ecoe.jpg

A samozrejme dresy:
HOME:
Obrázek
http://imageshack.us/a/img199/4149/fpe0.jpg

AWAY:
Obrázek
http://imageshack.us/a/img191/1892/z9c9.jpg

ALTERNATE:
Obrázek
http://imageshack.us/a/img28/918/5xxv.jpg

Na tom je zaroven pouzite aj alternate logo:
Obrázek
http://imageshack.us/a/img706/3951/my58.png

hadam sa budu pacit a nech sa vam v nich dari ;)
Sorry :-O petrik myslel jsem,že jsi to poslal všem...

Skvěle dnes zabral náš player č.1 phillipo_canya a společně s Ohlundem odrazily nápor soupeřů :cool: stále držíme špičku tabulky což je fantastické :good: Minnesota1 také velmi spolehlivě pracuje pro tým :cool:
Celkově nám začátek sezony vyšel náramě.Díky všem a hodně štěstí v poslední části 1.kola. :klobuk:
Ja som v noci na poslednúchvílu zmenil 2 tipy, NJ a NYI som mal 1 a 2 a prehodil som to na 2 a 1, 4 body fuč a tým pádom som svojmu tímu zahodil aj víťazstvo v 1.kole, celé kolo som sa viezol na skvelých výkonoch spoluhráčov (pipo :poklona2: ) a ked som mohol konečne pomôcť aj ja v tom najsprávnejšom momente všetko som pochoval, to je príšerný pocit teraz :v_hajzli: :cry: :hroza:

:censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:
My sme taky zahodili vitezstvi. I s 2. flekem se da zit..
jeste je kol dost.
Nj ale keby v noci kašlem nato a idem spať ráno by som sa prebudil ako hrdina s 20b a miesto toho som :censored: . Ach chlapi si to ozaj zaslúžili, takmer celé kolo šlapali v trojici. Vrátit sa to už nedá, zostáva mi len veriť že to nebude mať neaký významný dopad na koncovú tabulku či prípadný PO race. Ešte aj jahú sa musí totálne domrviť a z 10-5 je rázom 7-8, fakt to začalo super dnes :hroza: .
Druhé kolo nám zatím moc nevychází :thumbsdown: přiznám se,že tento zápasový systém nemám rád..ale respektuji jej.Podmínky mají všichni stejné nelze se na to vymlouvat.Věřím,že se odlepíme ode dna tabulky trochu vylepšíme náš bodový zisk.
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: Hlavy hore chlapi naši fanouškové nám věří :good:
Super finiš 2.kola :cool: Nakonec se nám podařilo urvat třetí místo což je po tom děsivém začátku fakt úspěch. :-D :klobuk:
Petrik je genialny GM, ked prepustil taku trojicu :sarcasm: Mozno keby aj ja vyhodim tych mojich troch babrakov, pomohlo by im to :hmm:
kajo píše:Petrik je genialny GM, ked prepustil taku trojicu :sarcasm: Mozno keby aj ja vyhodim tych mojich troch babrakov, pomohlo by im to :hmm:
Ja by som i ostal u Falcons ale bolo to petrikove rozhodnutie,ktore treba respektovat.Ale popravde môze lutovat že "stratil" hlavne a jedine phillipa ktoremu sa famozne darí a v obidvoch kolách bol tusim v top 30tke.Cize jeho zasluhov sme tam kde sme po dvoch kolách :klobuk:

Na druhej strane ho skvelo doplňal aspon nás GM Excelent ktorý ma hlavne stabilné a kvalitne výkony takmer pocas kazdeho dna

Ja s Ohlundom mi to pripadá ako keby sme boli do počtu,ale kým sa darí a "vezieme sa" na dobrých výsledkoch tak to az tak nevadí :-D . Osobne som v prvom kole bol aspon trocha platnejsi pre tím,ale vtomto druhom a hlavne záver kola mi vôbec nevysiel :paperbag:

Nato ze to bolo zápasove kolo,ktoré som nemal nikdy neako v oblube sme docela dobre dopadli.Hlavne ten úvod bol katastrofalný,ale potom sme to pomalicky tahali hore az na skvele 3.miesto. :good:

Inak spravil som i bodovanie ako by to vyzeralo v klasickom tabulkovom kole.(Samozrejme treba to brať s rezervou,nechcel som uškodit ziadnemu tímu ale takto mi to proste vyslo.Môže sa vyskytnut ze som niekde spravil chybu...)

Wild horses 329 (7)
Ice Cats 325 (4)
Evil Insiders 322 (4)
Blue Angels 321 (6)
Falcons 320 (1)
Dangerous Dragons 317 (7)
Rebellion Tiger 310 (3)
Lions 308 (10)
Spiders 304 (9)
Army men 300 (1)

Hungry Piranhas 334 (2)
Hrosici 329 (6)
Red Devils 327 (4)
Master Gremlins 325 (1)
Knights 323 (10)
Hockey Kent 307 (7)
F4F killers 306 (5)
Steelers 302 (9)
Mighty Bulls 299 (3)
Blue Flyers 297 (8)
Minnesota1 píše:Hungry Piranhas 334 (2)
Vedel jsem, ze jsme nejlepsi, ale dojeli jsme na jednu noc zfetovane tiperky Tiperky :fet: :giggle:
Skvělé Ohlund :good: dnes jsi náš tým podržel neskutečným výkonem :cool: Tohle jsou přesně ty chvíle kdy individuální super výkon odvrátí velkou bodovou ztrátu která našemu týmu hrozila!

:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: Let's Go Rebellion Tiger :tlap:
Dnes slabučký výkon ale ajtak nám chýbali 2 bodíky aby sme porazili náš bývalý tím :slap: to zamrzí.. Keby som tak dal na Canucks :jn: :hroza:
Ohlund píše:Dnes slabučký výkon ale ajtak nám chýbali 2 bodíky aby sme porazili náš bývalý tím :slap: to zamrzí.. Keby som tak dal na Canucks :jn: :hroza:
no niekde sa nejaka chybicka vloudila, lebo vysledok nema byt 8:7 pre nas, ale 20:12 pre nas :jn:
v kazdom pripade sa uz tesim aj na odvetu
Dnes som natipoval až do konca kola, nemá zmysel každý deň za tým sedieť a nakoniec ajtak všetko skončí úplne naopak :lol2: :v_hajzli: . V tomto kole už asi určite skončíme na dne tabulky, od toho prvého kola idú naše tímové výkony stále dolu, nehovoriac o mojich vlastných. KTL mi posledné roky prináša viac starostí ako radosti, takže asi už nastal čas to zabaliť po sezone. Dúfam že v tejto aspoň to PO vybojujeme.
Dneska mi to sedlo :lol: zrovna proti silnému soupeři :giggle:

Ohlunde nevěš hlavu tohle ještě není rozhodující fáze sezony KTL.Zatím to máme dobře rozjetý,celý tým se snaží a to,že se občas nedaří patří do hry.Jsi důležitou součástí týmu tak o konci kariéry nemůže být řeč.

Zaberem Rebellion !! Ten střed tabulky ještě dáme !!
304 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS