Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

REBELLION TIGER

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:good: Jsme ve finále :good:
Super výsledek a poděkování všem spoluhráčům :yes: Zahráli jsme jako zkušený tým kde každý hráč má svůj podíl na zdárné cestě do finále PO KTL.Přeji všem šťastný odhad ve finálovém souboji. :klobuk:
Dnes to beru na sebe, ta nula na Chicago nas zabila. Strasne me to mrzi ze jsme skoncili, ale holt jste byli lepsi. Gratuluju vam k postupu a doufam ze to vyhrajete cele. A specialni podekovani jde ode me k Ohlundovi... Ne jen pro to co dela pro KTL ale i pro celkovy pristup. Ac ho neznam osobne jsem so jisty ze bychom si rozumneli. :)
Ked Minnesota skončí remíza tak by sme mohli pred poslednými 2 zápasmi o 1 bod viesť, problém je ale v tom že u nás bodujem zatial ja a exo a ani jeden z nás nemá tipnutých LA a SJ :nervozny: . Svoje tipy by som ešte stihol zmeniť ale keby dám na LA sám a u súpera budu mať obaja bodujúci 1 tak by sme stejne prehrali.. nechám to teda tak a budem dúfať v prekvapenia, LA už o nič nejde (podla sida) a CGY si potrebuje napraviť povesť po včerajšku.. tak snád bude aspoň X :pray:


EDIT: No tak Wild to dojebabrali pár minút pred koncom a nakoniec teda prehrávame o 2b pred poslednými zápasmi.. takže už nemáme čo stratiť a zachránia nás len prekvapenia.

Calgary je klúčové, keby náhodou vyhrajú tak by sme zápas dorovnali a predlženie by vyzeralo v náš prospech pokial Canucks neprehrajú a tí zatial vedú.. Ked Cgy padne tak sme prehrali a ked remizujú tak skore by sa nemenilo a zachránila by nás už len remíza Canucks.. možností je tam ešte dosť, škoda tej Minnesoty bolo by to kludnejšie..
Dnes ked Vancouver nevyhrá tak bude už 0-3, po prvej samozrejme prehrávajú, asi sme done. Prehra vo finále bude zrejme definitívna bodka za mojou KTL kariérou. Výhra by mi dodala dosť energie aby som to ešte potiahol a dal znovu aj niečo späť komunite..
S HFkom som chcel skončiť už na začiatku februára, som sa tu neprihlásil vyše mesiaca ale KTL plejaf ma vtiahlo späť, do PO postúpilo menej tímov a šanca na úspech bola väčšia.. Ale už to tu nie je ono, aj tímová diskusia upadá a aj KTL ide rok čo rok dolu, túto sezonu tipovalo pravidelne len okolo 50 ludí aj z toho už asi 10 oznámilo že končí.. dúfam že to KTL pomôže do budúcna že ju vyhrá takýto "menší" a mladší tím a ukážu aj ostatným že sa to dá.. Ja tak ako aj v NHL nemám problém dopriať úspech tímom ktoré si ho už dlho neužili, štve ma len ked súťaž vyhrávajú dokola tí istí a momentálne sa to deje aj v NHL.. len škoda že hrajú zrovna proti nám v tom finále :jn: inak by som to určite prial im, MG, FB či ST.

Je to také symbolické že zrovna Canucks a Wild hrajú b2b zápasy, MIN oba prehrala o gol, keby ich remizujú by sme v KTL vyhrali, dnes nás môže zachrániť už len VAN ale tiež nás sklamú :?
Vancouver :-O :poklona2: :wave:
Chris píše:
Ohlund píše:Dnes ked Vancouver nevyhrá tak bude už 0-3, po prvej samozrejme prehrávajú, asi sme done. Prehra vo finále bude zrejme definitívna bodka za mojou KTL kariérou. Výhra by mi dodala dosť energie aby som to ešte potiahol a dal znovu aj niečo späť komunite..
S HFkom som chcel skončiť už na začiatku februára, som sa tu neprihlásil vyše mesiaca ale KTL plejaf ma vtiahlo späť, do PO postúpilo menej tímov a šanca na úspech bola väčšia.. Ale už to tu nie je ono, aj tímová diskusia upadá a aj KTL ide rok čo rok dolu, túto sezonu tipovalo pravidelne len okolo 50 ludí aj z toho už asi 10 oznámilo že končí.. dúfam že to KTL pomôže do budúcna že ju vyhrá takýto "menší" a mladší tím a ukážu aj ostatným že sa to dá.. Ja tak ako aj v NHL nemám problém dopriať úspech tímom ktoré si ho už dlho neužili, štve ma len ked súťaž vyhrávajú dokola tí istí a momentálne sa to deje aj v NHL.. len škoda že hrajú zrovna proti nám v tom finále :jn: inak by som to určite prial im, MG, FB či ST.
myslím si,že jinxer KTL si ty :-D šikovný tah ked to už už vyzeralo stratene,treba čakať do konca duelov než riešiť v rozohratých aj v tomto je čaro hry,že sa to otoči za chvilu a je zase o čo hrať, :wink:

Inak máš pravdu v tom,že to ide trochu dole vodou,hlavne tímové diskusie,ked ono je to ťažké,napíš niečo do témy DD hoci a budú ta vyhánať,že troluješ v ich teme,nemyslím si,že v diskusiach je problem,ludia diskutuju aj o KTL ,len na iných forach,BF ,my,EI diskutovali živo ,len nie tu,ked k nim nikto nič nenapíše,tak ťažko môžeš čakať odozvu,že budu sami od seba tu pisať. . :neviem: Ale na tom všetkom sa dá zapracovať,ale každý musí začať u seba,že aj počas sezony niečo napíše konkurentom,aby tu diskusiu rozprudil,ale aj pozitívne veci,nielen vysmech,či ked sa nedarí,na tom všetkom sa dá zapracovať,ked bude chuť,je to v našich rukách,netreba len vyplakávať ,ale aj niečo robiť a da sa to napraviť,GM FB Sergion či chalani s ktorými som bol v tímoch a bolo ich dosť,všetci su to komunikatívny ludia a dosť som sa od nich dozvedel,takže viem čo píšem netreba nad nimi lámať palicu ,len im treba dať podnet k tomu aby mali vobec načo reagovať .A da sa to napraviť verím tomu i ludom tu do KTL zapojeným :) .

Nedávno som si písal s bossom a písal mi,že nevie,či bude pokračovať,lebo ho odrádza to,že raz vyhodnotenie je,inokedy nie ako sa kto vyspí.Aj tieto problemy sa daju vyriešiť,som mu písal,bol som v tíme s chrtom a dost sme komunikovali aj na tuto temu,počas sezony.Michal ma velke plány sem doviest kamarátov a už aj slubil robiť vyhodnotenia buducu sezonu,lebo ho to bavi, hra i vyhodnotenia,len teraz má svatbu,tak nestíhal to všetko riešiť,ale v buducnosti sa toho ujme a ukáže,že to vie robiť ovela lepšie než tomu bolo tuto sezonu a ja tomu verím :thumbsup: .Je to šikovný chalan,na nič sa nevyhovára,bavi ho to a to je základny predpoklad,bez tej chuti,to robiť nejde. :) Tu sa stal problem v tom,že sa to nechávalo na 1-2 ludoch arek, ,Wildo,ty či chrto,a čakalo sa,že z vody urobia Coca Colu.Logicky,že maju toho po čase dosť,su zaneprazdnený,stracaju chuť to riešiť sami ,ale tu treba s ludmi pracovať a dalo by sa to napraviť.Na FB som sa pytal chalanov s ktorými som v kontakte z času spoločneho posobenia v tímoch ,či by mali chuť skusiť dozvedieť sa ako sa robia vyhodnotenia,keby im to nekto vysvetlil a prípadne sa do toho zapojiť a možem povedať,že som bol milo prekvapený ich chutou do toho,medik,Sergion,Kovi týto všetci pisali,že ak niekto tomu venuje čas,že ich do toho zasvatí,velmi radi ked to pochopia sa do toho zapoja tu by sa našlo tiež par ludí verím tomu,lebo ich KTL bavi a ked treba pomoct radi sa na tom zučastnia.Michal slubil,že sa tomu po svatbe bude venovať,ak by ste si ty či arek našli na to čas len by sme to privitali,celej organizácii by to len pomohlo keby sa všetko nerobilo za 5 minut 12 ,3 či 4 dni pred štartom NHL ale dobre sa to nachystalo,dali hlavy dokopy,vypočuli si nápady na zlepšenia a ludi by to aj viac bavilo ako doteraz...., Tuto sezonu bol velký problem vobec odštartovať,lebo okrem petrika,honzissa a mna,skoro nikto nebol ochotný venovať trochu času na to,aby sa sezona pripravila,ist do komisie,či vyhodnotenia robiť,arek bol pernamentne zaneprazdnený,ty si mal toho dosť a uvažoval o konci,dejf sa vybíjal v napadaní mna,janik napísal,že tu ludia nie su ako kedysi,že arek vie kde sa ozvať,keby chcel pomoct ,že to je arekova vina kam to speje atd ,všetko su to sice pekne rečičky,ale tým,že sa budeme tu napadať,či čakať,že to niekto vyrieši za nás,aby sme nemuseli k tomu trochou času prispieť aj my sa nikam nedostaneme a ide to dolu vodou.Takže je to len na nás,či chceme tento pekný projekt,nechať vyšumiet do stratena,alebo odložime ega,nedorozumenia či hádky stranou,daju sa šikovný ludia s chutou pomoct dohromady,pripravia zaujímave novinky,informovanost o suťaži,články atd a urobime to znovu tak,aby to bolo ako na začiatku a budu sa sem ludia tešiť. :wink: Je to len v našich rukách.
Skvěle Ohlund !! :good:
Tútú tu Rútu, bek tu Tútu. 2:2 :!: . Exo dnes skoro aj sám :klobuk:
Nemohli sme si dovoliť aby nám súper odbehol už na 3-4 : 0 ale poledné dni mali skvelé tipy Ohlund a Excelent :klobuk: a začíname znovu za vyrovnaného stavu. Najviac ma mrzia osobné výkony, keď som vo finálovej serii ani raz nejako výrazne nepomohol tímu a zatial sa len veziem :-(
Chris píše:...
:thumbsup:
co sa tyka mna, tak sa o dalsiu sezonu moc nebojim. Tuto sme s BA spackali a chcem to napravit. Organizacne to tiez tento rok moc nevyslo (ubytok tiperov i timov) a na tom by som tiez rad zapracoval...ale nie uplne sam. Treba skusit pred sezonou oslovit ludi, ktori sem na hf aktivne chodia, ale do ktl sa nezapajaju, alebo aj inych, novych ludi. Takisto treba porozmyslat, co s tou diskusiou, ktora je rok co rok slabsia. Ci by nebolo lepsie, vytvorit ju na ktl stranke, aby tam bola tiperom na ociach a nebola oddelena tipovacka od diskusie, ako je to teraz. Na hf totiz kazdy tiper nechodi...
A je mi luto, ze niektore velke mena sa chystaju skoncit (medzi nimi aj ty ohlund)..ale snad si to este rozmyslite.

Vela stastia v dalsom pokracovani finale, rebeli :good:
Díky Arek za podporu :klobuk:
Jsem stejného názoru : Ohlund by měl příští sezonu určitě pokračovat.Že zrovna letos uhrajeme finále to určitě nečekal :-D ...(já taky ne) Ohlund je stále výraznou osobností KTL :good: Určitě by měl své ukončení ještě přehodnotit a uplatnit své organizační zkušenosti !!
Tak po dnešku je to 2:4 pre konikov už pred koncom posledných 2 duelov a koníci tak maju 3 matchbally.Su tak blízko k svojmu 1 titulu,ale rozhodnute ešte není nič,verím tomu,že to ešte zdramatizujete,možno aj otočite máte na to dost skusenosti. :wink: :cookies:
Tak už nemáme čo stratiť, pod tlakom bude súper. Včera ani jedna remiza tak som to dnes riskol a dal všade a znovu nič, dnes nebolo ani jedno prekvapko a tie my potrebujeme :neviem:
Ohlund píše:Tak už nemáme čo stratiť, pod tlakom bude súper. Včera ani jedna remiza tak som to dnes riskol a dal všade a znovu nič, dnes nebolo ani jedno prekvapko a tie my potrebujeme :neviem:
jj teraz sa ukáže,či sa konikom pod tlakom neroztrasu kolena a nestratia kopytka :) ,tie X pridu,ide o to,či ešte budete v hre. :) Dekinko to riskol ako ty,len skusil Tampu,inak ste to mali rovnake takže z tých X by si moc náskoku nevyťažil,dobre vas dnes pokryli,teraz ale prídu dni s vela duelmi a tam viete poriadne zamiešať kartami.
OMG ja som bol krátko pred 4tou hore, ešte sa dohrávalo aj v Toronte a STL bolo do konca ešte daleko takže sa mi nechcelo robiť nejaké predbežne vypočty a kombinacie vysledkov.. ale keby si stihnem ešte zmeniť Vancouver na 1 tak by nás znovu zachránili a vyhrali by sme po predlžení :samovrazda:
Hmm :-O tohle je krizovka ... musíme všechny zápasy vyhrát...tak hodně štěstí borci !!!
Kua nato že nám išlo o všetko dosť slabý výkon, ale Jets nás zachránili v hodine dvanástej, aj pipo :moj: aj exo :moj: mali X. MARKOOOOOO DAŇO :poklona2: :poklona2: :poklona2: :poklona2: :poklona2: :poklona2:
Ja nemôžem :lol: , ja som strašný jinxer. Už ked sme hrali ten 7. zápas vyzeralo to s nami zle a už som gratuloval poníkom k titulu, pár minút pred koncom Daňo vyrovnal, dal nám 6b a otočili sme, radšej som príspevok zmazal. Dnes som to opäť s napätím sledoval a priebežne doplňal výsledky, Chicago tiež viedlo pár minút pred koncom, nikto z nás nemal 1 a keby vyhrajú tak by mali poníci nedostihnutelný náskok, znovu som im už gratuloval v téme a potom bum Tarasenko 1-1, 6b pre nás a súper -4 a hned je to iný zápas . Ladd nedal trestné pár minút pred koncom..

GEJM 9 :jupi: :wave:
Musíme to už dotiahnuť dokonca, toto bolo už 3. uhaluzené víťazstvo, unavení Canucks senzačne otočili v Anaheime, Daňo nás zachránil tiež proti kačicám :hmm: a dnes to zaklincoval Taras minutu pred koncom :poklona2:
Konečne som i ja vo finálovej sérii pomohol tímu :wave: , pretože velmi ma to ťažilo ako som sa zatial len "viezol" a pred kazdým záverecnym dnom som si nad tymi zápasmi dlhsie posedel a rozanalyzoval ich. Dokonca pred posledným dňom som to už i s Ohlundom riešil, po 1x v sezone ci má nejakú tutovku nadnes, co poprípade este pokryť a kľúčove sa ukázalo to Chicago kde som si to tiez napokon zmenil z 1 na 0 vzhladom ktomu, ze Blues este stale mohli vyhrat konferenciu a tak by sa i vyhli Hawks v PO. Ako tak pomohla i remíza v NSH 20 sekund pred koncom kde sme to mali 2 pokryté. Našťastie i pipo to pekne pokryl a jediní z nás bodoval pri TB a PIT a uz ani pri poslednych 2 zápasoch, ktore sa este dohrávaú by to nemalo stacit pre poníkov na uzavretie serie.

Samozrejme celá táto dráma môže byť k ničomu, ale určite je aspoň dobrý pocit, že sme to zdramatizovali na game 9 ako sa patrí vo finále :good: . Teraz to bude už o riadnych nervoch pred poslednym zapasom :scare:
ten posledny den s tolkymi zapasmi bude pekny masaker :petrik:
ale paradny napinavy zaver sezony, tak to ma byt :yes:
Tak jsem naposledy natipoval :hiding: budu nenápadně sledovat jak to drama dopadne... :nervozny:
OMG we've done it again :!: . NEUVERITELNÉ , znovu sme začali zle a poníci nám utiekli a viedli už o 6b ked bola odohraná asi polovica zápasov.. Minnesota nás mohla vrátiť do hry, súper nedal ani jeden X my sme to mali dvaja, dlho bolo 1-0, potom Lames vyrovnali niekolko minút pred koncom a myslel som že sme späť v hre, radosť ale dlho netrvala a už o 30s dali Lames aj druhý gol a vyhrali, náskok sme nedohnali ani na dalších zápasoch a ked už zostávali len posledné 3 tak sme prehrávali o 7b a vyzeralo to beznádejne, ja som si ešte 03:45 zmenil aj Van aj LA na X , to bol taký zúfalý pokus o zázrak.. LA začali super a viedli už 3-0, Vancouver tiež 3x v zápase viedol, 3. gol dal Hansen 4 minuty pred koncom, ja že nás tým pochoval ale potom to naše povestné štastíčko zasiahlo znovu a minutu pred koncom Maroon vyrovnal, gol musel ešte odobriť aj videorozhodca, na druhej strane Jets dali gol na 3-4 v tretej tretine a im ho rozhodcovia zobrali :rofl: :rofl:

Je to doma :oslava: :jupi: :wave:


JETS nám vyhrali jeden KTL zápas ked Daňo vyrovnal pár minút pred koncom, Canucks nám vyhrali KTL zápas ked otočili z 2-1 proti Anaheimu, no a dnes nám tieto 2 tímy spoločne vyhrali aj titul :poklona2: .
Poníkov mi je ozaj lúto, toto je neskutočne kruté :smutok:

Ten zápas Canucks som sledoval LIVE, to bolo ozaj na infarkt.. okrem toho som tie KTL tipy podporil aj stávkovaním a docela natom zarobil, takže 2 násobná radosť...
https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/ ... &kind=LIVE" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/ ... &kind=LIVE" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/ ... &kind=LIVE" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/ ... &kind=LIVE" onclick="window.open(this.href);return false;
velka garulacia, asi nebude prekvapenim ze som ten titul viac prial prave vam, len som to nechcel dopredu jinxovat nejakou otvorenou podporou :giggle:

a je to dobre aj pre KTL ako taku ak vdaka tomu Ohlund ziska novu chut do dalsich sezon... :jn:
WOW stále tomu nemôžem uveriť. Už po tých večernajších zápasoch som bol mimo hry a vedel som, že to bude už len na vás troch. Ale to čo predviedol Ohlund v posledný deň len pre akú takú teoretickú šancu na víťazstvo :poklona2: . Zväčša furt nadával na tie zmeny čo urobil, vždy si to upravoval opačne a to nielen túto sezónu tak vo finálovej sérii to riadne jinxol :giggle: od gratulácie poníkom k titulu v 7.zápase a heroickému obratu v posledných zápasoch. S pipom sme boli dnes mimo, ale exo ako pravý GM podržal celý tím a má tiež obrovský podiel na tomto poslednom a najťažšom kroku v sezóne :jupi: .

Nechýbalo veľa aby sme skončili za bránami PO, ale toto že to dotiahneme až na samotný titul asi nikto z nás nečakal. KTL som považoval už ako rutinu, celý tím sme už ostrieľaní mazáci, keď v KTL pôsobíme okrem prvej sezóny neustále a exo dokonca od samotného vzniku súťaže :andy: , ale toto víťazstvo dodalo veľa elánu možno do ďalších ročníkov. Aby som neklamal tak tiež som už i uvažoval minimálne nad prestávkovým ročníkom v KTL, pretože ako som už spomínal zabehlo mi to už viac menej do rutiny a tá radosť sa pomaly vytrácala, ale nakoniec sa predsa len oplatilo takmer dekádu pokračovať naďalej.

Musím dať i hold finálovému súperovi Wild Horses za napínavú sériu. Bol to tím, ktorý som si i prial do finálovej série, ale z toho dôvodu, že titul by konečne mohol padnúť pre iný tím do nových rúk, než pre ostrieľaných EI.

Ešte raz gratulácia pre celý tím REBELLION TIGER :pivo2:
Gratulujem k titulu,bola to paradna jazda a hattrick ked už ste neraz jednou nohou stáli nad priepastou konca serie a otočili v posledných minutach i to štastíčko sedlo k vám a je to tu. :klobuk:
304 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS