Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

REBELLION TIGER

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

excelent píše:phillipo natipoval,takže jsme kompletní :cool:
hodně štěstí všem
to,že natipoval je supr :good: ale kým vo vašej téme na zmluvy nepodpíše zmluvu aj on,tak ako keby v týme ani nebol.Výsledky sa mu počítat nebudú k vašim.Tak mu to niekto napište,nech to dá do poriadku. :wink:
Prvý v individuálke, prvý v tímovej tabulke, byť vyhodnocovatelom má aj svoje výhody :jn: .
To je kanonáda :good: skvělí rozjezd Ohlund i Minesota1 :cool: :cool: :cool:
Dnes má Minny narodeniny a dostal pekný darček od štasteny v podobe 8 úspešných tipov z 10, čo bol zároveň aj výkon dňa :thumbsup: , ale nie to nebolo štastie, to je len jeho skill :giggle: .
Minnesota dnes to bol tvôj parádny večer ako z tipérskeho hladiska tak aj tvôj oblúbený klub si schuti zastrielal :wink:
Perfektní výkon Minesota1 :cool: :klobuk: :cool:
diky
Za poslednych 5 dní som mal 2x najviac bodov za daný den v nabitom programe zapasov co ma docela prekvapuje. I dneska som necakal ze by som mohol mat tolko bodov tie výsledky sa mi moc nepozdavali ale nakoniec som to dobre potráfal. Potesi i to ze vtie dane dni mali tie body ako keby dvojnasobnu hodnotu pretoze zvysku tímu sa moc nezadarilo. A tak teraz stále ostávame vo hre vyhrat cele prve kolo v nasej konferencii. :good:
(kiez by mi to islo tak vtej NHL-ke za normalni peniaz potrafat zapasy, ale vtedy je problem trafit i 1-2 zapasy a tak jediné co mi ostava urobit s tiketmi je :mf: )
.
:cool: :arrow: Minnesota1 :arrow2: :cool:

Velké nadšení zavládlo mezi fanoušky Rebellion !! Momentálně největší hvězdou celé KTL je hráč našeho týmu Minnesota1.Perfektní výkon od zahájení soutěže :clap: všichni držíme palce,aby ti výhra v individuálce vyšla !!!
:tada: :-D A tak radsej by som sa predsa len drzal trocha v úzadí vtej individualke nech som neni tolko na ociach. A tým padom narasta i psychicky tlak a mozno i vacsie ocakavania odomna
Este stale ostava 5 dni dokonca 1.kola a su tam tusim 3-4 viac nabité dni takze to bude tazke udrzat si poziciu. Ale kazdopadne potesi ze sa mi zatial tak dari ale hlavné je nech sa to co najviac odrazí a pomôže v tímovych bodoch :yes:
Nakoniec nad očakávania dobré 2.miesto a pritom nám len tesne ušiel vrchol tabulky. Ku koncu mi už odišlo štastičko v individualke ale som rád ze to nakoniec stačilo i na solídne 4.miesto ale vtedy zasa skvelo bodovali zvyšní členovia tímu :good:
Možno až časom sa docení tento dobrý výsledok z prveho kola pretože uz len horko tazko to môžeme posunút na LEPSIE umiestnenie v konferencii z prvého kola kým tých mozností na posun dole je viacej. A tak aspon osobne do 2.kola by ma uspokojil i taký stred tabulky 4-5.miesto :yes:
V 1.kole jsme podali velmi solidní výkon :cool: Nejlépe se zaskvěl Minnesota1který nás svým výkonem vytáhl na špičku tabulky.Nelze opomenout i skvělý finiš phillipo_canya který opět dokázal zabrat když to bylo nejvíce potřeba.
Organizační mág celé KTL Ohlund je prostě borec.Vyhodnocení zvládá bravůrně a ve skvělém čase :good:
Je super mít v týmu výborného tipéra i váženou osobnost celé KTL. :yes:

Hodně štěstí REBELLION TIGER v dalším kole!!
Prvú polovicu 2. kola sme mali príšernú a v jednu chvílu sme boli aj úplne posledný :? , ale tá druhá nám vyšla celkom dobre a zakončili sme to najlepším výkonom dňa, ten obrovský náskok ktorý mali tímy z hornej polovice sme postupne skresali na 3 respektíve 6 bodov na 4. miesto.. další tím za nami sme nechali o 19 bodov :giggle: .
Teraz prichádzajú 2 zápasové kolá, ktoré ja moc nemusím, snád nám vyjde aspoň jedno.

Dnes mali full house len dvaja divosi, Minnesota tak opäť skončil na popredných miestach (7.) v indi :thumbsup:
Ako som spominal ze to super prve kolo sa zrejme doceni neskôr tak vtom smere sa to vyvija. Ako uz pisal Ohlund ta prva cast tohto kola bola hrozna a uz hadam 2-3 dni dokonca sme boli docela izolovany naton 7.mieste zial mohutny finish nestacil uz na lepsie umiestnenie. Opat som trocha zaskoceni individualkou ze som sa solidne umiestnil ale predsa len bolo citit ze som nepomohol tímu tak vyrazne ako v prvom kole. Osobne by ma potesilo v individualke i akakolvek bodovana pozicia do 30 miesta ale zatial to vyzera velmi dobre v celkovom hodnoteni :D

No a teraz tie zapasove kola tiez ztoho nemam dobry pocit i ked su to zrejme atraktivnejsie kola nez klasicke, ale uz za éry vo Falcons sme v tychto kolach zaostavali za zvyskom tímov :nervozny:
Tak som si to schválne pozrel či ten "silný" finiš neako nepreceňujem. Presne po 10 dňoch sme boli posledný, v zvyšných 10 dňoch sme nahrali 171b čo bolo odvtedy najviac v našej konferencii, držali sa nás ako tak len IC a FAL ostatní boli 10+ pozadu. :-/
Jak popsali spoluhráči v minulém kole nám začátek moc nevyšel,ale neva ještě jsme nějaké bodíky urvali :cool:

Náš nejlepší hráč Minesota1 ovládl celkové pořadí individuálky k čemuž moc gratuluji :good: Je to vynikající tipérský výkon který lze získat jedině při výborné znalosti týmů a prostředí NHL.

Ohlund opět s přehledem sobě vlastním zvládl vyhodnocení celé KTL a ještě podržel tým bodováním v důležitých zápasech druhého kola.

No a my s phillipo máme určitě co zlepšovat :-D

Tak hodně štěstí v dalším kole REBELLION TIGER
Exo a pipo :poklona2: , ked sa nestane zázrak v tých posledných zápasoch, tak by sme mali ťažký duel so Steelers vyhrať o 2 bodíky :thumbsup: , ja po včerajšom dobrom výkone som mal takmer SO dnes :hroza: .
škoda tých skorých zápasov flyers, zmeškal som ich aj v piatok aj v sobotu...boli by to extra štyri body :-D
Dnes skvěle Ohlund :cool: :cool: ani jsi nás nepotřeboval :wink2: Kenty jsi doslova roztřílel sám. :klobuk:
No vidiš aspoň sa ukázalo že ja tipujem až tak velké somariny , že ked sa zadarí mne tak všetci ostatní sú v háji... (Inak takto to funguje už neakú tú sezonu, raz za kolo super výkon a 5 min. slávy a potom ďalších 20 dní v suteréne ligy :? )
Inak dnes ten môj výkon ani nebol potrebný, kenťáci natipovali tak zle že by ich porazili aj 2 najhoršie výkony od nás. Dejf dostáva naprdel aj v jahú :giggle: . Poraziť takého odborníka 2x za týždeň to by bolo splnenie mojho detského sna.
Po dlhej dobe som menil tipy, samozrejme som zahodil 5 :!: bodov, a nakoniec prehráme o 1 bod :rofl: :censored:
Exo sa už nemohol nato pozerať, zobral to na seba a celé kolo nás ťahá a tipuje super :-O :klobuk: :poklona:
Hádam ti to vydrží a snád budeš mať väčšiu podporu v útoku aj od nás...
Na takej :censored: prehráme zas, že nikto z nás nedal na Anaheim :hroza: , nech už toto :censored: zápasové kolo skončí.. v posledných 2 už budeme musieť aj niečo uhrať, inak ani to PO nedáme..
Ja som dal 2x proti Canucks a samozrejme dali b2b výhry.. asi budem v KTL dávať proti nim častejšie nech sa im darí aspoň v reále :giggle: .
Ohlund píše:Na takej :censored: prehráme zas, že nikto z nás nedal na Anaheim :hroza: , nech už toto :censored: zápasové kolo skončí.. v posledných 2 už budeme musieť aj niečo uhrať, inak ani to PO nedáme..
Ja som dal 2x proti Canucks a samozrejme dali b2b výhry.. asi budem v KTL dávať proti nim častejšie nech sa im darí aspoň v reále :giggle: .
Favoriti v podstate stále vyhrávajú a zbierajú body a na prekvapenia moc nedochádza a toto je výsledok s vaším štýlom tipovania.No škoda toho Anaheimu to ste mohli aspon 1 dať,ale čo už.Ale v tých dalších 2 kolách budú prevažovať taktické bitky a bude vela X a to by vám malo vyhovovať.Takže to play off verím dáte. :wink:
Prehra o bod vdaka poslednému zápasu :rofl:
Ohlund píše:Prehra o bod vdaka poslednému zápasu :rofl:
Tak ako vlani v semifinále KTL, aj tam to takto končievalo posledným duelom a obratom v poslednej tretine medzi našimi tímami :wink: Dnes k našej výhre si prispel aj tým,že si veril Torontu u Bluesmanov :jn: Ale na druhej strane tá Carolina a CBJ :klobuk: to sme čakali jasné duely ale proti nim :sok:

Ale hviezdami duelu boli Fortune a Minnesota :klobuk:
304 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS