Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

REBELLION TIGER

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak pro letošek sezona týmu Rebellion Tiger končí.Bohužel nic moc jsme nepředvedli,takže náš konec nikoho nepřekvapí.Loučím se s dlouholetým spoluhráčem Minnesota1 a přeji mu vše nejlepší :cool: Hlavně ať jeho Minnesota letos získá Stanley Cup :good: tým na to určitě má!!
Velké díky za celou sezonu zaslouží i další dva spoluhráči janik a phillipo_canya !! Byli jste super a moc si vašeho výkonu vážím :yes:
Já určitě končím v týmu jako GM,protože můj výkon byl letos žalostný .. :oops: O tom zda budu pokračovat v nové sezoně zde anebo v jiném týmu se rozmyslím až na začátku příští sezony.
Díky Všem co nám někdy fandily a užijte si finále KTL bude to mazec !! :cool:
hrozna sezona, vykony ako na hojdacke, nejak sa nam nedarilo sa zladit. moje vykony velka bieda :eek2: no nic dakujem za sancu si s vami zatipovat, co bude dalsiu sezonu neviem ale mini aj exo nemali by ste sa na to vykaslat ved ide len o zabavu :)
V sezoně 2017/18 opouštím tento tým.Nebudu zde jako GM ani jako hráč.Pokud má někdo zájem tým převzít je free!!V případě nezájmu prosím organizátora KTL aby tým nezařazoval do nové sezony.Díky Exo.
to je škda... :-(
304 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES