Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL Cup - diskusia

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

dnes zacina historicky prvy rocnik tipovania PO NHL vramci KTL Cupu :!:

vstekym co sa zucastnia zelame prijemnu zabavu ;)

na diskusiu/hecovacky/navrhy/otazky atd ohladom KTL Cupu otvaram tuto temu. tak nech sa paci
a historicky prvym vitazom sa stanu Hunting Wolves. Gratulujeme :serus:
arek píše:a historicky prvym vitazom sa stanu Hunting Wolves. Gratulujeme :serus:
ja to viem, ty to vies, kajo tiez, ale nemusis to prezradzat takto dopredu vsetkym, co ked ich to potom nebude bavit?
petrik píše:
arek píše:a historicky prvym vitazom sa stanu Hunting Wolves. Gratulujeme :serus:
ja to viem, ty to vies, kajo tiez, ale nemusis to prezradzat takto dopredu vsetkym, co ked ich to potom nebude bavit?
Škoda , než jsem se rozkoukal už je známý vítěz to byla rychlá soutěž :lol2:
A nebylo jednodussi udelat z Petrika admina a nazev nechat?? :matika:
Sergion72 píše: Škoda , než jsem se rozkoukal už je známý vítěz to byla rychlá soutěž :lol2:
vidis arek? vidis?
kajo, nezabudni natipovat :jn:
čo su to dnes za výsledky?To sa začali odčítať body ?
Chris nerozčuluj sa prepáč ale bola to moja chyba už je to opravené :wink:
chrto85 píše:Chris nerozčuluj sa prepáč ale bola to moja chyba už je to opravené :wink:
v pohode ja sa nerozčulujem,chcel som len na to upozornit,aby sa to opravilo :wink: Chápem,stane sa hlavne,že už je to ok :wink:
chrto, stale to mas zle. Jasne som ti vravel, ze Hunting Wolves mas dat na prvy flek s 20 bodovym naskokom :sarcasm:

kajo+petrik: zaberte supaci :hroza:
2 dny,nula bodů :clap: :hahano: :oops:
Sedlo40 píše:2 dny,nula bodů :clap: :hahano: :oops:
nebol si 1 predtým ani potom tak pohoda jazz :wink: stane sa len nech ťa to neodradí,časom sa to obráti. :wink:
petrik píše:dnes zacina historicky prvy rocnik tipovania PO NHL vramci KTL Cupu :!:

vstekym co sa zucastnia zelame prijemnu zabavu ;)
Ja ti neviem,ked zoberiem,kolko ludí zabúda natipovať a tipujú len v 2 ludoch,ked sa k tomu pridá nulová komunikácia a vyhodnotenie tiež není pravidelné,myslím,že u toho historického aj ostane :roll: .Príde mi,že ludia sú už unavený tipovaním počas sezony KTL a tento projekt keby sa aj dnes odpískal,ani by si to nevšimli.Osobne tomu velkú perspektívu nedávam a možno je to tak aj dobre,aspon si ludia poriadne cez leto odpočinú,poriešia veci osobné,užijú si leta a potom sa dobre odpočinutý vrátia opäť s chutou na začiatok KTL. :wink:
Skor si myslim, ze je to nezvykom tipovat aj play off, hlavne pre ludi ktorym skoncila sezona po zakladnej castia uz nesli do play off.

A zabuda sa aj vyhodnocovat :jn:
Cathy píše:Skor si myslim, ze je to nezvykom tipovat aj play off, hlavne pre ludi ktorym skoncila sezona po zakladnej castia uz nesli do play off.

A zabuda sa aj vyhodnocovat :jn:
To si nemyslím,aspon nie u každého,naopak tý su radi,že majú šancu si ešte predlžiť sezonu,u mna hoci Nabby nevynechal jediný den,ani Tipérka ,Sergion, ...áno tým nezvykom tipovať play off to môže byť tiež,len ked sa niekam prihlásim, tak by som to mal aj tipovať,teda ak ma to baví a myslím,že tento projekt zatial moc ludí neoslovil a tie meškajuce vyhodnotenia tomu tiež moc nepomáhajú :wink:
Vsetko je len v plienkach, budme radi, ze sa nieco take spravilo ako nic.....treba tomu najst len atraktivny model a trosku viac reklamy....vsetko nove sa musi najprv otestovat na verejnosti takze klidek....
Chcem s zeptat ci este mozem bstupit dp rozbehnute sezony s novym timom. Chci zalouit novy tim.
Obavam sa ze uz nie
Pripravujem novy velky projekt, mam zaujem o najlepsie tiperi, s cielom vyhrat do 2 rokov titul a pak ovladnout celpu KTL na dlouhou dobu. Chce to tu trochu nove krve, rozvyrit vody.
Logo uz je hotove.
Vstupime teda do ligy jak to bude mozne.
v pravidlách KTL (https://www.ktl.hokejforum.com/subdom/k ... p/pravidla) stojí:

"Súťaž je počas sezóny uzatvorená, zmena počtu tímov resp. vznik nových tímov je možný iba v období prihlasovania tímov do novej sezóny. Vznik nových tímov a ich zapojenie sa do KTL počas rozbehnutej sezóny nie je možný."

Takže jeden tím bohužiaľ do prebiehajúcej sezóny pridávať nebudeme. O dvoch by sme ale možno uvažovali.
podpisovat smlouvu na dasi rok uz mužu predpokladam
guillaume píše:
pát 26. říj 2018 17:09
podpisovat smlouvu na dasi rok uz mužu predpokladam
:-D zmluvy sa podpisuju az v septembri pred sezonou
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES