Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE PIRATES

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Ďakujem kolega za privítanie,banner je velmi pekný. :)
Takže našu novú posilu už poznáte,matušiak sa toho ujal a milo ho tu uvítal a imp už mu vybavil aj banner. :yes: :wink2: Tak už medzi nás zapadol nový pirát a celkom mu ten klobúk a zmenená frizúra svedčí. :-D Tak dnes začíname dalšie kolo,tak vela šťastia pri tipoch a i zábavy kolegovci prajem

A aj ja vám mojim kolegom i ludom z HF i KTL prajem veselého Silvestra a všetko dobré v novom roku. :oslava:
Zaradoval som sa, keď som videl, koľko bodov sme dnes získali. Potom som si všimol, s kým sme hrali. Žiaľ, narazili sme na jeden z troch tímov, ktorý získal viac bodov ako my. Ešte by to chcelo trochu šťastíčka.
Koukám, že jak se nám minulý kolo ze začátku dařilo a všechny jsme drtili, tak teď tu smůlu ne a ne protrhnout. Tak snad to dneska konečně urveme. :) :box:
Tak sme to konečne, akoby povedal imp, urvali. Zjavne sme sa už naštvali a nazbierali najviac bodov zo všetkých. :cool:
No konečne sme tú smolu zlomili,netipovali sme zle,ale ten kúsok šťastia nám chýbal.Snad sa to konečne zlomí a obráti k lepšiemu. :)

imp prorocké slová,presne akoby si to tušil,že sa to konečne zlomí :wink:

matušík velmi pekná trefa ,klobúk dolu tie duely vyzerali naoko "jasne" ale ty si sa nedal opiť brandy a išiel podla seba :wink:
no ta smola sa nás nepustila po takmer celé kolo.Pritom imp preživa svoje najlepšie kolo tu :good: a ani ja som není daleko od bodovaných miest,Matusik a Tuukka sa nás tiež snažia dobre doplnať ale nedarilo sa to preniesť do tímových výsledkov. Ako sa blíži záver kola postupne nejaké bodíky pribúdajú tak to skúsme ešte a snad aspon teraz budeme mať šťastia viac. :wink: Tak piráti bojovať,môžu nás poraziť ale nie zlomiť :wave:
A sme najhorší tím ligy, hoci určite nepodávame najhoršie výkony. Sú skôr také priemerné. Mám dojem, že podobne výkony sme podávali aj minulé kolo, len sme väčšinou dokázali prevýšiť súpera aspoň o bodík.
Matusiak úplne presne si to vystihol, podávame také priemerné výkony,každé kolo vyskoči jeden z nás na popredne priečky indi,ale nedarí sa na to nadviazať aspon 2-3 ludom.A to je na prienik na popredné priečky málo.V 1 a 3 kole som to bol ja,v 2 a 4 imp.Je to škoda,lebo podla mna máme dobrý tím a keby sa nám podarilo na tom zapracovať,tak sme boli na vyšších priečkach.Ešte na to máme 2 kolá,tak sa pokúsme v nich vybojovať nejaké bodíky,ked aj by to play off nevyšlo nakoniec,tak nech ukážeme bojoveho ducha ako sa na pirátov patrí :wave: A sme aspon v nich so sebou vnútorne viac spokojnejší. :wink:

Imp gratulujem k parádnemu výsledku individuálke ,máme z teba radosť. :oslava:
Ok mohli by sme sa trošku zobudiť, lebo zatiaľ nemôžem povedať, že by to plnilo moje očakávania :roll: :hroza:
Gratuluji a hodně štěstí v dalších kolech :).
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS