Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE PIRATES

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tu bude diskusná téma nového týmu Pirates.:

Zloženie:
Juraj(GM)
boss
imp

Logo: Obrázek

//neupravovat tento prvy prispevok prosim :!:
to Aalborg vam mozem z loga odstranit, ak chcete.
tiez som sa chcel ponuknut ale uz si ma predbehol... :)
a nie je samozrejme problem ani farby zmenit v pripade zaujmu ;)
arek píše:to Aalborg vam mozem z loga odstranit, ak chcete.
Ano ak sa bude dať,dakujem pekne arek za ochotu pomôcť. :wink: :)
petrik píše:tiez som sa chcel ponuknut ale uz si ma predbehol... :)
a nie je samozrejme problem ani farby zmenit v pripade zaujmu ;)
Dakujem pekne aj tebe petrik,mne osobne sa to lúbi ako je. :) Uvidíme čo povedia kolegovia a potom prípadne by som sa ozval. :wink:
Barvy klidně nechat. Líbí se mi to, tak jak to je. Když se dá pryč ten Aalborg, tak to bude dokonalý. :good:
Takže na začiatok by som chcel uvítať v tíme mojich 2 nových kolegov na 3 sa ešte pracuje

1 kolegom je nováčik na webe i v KTL imp.Je fanúšik Tampy Bay a tak nová mladá krv Pirates. :)

2 kolegom je ostrielaný harcovík, držitel posledných 2 titulov KTL s Evil Insiders boss a to si velmi ceníme,že takýto človek k nám prišiel. :)

Vitajte chalani som rád,že ste do toho išli a podpísali zmluvy s Pirates. :klobuk:
par moznych farebnych variacii loga (som sa snazil o trochu originalne farby ake v KTL zatial nie su alebo len minimalne)

original:
Obrázek

a variacie:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

a na zaver este B&W verzia (pre piratov je konieckoncov najtypickejsia cierno-biela kombinacia):
Obrázek
Najviac sa mi páči variácia modro červená aj bossovi.Ale všetky majú niečo do seba,supr robota :)
Červená je asi nej, i když ta oranžová je taky pěkná.
Takže zajtra začíname :) .Dôležité bude je aby sme tipovali pravidelne, potom už pri kúsku šťastia sa nám verím podarí do play off prebojovať. Tak vela zábavy a úspešných tipov kolegovci prajem. :) :wink:
Takže vítam medzi nami aj 4 kolegu Cibulu1210 :) a tým pádom máme už celú súpisku na túto sezonu.Tak teraz už v kompletnom zložení,podme chalani,tie 2 dni nie moc vyšli,ale pred nami je ešte 16 dni na nápravu a som presvedčený,že ich naplno využijeme. :box: :wink:
Cibula dnešný tvôj 1 deň po podpise zmluvy to bol parádny výkon gratulka :clap: boss ťa dobre doplňal a tak sme sa pomalu posunuli vyššie :) Len tak dalej Piráti :wink:


Cibula a boss vy dvaja budete tvoriť 1 útok ,ja s imp 2 ,ked sa zohráme bude to už len lepšie a lepšie :)
No dnes nám ten den vôbec nevyšiel a sme späť na poslednej priečke. :-( Zatial sa v tom úvode trápime.Ale neklesajme na duchu ,pred nami je ešte dosť dní na nápravu,tak bojovať Piráti aj ked sme nováčik kožu lacno nepredáme :box: :box:
Cibula a imp dnes to bol parádny výsledok z vašej strany :yahoo: :clap: a velmi pekne vám sekundoval aj boss.A tak máme z dnešného dňa najviac bodov z celej ligy.Dobrá práca kolegovia ,len tak dalej :)
Cibula a imp grats k dnešnému plnému zásahu ,vdaka čomu sme opäť poskočili o miesto vyššie. :clap: :clap:

imp a to si mi písal ked si prijal moju ponuku na miesto v tíme,že nemáš skúsenosti s tipovaním :wink: ,Ale evidentne sa dobre vyznáš v hokeji a to je základ aj tu a to som podla topicu Tampy kde píšeš tušil. :wink:
Jj, po tom slabším začátku se začínáme zvedat. Jen tak dál. :good:
Cibula škoda,že zrovna dnes si si vybral volný deň :-( ale ja s bossom sme to zvládli bodovo a imp takticky napraviť. Dnes posledný deň kola a bodové rozostupy prakticky nulové od 6-9 miesto.Tak chalani bojovať nech z kola získame nejaký ten plusový bodík :box:
Cibula daj si pozor na tieto výpadky,viem,že ich není vela, ale v taký deň ako včera sú velmi cítiť. :wink:

Chalani prepáčte ,ten úvod kola mi totálne nevyšiel doslova výbuch :-( Ešte,že nás ťahá imp parádnymi výsledkami :clap: a aj boss už ide hore :)
Nazdar Banda,

Viem, že sa nezapájam do komunikácie, ale verte mi, naozaj mám málo času.
Nakoľko mi v tomto kole "ide" a to tak, že mám dve nuly a dvakrát som nestihol natipovať....

Asi by bolo lepšie, aby ste sa mnou rozlúčili.
Nedávam "výpoveď" a ani nechcem odísť, ale myslím si, že pre tím bude lepšie, ak bude mať nikoho, kto bude pravidelne tipovať a nie nahadzovať niektoré tipy na poslednú chvíľu ako ja ....

Nechávam to na vás...

Ospravedlňujem sa za moje voľna a nuly, ale naozaj niekedy nestíham ...
Dúfam , že neodchádzaš nadobro kamarát :eek2:
medik911 píše:Dúfam , že neodchádzaš nadobro kamarát :eek2:
Ja verím,že nie a raz sa k nám ešte vráti. Cením si jeho chlapský postoj k celej veci. Je to super chalan. :)

Cibula dakujem pekne za to ako si sa k tomu postavil.Nerád ale tvoju výpoved akceptujem.Budeš mať viac kludu pre seba,na svoje koníčky prácu atd.Dakujem za pôsobenie v tomto tíme a snad raz sa stretneme a dokončíme to,čo sme tu spolu začali.Veľa štastia kolega. :klobuk:
Takže našou novou posilou,čo nahradí Cibulu je nováčik matusiak.Som rád,že našu ponuku akceptoval,už dnes za nás bude tipovať .Vitaj medzi nami,nech sa ti darí a sa tipovačkou i bavíš. :klobuk:
Ďakujem za ponuku, dúfam, že tímu svojimi tipmi pomôžem a nie naopak.

PS: Máme pekné logo
matusiak píše:Ďakujem za ponuku, dúfam, že tímu svojimi tipmi pomôžem a nie naopak.

PS: Máme pekné logo
To logo je práca petríka a slúbil mi,že pracuje i na banneroch,len potrebuje čas.Šikovný chalan,dakujeme za prácu jemu a názor i tebe matusiak :)

Hlavne musíš sa obrniť trpezlivostou ak by to aj z úvodu ti nešlo,ono sa to otočí a prídu i lepšie výsledky. :wink: NHL celkovo sa ťažko tipuje je to nevyspytatelná liga ale najlepší hokej na svete. :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES