Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Za vcera som sa oj...l, sory mohli sme mat 2 body naskok :cry:

©tatistiky

Bodovaný­ hráči jednotlivých dní­:

5.5: Andy, Norvic po 3b
6.5: Andy, Arek, Kelemantia po 3b
7.5: Andy, Arek, Kelemantia po 4b
8.5: Andy, Norvic po 4b
9.5: Kelemantia 4b, Andy 2b
10.5: vsetci po 2b
11.5: Andy 2b, Kelemantia 2b

(meno-kolkokrat bodovany pre tim-zapocitane body-percentuálny podiel z timovych bodov (42b))
Andy-7x-20b-47,62%
Arek-3x-9b-21,43%
Kelemantia-5x-15b-35,71%
Norvic-3x-9b-21,43%

©tatistiky

Bodovaní hráči jednotlivých dní:

5.5: Andy, Norvic po 3b
6.5: Andy, Arek, Kelemantia po 3b
7.5: Andy, Arek, Kelemantia po 4b
8.5: Andy, Norvic po 4b
9.5: Kelemantia 4b, Andy 2b
10.5: vsetci po 2b
11.5: Andy, Kelemantia po 2b
12.5: Norvic 6b, Kelemantia 5b
13.5: Andy, Kelemantia, Norvic po 3b

(meno-kolkokrat bodovany pre tim-zapocitane body-percentuálny podiel z timovych bodov (59b))
Andy-8x-23b-38,98%
Arek-3x-9b-15,25%
Kelemantia-7x-23b-38,98%
Norvic-5x-18b-30,51%

uz sme sa vysvihli na druhe miesto v timovom hodnoteni, tak treba pokracovat v tomto trende :roll:

prepacte, ze teraz velmi netipujem, ale nemam cas :oops: :?

norvo nezmenis si kvoli mne obrazok ?? ta tvoja zaba ma uz pekne psychicky týra :nervy:

©tatistiky

Bodovaní hráči jednotlivých dní:

5.5: Andy, Norvic po 3b
6.5: Andy, Arek, Kelemantia po 3b
7.5: Andy, Arek, Kelemantia po 4b
8.5: Andy, Norvic po 4b
9.5: Kelemantia 4b, Andy 2b
10.5: vsetci po 2b
11.5: Andy 2b, Kelemantia 2b
12.5: Norvic 6b, Kelemantia 5b
13.5: Andy, Kelemantia, Norvic po 3b
14.5: Norvic 3b, Arek 2b
15.5: Kelemantia 4b, Andy 3b
16.5: Kelemantia 3b, Arek, Norvic po 2b
17.5: Andy 2b, Norvic 1b
18.5: Arek, Norvic po 1b

(meno-kolkokrat bodovany pre tim-zapocitane body-percentuálny podiel z timovych bodov (81b))
Andy-10x-28b-34,57%
Arek-6x-14b-17,28%
Kelemantia-9x-30b-37,04%
Norvic-9x-25b-30,86%

pokracujem vo svojom trende :lol: :thumbsdown: :dole: :hanba:

arek píše:pokracujem vo svojom trende :lol: :thumbsdown: :dole: :hanba:
Arek ty to mas plne odpustene, lebo sa staras o chod stranky. :thumbsup2:

a to sa este teste na to, co chystam na oktober 8) :D :cool:

arek, ale timu sa dari, a ten si poskladal ty :cool: ako GM....

jj, tim je poskladany skvele :D . Mame tu mladu dravost (ja :D ) , a taktiez aj starsich skusenych borcov (kele, andy :D ) . Norvic a ty si taky stred :D

Konečné ątatistiky KTL MS 2006 Riga

Bodovaní hráči jednotlivých dní:

5.5: Andy, Norvic po 3b
6.5: Andy, Arek, Kelemantia po 3b
7.5: Andy, Arek, Kelemantia po 4b
8.5: Andy, Norvic po 4b
9.5: Kelemantia 4b, Andy 2b
10.5: vsetci po 2b
11.5: Andy 2b, Kelemantia 2b
12.5: Norvic 6b, Kelemantia 5b
13.5: Andy, Kelemantia, Norvic po 3b
14.5: Norvic 3b, Arek 2b
15.5: Kelemantia 4b, Andy 3b
16.5: Kelemantia 3b, Arek, Norvic po 2b
17.5: Andy 2b, Norvic 1b
18.5: Arek, Norvic po 1b
20.5: vsetci po 0b
21.5: Norvic 2b, Arek, Kelemantia po 1b

(meno-kolkokrat bodovany pre tim-zapocitane body-percentuálny podiel z timovych bodov (84b))
Andy - 10x - 28b - 33,33%
Arek - 7x - 15b - 17,86%
Kelemantia - 10x - 31b - 36,9%
Norvic - 10x - 27b - 32,14%


Poradie timov

1. :wins: DREXEL DRAGONS 87b
2. :winner2: BLUE ANGELS 84b
3. :winner3: ICE CATS 83,5b
4. Evil Insiders 79b
5. Best Bibbers 77,5b
6. Ice Tigers 65,5b

takze je po sezone, a my sme zase len druhi :( ....vecni druhi :winner2:...
Mame skvely tim, vyrovnany, len vzdy su aj lepsi od nas...no nevadi, trpezlivost ruze prinasa, a verim ze v dalsej sezone uz druhe miesto prenechame inym 8)

takze chalani, asi ste si citali moje vyhlasenie v "oznamenia pre uzivatelov". Ak nie, tak si precitajte :D .
Takze z toho vyplyva, ze sa vzdavam aj postu GM v BA, pretoze nebudem mat logicky na tipovanie cas. Tak si zvolte noveho GM a taktiez si najdite noveho hraca - adekvatnu nahradu za mna :D . Prepacte mi chalani, ze odchadzam :cry: .
Bolo mi v tomto time dobre, skoda, ze som s nim neziskal aj pohar :cry: . Ale vzdy sme patrili medzi tych najlepsich :evil: . Dufam, ze BA si rychlo najdu noveho hraca a budu este lepsim timom ako predtym :) . Dzrim palce :wink:

Andy, norvic teraz vas poprosim o vyjadrenie sa. Arek nas na cas opustil, takze sme zostali traja. O chvilu sa zacne MS vo futbale a bol by som rad, keby ste napisali ci sa s vami v timovej hre moze pocitat alebo nie. Podla toho budeme musiet potom doplnit kader. Dufam, ze odpoviete kladne a zostaneme pokope. Potom si budeme musiet najst jedneho hraca. Jaj a musime si zvolit noveho GM, kedze to bol Arek.
Ja hlasujem na andyho, i ked neviem nejak sa nam stratil.

uff....aj ja mam pre tim taku smutnejsiu spravu...kedze tieto ms vo futbale uz presahuju aj do leta, a ja som od konca juna off, takze pravdepodobne ani ja nebudem tipovat :( ... takze sorry chalani...bol to fajne tim, skoda ze sme vzdy boli o chlp za superom... inac, neviem ako to bude s buducou sezonou NHL, to asi nikto nevie :roll: , ale tak keby sa dalo tak sa rad vratim do timu...ale o tom rozhodnu asi iny... :bye2:
DRZTE SA BLUE ANGELS !!!

Uf tak toto je poriadna rana pod pas. Ale co uz. Dakujem ti norvic, ze si dal vediet. A hlavne dakujem za vsetko co si pre nas tim spravil. Navzdy sa zapises do historie Blue Angels. A prajem prijemne prezitie leta. :cry:

Tak a teraz je asi cas najst novych hracov do muzstva.
Takze kto by chcel hrat za tim Blue Angels, poprosim nech sa hlasi u mna. Zatial su volne dve miesta. Pokial sa vsak andy neozve, tak to budu tri miesta. Som sa rozhodol, ze aj napriek odchodu hracov sa pokusim tento tim zachranit a vybudovat z neho aspon tak dobry tim, ako bol predtym.

Norvic a na ja ako dlho ides prec? Ja pevne verim ze sa k name este vratis.

keke: no toto je veru sok! Vy ste ako jedini pocas ucinkovania neobmenili kader ked sme tipovali na jednom nemenovanom fore. Arek podla mna mohol osta» pretoľe urcite sa dostane kazdy den na net ako ho poznam :D
A u norvica neviem ale bol to skvely hrac aj ked sme neboli kolegovia a bude mi velmi chyba».
Pamatam si ako sme myslim v 2 sezone na nemenovanej stranke bojovali mi dvaja o titul kde norvic fanstastickym zaverom sa dostal aÄľ na 2 miesto! A tie jeho X na ktore mal neuveritelny ÄŤuch si dodnes pamatam :D
TakÄľe norvic drÄľ sa na tych Bahamach :lol:
A k GM navrhujem jednoznacne Kekeho! Je to stálica a skuseny borec!

eman, vratim sa najneskor v septembri, lebo mi zacina skola :roll: ... aj teraz este mam skusky :? , do konca juna budem doma, ale potom sa ide papa, niekam pracovat, a teda nestihal by som tipovat druhu polku ms vo futbale, tak radsej nech si zoberu hraca, ktory bude tipovat az do konca...
derryl, tes sa na buducu sezonu nhl, si ta vychutnam a uz nebudes prvy 8) :lol:

Blue Angels: privitajte noveho clena 8)
dufam ze sa nam bude spolu darit...

tak ja sa pridávam ku vám a dúfam ľe vám pomôľem stat sa najlepąími

Som rad, ze po dlhych rokovaniach a hlavne este vcas sa do nasho muzstva podarilo angazovat skuseneho borca z HA ligy: manazera. Tymto by som ta ako docasny GM nasho timu chcel privitat, a dufam ze nasa spolupraca bude velmi dobra a prinesie pre tim tie najlepsie vysledky. Takze, oficialne pripisujem manazera ako clena nasho timu.

manazer vitaj,
ake chces mat cislo na baneriku? a druha otazka je ci si ho mas kde dat na server?

ride for victory!!! Obrázek

tak sa mĂ´Äľme pustit do tipovanie a zvĂ­tazenia
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS