Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

game over angels :eek2:

Skoda toho, pritom arek mal vybornu ruku v drafte a doviedol nam Coliho. Ten sa snazil zo vsetkych sil, len my ostatni sme nejak zaspali.
To, ze coli bol nasim platnym hracom potvrdzuju aj statistiky z PO. Diky ti coli za pomoc. :clap: :clap:

Tímové štatistiky za cele PO

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 5 - 47 b - 18.43%
norvic - 9 - 71 b - 27.84%
Skorpion - 5 - 32 b - 12.55%
schwolco - 8 - 58 b - 22.75%
coli - 9 - 83 b - 32.55%
tak skoda no... vdaka spoluhraci za peknu sezonu :tlap:
:cry: :plac:
ako uz spomenul norvic, v konecnom poradi by sme mali byt na 8. mieste. Cize vo vsetkych 6 sezonach sme skoncili v TOP 10, to je slusne :good: len skoda, ze vacsi uspech sa nam zatial vyhyba, s vynimkou toho minuleho roku. No a 2. kolo PO sme doteraz v zbierke nemali http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... lue-angels" onclick="window.open(this.href);return false; , takze opat sme ju o nieco rozsirili.

Zakladna cast bola z nasej strany taka priemerna, raz to islo vyborny, raz horsie. Do PO sme sa dostali len tak tak, tam sme vyradili favorizovanych Sharks a skoncili na vitazoch ZC. Takze z tohto pohladu uspech :good: Ale uspech - neuspech, to je jedno, hlavne, ze sme si opat dobre zatipovali, zabavili sa a spestrili si nase zivoty plne vsemoznych problemov :) Ale pauza od tipovanie uz aj padne vhod, teda aspon mne.

Dakujem Vam chalani za sezonu, colimu za vyborne posilnenie v PO, nasim tradicnym borcom norvicovi a skorpimu, novacikovi v nasom time svolcovi, ale aj danchezovi, ktory s nami tipoval pocas skorpiho Tour de Nepal :D no a samozrejme nasim fanusikom na cele s rousis :cool:

Po playoff sa odohraju volby do komisie, ci sa ich zucastnim, este uvidim :jn:

Snad sa vidime zas v septembri pri podpise zmluvy a na predsezonnom turnaji Elite Trophy :jupi:

ixo: vdaka za podporu, vidis, ani som ti nestihol odpisat a uz sme obaja vypadli :rofl: snad sa uvidime o rok zasa v rovnakej konferencii :good:

No a moj zrak ja uz teraz sustredujem na Falcons :frajer2:

Nech ziju Blue Angels :wave:
WOW ja som tu ešte nebol vo vašom topicu,až teraz pozerám ako ste ma pekne privítali pred PO,dakujem pekne za milé privítanie ako som spomínal v topicu z playoff,vdaka za spoluprácu a za šancu si s vami zahrať,som rád že som nesklamal a pomohol ako som vedel bolo mi cťou naozaj :wink2: ešte raz díky chalani za pekné a napínave 2 kola playoff hlavne za to so Sharks prežíval som to s vami uplne ako s vlastným tímom a mali ste vidieť ten výbuch radosti ktorý nastal ked som zistil že sme vyhrali tesne 9. zápas proti Sharks čo znamenalo postup dalej a že som mal v tom prsty fakt som sa strašne tešil :)

Tak nech sa Vám darí v KTL v novej sezone :serus: nech sa darí aj mimo KTL a možno dakedy zas sa vidíme :pivo2: :bye2:
coli coli :D
veru si nesklamal, zapadol si do timu a bol si vyborny spoluhrac :good: o rok budeme zasa superi, ale snad si este niekedy spolu zatipujeme :) vela stastia v tvojej dalsej KTL kariere :respect:
na mojom americkom sustredeni (kt. mi zaplatil tim BA) som mal moznost zhliadnut aj show originalnych Blue Angels, na nezaplatenie :thumbsup:

Obrázek
ten jeden nejak zaostava. Kto to je?! :D
arek :jn:
arek, ako spravny manazer, nas kontroluje zozadu :D
tak co pani, ake umiestnenie by ste si priali v tejto sezone? Skusim vybavit u petrika :petrik:
arek píše:tak co pani, ake umiestnenie by ste si priali v tejto sezone? Skusim vybavit u petrika :petrik:
druhe miesto je stale este k dispozicii :jn:
BA - 100 rocny tim, ktory nikdy nic nevyhral.

Jen tak dal.
arek píše:tak co pani, ake umiestnenie by ste si priali v tejto sezone? Skusim vybavit u petrika :petrik:
Nic horsie ako prve miesto neberiem! :ciga:
vsetko najlepsie norvic :serus: :clap: snad to oslavis poriadnou bodovou nadielkou v prvom dni KTL :good:
vsetko naj :good:
Vdaka moc chalani. :oslava:
A teda pome do novej sezony. Ale hlavne, nech je to paradna zabava, ako doteraz. :wave:

Dado, byt tebou menej kecam do vetra. Tipovacie ligy si toho pamataju viac ako ty. :frajer2:
http://www.hokejforum.com/uspechy-slavnych-t829.html" onclick="window.open(this.href);return false;
prva noc patrila nam :ciga: Naskok 11 bodov pred Falcons. Nechytaju sa na nas ani korytnacky z najvacsej diery sveta :wave:
:good: fajne arek
v slusnom tempe sme to rozbehli :)
arek píše:prva noc patrila nam :ciga: Naskok 11 bodov pred Falcons. Nechytaju sa na nas ani korytnacky z najvacsej diery sveta :wave:
Ticho tam! :bitka3:
parada arek :cool:
ja som zacal klasicky v obrane :D
ospravedlnujem sa trenerovi, vobec ma nenapadlo, ze sa dnes bude hrat od 19:00 :?
po slabsom vcerajsku nam dnesok zasa vysiel super :good: Toto kolo ma iba 15 dni, takze dolezity je kazdy jeden den. Uvod kola sme zvladli a tak mame dobru vychodiskovu poziciu do dalsieho diania.
Nasa konferencia je zatial silnejsia :ciga:
Skorpion píše:ospravedlnujem sa trenerovi, vobec ma nenapadlo, ze sa dnes bude hrat od 19:00 :?
ja ti dam :spank:
:a_von: trenovat! again!
tesim se na vzajomne duely.. lepsi vyhra :good:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS