Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

arek dnes plny zasah, takze gratulujem k prvemu miestu :taptap:

Dnes pijeme na ucet GM :oslava: (nie ze by sa inokedy pilo na ucet niekoho ineho, ale teraz o tom GM vie :D)
Rozhovor sam se sebou? :hmm:
esteze nam dnes neslo o postup... proti dvom plnym zasahom by sa dost tazko vyhravalo... :P
gratz k paradnemu kolu, good luck do PO
vdaka petrik.
AndyF píše:Rozhovor sam se sebou? :hmm:
to zvladne. Ma trening z nasej satne, kde stale rozprava a nikto ho nepocuva :D
:oslava: gratulujem arek
a aj skorpi, paradny vykon dnes :good:
teraz to udrzat aj na PO :box:
tak kolo sme ukoncili vo velkom style :klobuk:
arek parada, gratulujem k 1. miestu
ale aj schwolco, Skorpion v prvej desiatke, skvele chalani :wave:
Teraz plynulo prejst do PO. :cinka:

Inak 56b v zapasovom kole. Z 22 zapasov iba 3 prehry. 16b naskok pred druhym timom. Toto budu tazko prekonatelne rekordy KTL. :good:
krasne zakoncene kolo plnym poctom bodov :good: vysledok zodpovedajuci nasej dominancii pocas celeho kola. Pri vsetkej ucte k superom, v tomto kole sme hrali inu ligu ako vsetci ostatni :frajer2:
Uprimne som necakal, ze nam taka forma vydrzi cele kolo. Nastastie sa tak stalo a snad bude pokracovat aj v PO :wave:
Dakujeme za gratulacie. :thumbsup:
Tak som to dokopal aj medzi jednotlivcami, musim skontrolovat archiv, ale myslim ze som este nikdy predtym nevyhral :cool:
Skorpi ziadne pitie :nono: od dnes uz tvrdo makame v PO. Skoda, ze sa nehra vyradovacka, na RD by sme si pochutnali :eat:

Veru norvic, toto kolo sa zapise nielen do historie BA, ale aj celej KTL :cinka: Dufam, ze to wildo spomenie vo svojej rubrike o vitazoch o 5 rokov :D

rozhovor sam so sebou :hufi: dakujem taky narcis nie som.

Do nich anjeli :wave:
je to tvoje prve vitazstvo arek, aj BA :v:

arek, keby si nevyhral, chybali by mi 2 body :mf: no nastastie, si to dal a ja tiez :yahoo:

:poklona2:
za malo :D ake BA? Ved my sme uz aj predtym vyhrali kolo :nono:
ale nie celkovo, to az teraz, konferencne mate uz 4 :frajer2:
Chalani klobúk dolu,toto bola parádna jazda ,gratulujem k 1 miestu tímu i arekovi tohto kola v jednotlivcoch ,držím palce v play off švolco teraz je ten čas na ktorý si tolko čakal :wink:
arek píše:Skoda, ze sa nehra vyradovacka, na RD by sme si pochutnali :eat:
no po dnesku mozeme povedat, ze nastastie. Dnes by nas rozmetali po zemi ako pasak ku*vu :eek2: :hroza:

Dost bolo chlastania :nono: , musime zacat hrat :povzbudzovanie:
Tak, tak treba makat. Tie bonusove body nestoja za nic, taky Army Men ich stihol stratit za 1 kolo. :D

Takze timovymi statistikami formalne uzatvaram zakladnu cast. Kazdy nech sa spravne namotivuje na zaklade nasledovnej tabulky.

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

arek - 16 - 146 b - 39.04%
norvic - 8 - 61 b - 16.31%
Skorpion - 13 - 96 b - 25.67%
schwolco - 15 - 117 b - 31.28%
kľud kľud, pozvoľna, odpočinte si, zrelaxujte, kam ten spech... dajte aj nám možnosť urvať nejaké bodíky :) :wf:
zatial nic moc. IC nam utekaju. Nezabudajme, ze body sa do 2. kola prenasaju, takze nemozeme ich nechat ujst. Zabrat anjeli :!:
:nervozny:
arek píše:zatial nic moc. IC nam utekaju. Nezabudajme, ze body sa do 2. kola prenasaju
Do final 4 ale ne, takze nez dohanet 1. by vas mel zajimat odstup od 3.
krasa chalani, vsetci 3 :good:
pozical som si skorpiho krystalovu gulu a natipoval dopredu. Do piatku tu zrejme nebudem, tak sa drzte :ahoj: Ja idem :oslava:
teda, to su "vykony" :hroza: . Arek radsej zdrhol :D
:paperbag:
no dobre, slabsiu chvilku sme si vybrali. Treba dufat, ze ostatnych este len caka. :box:
nie nadarmo sa to hovori, ze treba davat na rady starsich :andy: :D
padneme na 5. miesto! :scare:
kapitan opustil potapajucu sa lod a my tu hynieme :scare: :paperbag:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO