Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak ti dakujeme za 3 body, si pravy warrior. :cool:

dnes drzime palce Steelers a my snad zvladneme aj odvetu s HP :pray: bude to takticky boj
happy B-day :oslava:
:hroza:
shutout :slap: to co ja predvadzam v poslednych dnoch je uplna zufalost.
ale vyhrali sme :thumbsup: zatial 3. miesto v tabulke, do konca uz len 5 dni, to vyzera nadejne :petrik:
som natipoval na dnesok, a pozeram ze sme dali traja rovnake tipy :rofl: tak som to zmenil, ak kvoli tomu vychytam nulu, tak si to odskacete :evil:
:noway: :bitka3:

musime zabrat. Mame posledne dva dni a hrozi nam spadnutie na dno tabulky.
:censored: :slap:
nedari sa, nedari..ak dnes nevyhrame, tak mozeme skoncit posledni.
no nic, zaciatkom 3. kola pride dalsia personalna zmena v nasom time.
nikto nema miesto iste? :nervozny:

Snad den pauzy pomoze, inak neviem :neviem:
skorpion na hrad :cool: pekna trefa :good: chudaci Knights, s delenym druhym naj vykonom dna prehrali :smutok:
Skorpi skocil individualke z 20. na 2. miesto, to si zasluzy nejake premie :hmm: j0man 13. miesto, taktiez krasa.

stale nie sme na PO pozicii, takze v dalsich kolach musime pridat a dobehnut stratu. V tejto chvili sa s nami luci Hinault :ahoj: Bohuzial si v tejto situacii nemozme dovolit mat v time hraca, ktory netipuje pravidelne. Preto som ho nahradil volnym tiperom jojuskom, na ktoreho som dostal dobre referencie. Tipuje pravidelne a este k tomu uspesne, v 2. kole obsadil 19. priecku. Tak vitaj medzi nami jojusko :serus:

A do nich anjeli :!:
arek píše:to si zasluzy nejake
arek uz som videl vela, ale Y po ž este asi nie :rofl: . Kazdopadne, premie chcem :-D

No uz som sa na...l a nabuchal tam nuly. Zatial mi to za tie 3-4 roky v KTL nikdy nevyslo :) Ani o 18 miest som snad este nikdy neposkocil. Urcite nie nahor :D

jojusko vitaj!
Skorpion píše:
arek píše:to si zasluzy nejake
arek uz som videl vela, ale Y po ž este asi nie :rofl: . Kazdopadne, premie chcem :-D
No po tom, ako si sa mu prave vysmial by som ich na tvojom mieste necakal :D Skor nejaku novu vystroj v podobe novych kefiek na cistenie zachodkov :hmm:
chlapi musime sa hecnut..stracame len 6 bodov na 4. miesto. Chce to len jeden nadpriemerny vykon :pray:
jojusko dobre :good: Joman doplnil :good: Ja som skusil Mirracle On The Ice, ako minule kolo, ale nevyslo :-( No nevzdavam sa :-D
sme na PO mieste :good: :oslava: este nas vsak caka vela prace. Cielom 4. kola je skoncit v TOP 4. Slubujem, ze uz zaberiem aj ja :oops:

a gratulujem jojuskovi a skorpimu za skvele individualne vysledky :serus:

Do toho anjeli :!: podme dnes rozbit konikov, dobry uvod je dolezity. Obrázek
tak toto nie :hroza: ti nahodaci dangerous dragons na nas hadzu kadetade spinu. Zapiste si do kalendara datumy 5.12. a 16.12., to su dni kedy ich bezpodmienecne znicime :!: budu vsade po KTL lietat dracie hlavy :!:
Uz sa tesime :kajo: ale dopredu upozornujem, ze jedine, co bude lietat, budu vase kridelka...
dnes tipujeme v dvojici? :???:
:doh: pardon, uplne som zabudl natipovat. Tipujem z prace, preto vikendy su pre mna kriticke :roll:
ve dvou se to lepe tahne? :giggle:
pozeram, ze ste to zmakli aj v 2 :good:
mate stastie, ze sme s jojuskom tak skveli tiperi a zvladli to aj bez vas :hroza:
Musime trocu zabrat a poskocit vyssie :hop:
Mali ste tusim zostat pri tipovani vo dvojici :giggle:
Don´t fix what ain´t broken :!: :lol2:
drzte sa borci :cinka:
Už sa šplhám na čelo :jupi:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS