Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:sok: jojusko, super :good:
sorry chalani za nenatipovanie :-( nastastie ste uplni borci a zvladli to aj bezo mna :cool: jojusko :poklona:
Takto chces vyhrat tu stavku arek? :lol2:
kajo vyzyvam ta, aby si si v nasej stavke odpocital 15 b :-D chceme predsa fair play :!:
Zranenia su sucastou hry :sarcasm:

Ale aby si si nemyslel, ze som spina, tak dobre. Odratavam si 15 bodov.
to boli ale vysledky :slap: dnes mame volno a potom hor sa do poslednych 6 dni :nervozny:
ta nasa konferencia je riadne vyrovnana :nervozny: dnes sa poriadne sustredte pri tipovani a pomodlite :pray: hrame totiz proti petrikovcom, to nemozeme prehrat :!:
same tesne prehry :nervy:
presne. S 25 bodmi sme prehrali a Falcons s 19 vyhrali :hroza:
:ciga:
arek píše:ta nasa konferencia je riadne vyrovnana :nervozny: dnes sa poriadne sustredte pri tipovani a pomodlite :pray: hrame totiz proti petrikovcom, to nemozeme prehrat :!:
vymyslel som lepsiu taktiku ako ty :giggle:
skorpi :clap: uf, to bola tesna vyhra. Piate miesto je vzhladom na nie prilis vydareny zaver kola vyborny vysledok. Skoda len, ze sa on musime delit s WH a IC :evil: , nasimi supermi v boji o PO. Takze situacia v celkovej tabulke sezony sa po tomto kole nezmenila...stale bojujeme.
uff, vrhol som sa do strely a ono to vyslo :clap: .
Skorpion,pekna trefa. Dakujeme za 3 body. Si borec! Kloauk dole :)
vdaka :good: . Obcas sa podari :) Paradoxne ma tento zufaly cin katapultoval az do all star game :-D
skorpi gratulujem k ucasti v ASG a vela stastia prajem :good: vyhraj nam to.
Držim palce :taptap:
dakujem, skusim co najlepsie uhajit cest BA :good:
no najhorsi som nebol :-D
vsetko dobre v novom roku, modri andele :) Momentalne tipujeme slusne, zial, v nasej konferencii su aj timy, ktore tipuju neuveritelne. TOP5 by bola v tomto kole super.
parada chlapi :poklona: konecne sme na poziciach, ktore nam svedcia najviac. Uz to len udrzat.
Budeme sa snazit.Ani na prvu priecku nestracame vela,tak dufam ze toto kolo vyhrajeme :hop:
jojusko sa rozstrielal :good: a vykopol nas na prve miesto :clap:
Chlapci,sme tam kde mame byt od zaciatku :-D Dufam ze to uz udrzime a toto kolo vyhrame. A ja si brusim zuby na prve miesto v tabulke jednotlivcov :hehe:
snad nam to vyjde :pray:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS