Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

vdaka arek. Teraz uz len nieco urobit s tym plajof...
odpočítavame s vami, 0/16 :giggle:
Kur.a Chris,chod do timu kam patris,a nie tam kde Ta nepotrebujeme. :hop: A ak nepostupime dalej,tak beres :pivo2:
je to tam :!: 1/16
:yahoo:
tak ten PIT zlyhal aj dnes :thumbsdown: nastastie mu verili aj v EI :hehe:
no tak sme im dali na(d)skok a teraz ich znicime! :ciga:
tak mame noz na krku a uz nemame co stratit. Podme do nich anjeli! Hrrrrr do nich :!: :!: :!:
arek píše:tak mame noz na krku a uz nemame co stratit. Podme do nich anjeli! Hrrrrr do nich :!: :!: :!:
My sme dnes maximálne zariskovali vo vedomí vedenia 3:1 na zápasy a poistili jediný zápas Vancouver 2-X inak sme dali samé 1 . Nebola tá X daleko, aj bez nej ale už nás nemáte ako dobehnúť a postúpili sme. :)

Takže páni dakujem za peknú seriu,boli to zaujímavé a vyrovnané duely. :)
Skorpion píše:no tak sme im dali na(d)skok a teraz ich znicime! :ciga:
tak to nevyšlo,ale aj tak gratulujem Skorpíku k individuálke,velmi pekná jazda ZC. :)
jojusko píše:Kur.a Chris,chod do timu kam patris,a nie tam kde Ta nepotrebujeme. :hop: A ak nepostupime dalej,tak beres :pivo2:
Ja v nom som jojuško, v tíme kde patrím v tejto sezone,ako bude budúcu sezonu sa uvidí,ale teraz som chlapcom prišiel pomôcť ťa poslať na :golf:

Ale velmi pekná práca to bola od teba,dobre si bojoval a nahradil legendu nášho tímu i tohto tímu schwolca ktorý sa raz dúfam,späť medzi nás na HF vráti.
Chris, vdaka!

V jednom tyzdni skoncit v KTL aj Yahoo.....tomu sa povie zaver sezony :?

Trochu kruto jednoznacna seria. Skoda, veril som, ze to potiahneme daleko. No ani moja forma na konci sezony nebola ziadna slava...
:cry: :cry: :cry:
veru, krute vypadnutie, ale treba uznat, ze zasluzene, aj ked dva zapasy sme prehrali v predlzeni a jeden len o bod :-( Evil Insiders ako obhajcovia titulu su v PO predsalen skusenejsi, nezostava mi nic ine, ako pogratulovat k postupu :serus:

Kazdopadne to bola dalsia pekna sezona z nasej strany, opat sme sa dostali do playoff, v ktorom sme este nikdy nechybali. Este par sezon a prekoname aj Detroit :hfman: Skoda len, ze to PO je pre nas zatial zakliate. Snad o uz o rok :box:

Skorpi, jojusko, j0man, hinault, svolco, dakujem za vzorne reprezentovanie farieb Blue Angels :thumbsup:

vidime sa v septembri a nezabudnite na tvrdu letnu pripravu :oslava:
:ahoj:
chlapi, ak neplanujete v buducej sezone pokracovat v BA, tak mi dajte vediet :) plati to pocas celej offseason, nechcem to od vas hned.

ak chcete v tejto sezone tipovat timovo aj Play-Off, pridajte sa http://www.hokejforum.com/ktl-cup-tipov ... ml#p370268" onclick="window.open(this.href);return false;
skorpi sa uz zapredal za klobasky deanovi :-D (hossa style)
Ja este neviem ci do toho pojdem.
:cookies:
Skorpion píše:studeny caj a 2 rohliky... no tak to podpisujem .... este jeden rohlik chcem ako podpisovy bonus. Alebo pouzite cajove vrecusko.
arek píše:ja ti k tomu pridam to kinder vajce aj s hrackou v nom! Nebudem zgrlos ako petrik, ktory si ich nechava :!:
:yahoo:
chlapi dnes zaciname na ostro :!:
to znamena bez spodneho pradla? :eek2:
Skorpion píše:to znamena bez spodneho pradla? :eek2:
to zalezi na tom, ci s tvojim nadobickom superov vystrasime alebo pobavime :hmm:
Chlapi musíme poskocit trochu vyššie v tabuľke. Držím palce v tipovani :good:
chalani čo tak vybehnúť niekedy na pivo?
nepit, tipovat :!:
:-D sak sme na tom dobre - predposledni :-D
jojusko sa nejak rozbehol :good:
Skorpion píše:jojusko sa nejak rozbehol :good:
ešte to uplatniť aj v tímovej tabuľke :clap:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Ocelak1
2017 PITTSBURGH PENGUINS