Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Walt píše:od 28.10. som na cestách a tak som to tipovanie len nahádzal a spoliehal sa na to, že to bude ok) no a dopadlo to :hroza:
ja rovnako...od 26.10.
Ten zaver nevysiel, ale nevadi, pretoze sme si to mohli dovolit vdaka naskoku, ktory sme si vytvorili predtym.
Takze good job :good:
Do toho anjeli :!:
za dnešok omluva, ale fakt som bol presvedčený že natipované mám :oops: :censored:
sorry za to nenatipovanie pani. Nebol som doma a neskontroloval som si to na mobile, lebo som si myslel, ze som natipoval :hroza: rano som sa tesil z vysledkov a potom som uvidel to "n" :hroza:

Toto kolo zatial nic moc. Musime zamakat, este je cas. Do nich anjeli :!: :wave:
Konečne hráte to, na čo máte
Joe S. píše:Konečne hráte to, na čo máte
aj mi ti prajeme všetko dobré :bac:
Joe S. píše:Konečne hráte to, na čo máte
od té doby cos to napsal hrajeme konečně to na co máme... :-D
pecka chlapi :good: dlho sme boli v dolnej casti tabulky a za poslednych par dni sme sa vysvihli az na druhe miesto. Danny zabral v predoslych dnoch, ked sa ostatnym nedarilo a dnes sme predviedli najlepsi vykon vdaka lecimu a waltovi. Kent uz asi nedobehneme, takze sa sustredme na udrzanie druheho fleku. Mame naskok 7 bodov, ale bude sa hrat vela zapasov, takze to nebude jednoduche.

Lecimu drzime palce aj v udrzani sa na 1. mieste v individualke :cool:

Do toho anjeli :wave:
arek píše:pecka chlapi :good: dlho sme boli v dolnej casti tabulky a za poslednych par dni sme sa vysvihli az na druhe miesto. Danny zabral v predoslych dnoch, ked sa ostatnym nedarilo a dnes sme predviedli najlepsi vykon vdaka lecimu a waltovi. Kent uz asi nedobehneme, takze sa sustredme na udrzanie druheho fleku. Mame naskok 7 bodov, ale bude sa hrat vela zapasov, takze to nebude jednoduche.

Lecimu drzime palce aj v udrzani sa na 1. mieste v individualke :cool:

Do toho anjeli :wave:
jj, leci :klobuk: :good: dúfam, že ráno budeme všetci spokojní... :wink2:
No vyšlo to parádně :yahoo: Další kolo začít stejně jako jsme tohle končili :cinka:
:clap: :hop: :cool: :jupi: :yahoo:

parada chlapi. Zatial dosahujeme skvele vysledky a som uplne spokojny :good: aka to zmena oproti vlanajsej sezone :) V celkovej tabulke sme na delenom 1. mieste. S HK je to suboj titanov :fight:

1. leci 113 44,84 0 0
2. Walt 109 44,31 0 1

ta individualka :cool: gratulujem leci :serus: Walt to opat dotiahol na 2. miesto, vdaka comu je v celkovej tabulke sezony priebeznym lidrom. Tiez gratulujem. Danny v tomto kole od bodovaneho miesta len 4 body.

ale...
71. arek GM 69 28,87 2 1
:hroza: :hanba: :bac:

to treba zlepsit.

Do toho anjeli :box:
co jsme to dneska dělali? :shock:
leci píše:co jsme to dneska dělali? :shock:
tak dnešok ešte ako tak, ale včerajšok katastrofa :hroza:
Walt píše:
leci píše:co jsme to dneska dělali? :shock:
tak dnešok ešte ako tak, ale včerajšok katastrofa :hroza:
jo koukal jsem na výsledky předešlého dne :-D no i když dneska jsem to já zazdil úplně stejně :oops:
vcera to bol trapas :oops: , dnes mohol byt tiez, nebyt skveleho walta. Uvod kola nam opat nevysiel, snad to na konci zvratime.

Do toho anjeli :wave:
hmm, nejako sme sa zasekli, tak skúsme byť viac kreatívni, dúfam že viete na čo narážam :wink2:
(je dobré niektoré zápasy tzv. poistiť) ešte zabojujeme, ja verím, že to otočíme :frajer:
:hmm: tak na toto kolo asi veĺmi rýchle zabudneme... :hroza:
nevadí, ideme ďalej...
to teda moc nevyslo, ale co uz. Ziskali sme aspon bodik :-D Nastastie sme v celkovej tabulke sezony stale druhi. Teraz ide zapasove kolo, ktore potrva az 18 dni.

Do toho anjeli :wave:
v trojici to asi nepojde... :-(

gratulujem waltovi k ucasti v ASG :good:
Ospravedlňujem sa, myslel som že som to natipoval.
arek píše:v trojici to asi nepojde... :-(

gratulujem waltovi k ucasti v ASG :good:
dík, ale popravde s touto formou si tak akurát hanbu urobím, nejako sa to zaseklo :?
taky se musím omluvit že jsem nenatipoval :oops: stejně jako danny jsem byl přesvědčený že tam ty tipy mám
přidávám se ke gratulaci Waltovi :thumbsup:
:hroza: pardon
tak toto kolo fakt stojí za to, hanba riadna :slap:
uz je to za nami a aspon sme neboli posledni.. :scare:

Teraz dojde k jednej personalnej zmene a snad nas to nakopne. Ja si musim davat vacsi pozor na to, ci mam natipovane. Za tie dve Nka na konci kola sa ospravedlnujem :oops:
Zdravím nových kolegov, do najbližších kôl snáď ideme s heslom "Make Blue Angels Great Again!" :box:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO