Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:wave:
tak a teď nabrat během pár volných dní síly a v dalším kole to zopakovat :thumbsup:
tak tak, ale mali by sme tipovat aj pocas volnych dni, aby sme sa udrzali vo forme :box:

Ak pocitam aj druhu polovicu 8. kola, tak z poslednych 17 zapasov mame 15 vyhier :cinka:
tak dnes zacina nase konferencne finale, v ktorom su blue angels iba po druhykrat v historii. Vela stastia :pray:
tesné, ale dôležité víťazstvo :box:
nani92 píše:tesné, ale dôležité víťazstvo :box:
to jo. Prehravat 0-2 by nebolo idealne, takze super, ze sme to dnes zvladli. Leci pekne potiahol :good:
arek píše:
nani92 píše:tesné, ale dôležité víťazstvo :box:
to jo. Prehravat 0-2 by nebolo idealne, takze super, ze sme to dnes zvladli. Leci pekne potiahol :good:
dneska mi to sedlo po delší době, během té pauzy mezi sériemi jsem netrefil skoro nic, tak snad jsem si to vybral tam :-D dneska nám to ale vyhrálo to, že jsme měli lepší typy kolektivně :thumbsup: tak dneska přidat další vítězství :cinka:
pekne leci... a pravda, všetci tomu dali to, čo bolo treba :wink2: :good:
arek píše:
nani92 píše:tesné, ale dôležité víťazstvo :box:
to jo. Prehravat 0-2 by nebolo idealne, takze super, ze sme to dnes zvladli. Leci pekne potiahol :good:
Leci si zobral fakt "super cas "na to aby tipovanie vynechal a tym zrejme aj vam ukoncil sezonu a to 3 zapasy zo 4 ani nezacali.Skoda,no co uz,stalo sa,ale pekna sezona aj tak gratulka.
:slap: mrzi o to viac, ze keby natipoval podla taktiky, ktoru sme vymysleli, tak by sme vyhrali. :-(
Chlapci, dakujeme za velmi vyrovnanu seriu, dost sme sa zapotili :klobuk:
arek píše::slap: mrzi o to viac, ze keby natipoval podla taktiky, ktoru sme vymysleli, tak by sme vyhrali. :-(
škoda, vymyslené sme to mali fajn, bolo by to vyšlo :hroza:

každopádne za mňa, v tejto sezóne poďakovanie celému tímu, že sme to zvládli so cťou a neurobili si hanbu, bolo to pre mňa po čase príjemné spestrenie neskorých večerov a skorých rán,
čo bude ďalej zatiaľ netuším, už to v mojom veku beriem veľmi s nadhľadom, ale ako spestrenie to nebolo zlé, takže ďalšiu sezónu nesľubujem, ale ani nevylučujem :yes: :wink2:

arekovi a všetkým ktorí participujú na fungovaní toho celého, od článkov, cez vyhodnocovanie a pod. veľká poklona, pred časom by som nebol veril, že to tak dlho vydrží... :klobuk:
Leci dneska na pána :klobuk: :giggle: Stačilo, aby udělal víc jak 2 body a bylo by to 3:3.

Každopádně vyrovnaná a těžká série, díky za ní a hodně štěstí v další sezoně :serus:
Welcome on green :golf:
trpké vypadnutie.. :x
rád by som touto cestou oslovil leciho, či by mohol v krátkosti vysvetliť čo sa vlastne stalo, keďže do dnešného dňa sme nikto z tímu nedostali ani len vysvetlenie...
niežeby o niečo zásadne šlo, ja to beriem ako zábavu a sezónu hodnotím vcelku pozitívne, ale ukonči´t to takto a bez vysvetlenia mi príde čudné, aspoň arek by si zaslúžil vysvetlenie :klobuk:
Zdravím :klobuk:

Děkuji GM za skvělou nabídku kterou jsem moc rád podepsal.Věřím,že v sezoně potrápíme soupeře a přeji všem spoluhráčům hodně štěstí.Exo.
excelent píše:Zdravím :klobuk:

Děkuji GM za skvělou nabídku kterou jsem moc rád podepsal.Věřím,že v sezoně potrápíme soupeře a přeji všem spoluhráčům hodně štěstí.Exo.
tak vitaj, zaspomíname na staré časy z BF :klobuk: :good:
Do novej sezony ideme s trochu obmenenou zostavu, leciho a naniho nahradia novacik Lecavalier a trojnasobny sampion excelent :good:
Lecavalier, vitaj u nas, a ty excelent vitaj spat :-D
Tak nech nam to slape :wave:
tak s lecavalierom to moc nevyslo.. ale pozitivom je, ze vdaka tomu mozem privitat v time nasu dlhorocnu oporu j0mana, ktory si vlani zatipoval za rytierov. Tak vitaj chlape :good:
Ked sme uz v plnej zostave, tak nam to snad bude padat a dobehneme stratu. Casu do konca kola je este dost.
:wave:
Dobry zaver a nakoniec je z toho delene 4. miesto :good:
paráda, záver bol ukážkový :good:
Začátek kola nám moc nevyšel.... :-( angažování j0mana byl vynikající tah :-D podařilo se nám stáhnout náskok soupeřů.Tak hodně štěstí do příštího kola BLUE ANGELS :cool:
Dneska dobrej nářez soupeřům !! Draci neskutečnej sešup tabulkou..... :-D
draci su tam, kam patria :-D a teraz to prve miesto udrzat az do konca :box:
troška sme teraz mi pribrzdili , tak hádam ten záver nedomrvíme... :frajer:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO