Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Arek, vdaka za pivo ale skoda toho boda :hmm:

ups :oops:
tu mas doktor: :pivo2:

Tak anjeli,
V poslednych kolach sme nemali prilis vela stastia...
Dnes je jedna z poslednych moznosti ukazat ostatnym, ze patrime do spicky. Mali by sme sezonu ukoncit dostojnymi vysledkami, tak podme do toho.... :cool:

tak dnes to bol pekny vysledok. dostali sme sa pred IC, ale RD su stale pred nami. Dnes sa hraju tri zapasy, nemozeme zavahat!!!, aby sme sa este dostali na 5. (alebo aj 4.) miesto :) . Drzim palce
GO BA GO !!!

doktor, kelemantia :taptap: . Norvic tiez slusne, a ja tradicne na hov*o :eek2: . Opat mi zasvietila nula. Len skoda ze aj RD ziskali tolko bodov jak my, musime ich za tie posledne dva dni predbehnut. Dnes je velmi dolezity den, tipuje sa vela zapasov. Cize mozeme ziskat velmi vela bodov a ja viem, ze ich aj ziskame 8)

GO BLUE ANGELS GOOOOOO !!!!

kele a doktor nas podrzali :cool:
Neva arek, ty si si urcite setril pusny prach na dnes 8)

Nie je dolezite ci ziskame malo alebo vela bodov.....Dolezite je, aby sme ich mali viac ako nasi superi :D ....aspon o 8b viac :roll:

tak nakoniec sme skoncili na 6.mieste

6. Blue Angels - 484 bodov

skoda, po zlom uvode som myslel ze to dotiahneme aspon na to piate :( . No ale asi sme na to nemali, a nemali sme potrebne stastie k tomu. Ale ved ani 6.miesto zo 17 timov nie je zle. Nabuducu sezonu to snad bude lepsie, uz sa na nu nesmierne tesim. Musime sa zase dostat na vyslnie, lebo tam odjakziva patrime :) .
Viac nemam co povedat, dakujem vam borci za to ze ste bojovali za Blue Angels :taptap: :taptap: :taptap:

mal som malu dusicku ked sme figurovali na 7 mieste, to ze sme Vas preskocili bolo prijemne :)

konečné štatistiky PO

Bodovaní hráči jednotlivých dní:

11.3. : arek 6b, doktor, kelemantia po 4b
12.3. : arek, norvic po 4b
13.3. : doktor 10b, arek, norvic po 9b
14.3. : kelemantia 7b, arek 4b
15.3. : kelemantia, norvic po 7b
16.3. : kelemantia 11b, arek 6b
17.3. : arek, kelemantia po 13b
18.3. : arek 11b, norvic 3b
19.3. : doktor 4b, norvic 2b
20.3. : norvic 13b, doktor 10b
21.3. : vsetci po 8b
22.3. : doktor 10b, norvic 9b
23.3. : doktor, kelemantia po 5b
24.3. : norvic 17b, doktor 13b
25.3. : doktor 9b, norvic 8b
26.3. : doktor, norvic po 2b
27.3. : doktor 19b, arek 12b
28.3. : kelemantia 5b, arek, norvic po 2b
29.3. : doktor 12b, arek 8b
30.3. : doktor 11b, kelemantia 6b
31.3. : norvic 13b, doktor 10b
1.4. : doktor 10b, kelemantia 9b
2.4. : vsetci 0b
3.4. : norvic 15b, kelemantia 13b
4.4. : kelemantia 3b
5.4. : arek 16b, kelemantia, norvic po 12b
6.4. : doktor, kelemantia po 5b
7.4. : doktor 19b, norvic 18b
8.4. : norvic 5b, arek 4b


arek - 13x - 103b - 21,28%
doktor - 17x - 161b - 33,26%
kelemantia - 14x - 108b - 12,31%
norvic - 17x - 147b - 30,37%

(meno-kolkokrat bodovany pre tim-zapocitane body-percentuálny podiel z timovych bodov (484b))


Konečná tabuľka

Skupina o titul :

1. Evil Insiders - 514 bodov
2. Drexel Dragons - 505 bodov
3. Fire Birds - 502 bodov

4. Best Bibbers - 492 bodov
.. Red Devils - 492 bodov
6. Blue Angels - 484 bodov
7. Ice Cats - 468 bodov
8. Army Men - 410 bodov[/quote]

Takze par slov na koniec. Bola to dlha sezona, a nedarilo sa nam tak ako sme si to predstavovali. V konecnom dosledku sme skoncili 6. zo 17 timov co nie je zanedbatelne, ale v buducej sezone musime ist vyssie.
Najuzitocnejsim hracom PO kola sa stal podla mna doktor, podla predchadzajucej tabulky. Bodoval pre tim 17x a ziskal suverenne najviac bodov pre nas.

Spravil som aj statistiky pre celu sezonu, teda sucet vsetkych 5 kol. Da sa povedat, ze jednoznacnym lidrom bol doktor. Najviac bodov pre tim hovori za vsetko. Kelemantia a ja sme striedali slabsie kola s lepsimi, teda v celkovom sucte sme dopadli celkom vyrovnane. Arek a BigPete nemaju relevantne statistiky, kedze netipovali za BA celu sezonu, ale da sa povedat, zo obaja boli velmi platnymi clenmi timu anjelov

Konecne 6. miesto nie je az take zle. Ved sme boli blizsie k prvej priecke ako k poslednej. :roll: Bolo mi ctou byt sucastou takehoto timu aj v tejto sezone a pevne verim, ze v tej buducej budeme najvacsi aspiranti na titul. Tento rok boli Evilovci nad nase sily. Vstupovali do PO z prveho miesta, a pravom tam aj ostali az do konca.
Gratlujem!!!


Celkové štatistiky sezóny 2006/2007

arek - 56x - 273,5b - 16,9%
BigPete - 45x - 171b - 10,57%
doktor - 110x - 499b - 30,84%
kelemantia - 95x - 418,5b - 25,87%
norvic - 98x - 442b - 27,32%

(meno-kolkokrat bodovany pre tim-zapocitane body-percentuálny podiel z timovych bodov (1618b))


Pekna praca modri anjeli! :taptap: :taptap: :taptap:

Norvic, skvele si to zhrnul...
6. te miesto nieje zle z tolkych teamov ale prve by som bral radsej ved mame na to a nebyt noveho bodovania rozdiel by nebol taky velky :wink:
Ale je tu daslia sezona pred nami takze ocakavam ze nasa forma bude uz len gradovat....
Je radost byt sucastou tohto tradicneho teamu s dlhou historiou...
:fan: Go angels GO :fan:

Kua, vcera som kvoli uceniu zabudol natipovat. Najhorsie na tom je ze skusku som nespravil a este rano som si v kurzovom listku poznacil tipy ci by mi nieco vyslo. Vyslo vsetko. Dnes asi nemam svoj den, dufam ale ze aspon tie topanocky co som kupil vydrzia :P

v pohode sak aj tak sa uz netipuje timovo a sutazne. :D

No tak panstvo, dohodol som sa s Arekom ze ostavam v teame ktory ma dlhorocnu tradiciu aj v dalsej sezone. Nebudem spokojny dokial nevyhrame z Blue Angels titul. Dufam ze Arek posklada dobry manshaft, zvoli vitaznu taktiku a hŕŕŕ na nich... :)

Blue Angels forever :fan:

doktor, tisko :) . Clanok o predlzovani zmluv v BA prinesiem az zajtra :D (alebo pozajtra). Teraz vsak upozornujem na inu vec...

KELEMANTIA KONCI V BLUE ANGELS !!! ... viac v clanku
http://ktl.hokejforum.com/view.php?naze ... 2007040005

Este specialne aj v tejto teme sa lucim s kekem, dufam vsak ze nie navzdy!
Dakujeme ti Keke, bol si skvelym hracom :taptap: :taptap: :taptap: Verim ze sa este raz do BA vratis. ;)

Teraz vsak chceme titul tak bolo treba zmenu :32:

Kele, ostavas navzdy v nasich srdciach :) :P 8) :cry:

ako som avizoval:

DOKTOR A NORVIC MAJU NOVE ZMLUVY


http://ktl.hokejforum.com/view.php?naze ... 2007040007

arek-dakujem ti za krasny clanok, ktory si napisal... chcem sa Vam vsetkym podakovat za to obdobie, co som tu s vami prezil a dufam, ze sa este spolu stretneme...

arek-sorry za neposkytnuty rozhovor, poslem ti ho v blizkej buducnosti ak mas o neho este zaujem...dufam, ze sa na mna nehnevas :(

kelemantia píše:dufam, ze sa na mna nehnevas :(
v pohode kele. Ja som na to tiez zabudol :oops: :lol:
No mozes ho poslat ak chces. :)

aj ja by som chcel za niekoho hrat !!! :twisted:

ale preco to pises zrovna do nasej temy? :D

do zaciatku sezony je daleko, mas cas na hladanie timu. Pred sezonou sa to rozbehne, neboj, tim si urcite najdes alebo si nejaky tim najde teba :wink:

okey ja len chcem vediet vies a ked vy mate take pekne logo...

Joman v sezóne 2007/2008 vo farbách anjelov

:arrow: viac v clanku. Klikaj sem

KTL.HOKEJFORUM.COM

vďaka za ohlásenie, už sa teším na spoluprácu :) BA bol vždy môj vysnívaný tím, tak mám radosť, že som tu :) a ty arek by si sa už mohol naučiť, že v nicku mám nulu, nie písmeno o :lol:

to su mi zmeny pocas mojej dovolenky:)....takze vitaj j0man medzi nami v time:).....dufam, ze tento rok sa BA vrati na popredne priecky 8)
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG