Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak chlapi, asi je nacase to tu trosku ozivit. Ostry start sa pomaly blizi a ja uz zacinam byt napaty ako to s nami dopadne tento rok.:) Tak este raz by som chcel privitat v nasom time j0mana, ktory nahradil nasho dlhorocneho spoluhraca kelemantiu. Dufam, ze zmena prostredia mu len prospeje a jeho vykony budu este lepsie ako v poslednej sezone. 8) Snad sa bude viac darit aj ostatnym clenom timu. Zostava arek, doktor, norvic a j0man je velmi skusena a vsetci verime ze bude aj uspesna.
Takze anjeli,ako doktor raz povedal : uz len zvolit vitaznu taktiku a hrrr na nich !!! :D
díky :) dúfajme, že to vyjde, nech sme aspoň v prvej trojke a ja osobne by som bol rád v TOP20, snáď sa mi splní oboje :)
a privítal by som dačo do podpisu, arek... :wink:
paci sa j0man :)

Přílohy

hmm, nechcem byť zlý, ale hodilo by sa mi tam číslo :D a písmo také, ako máš ty :P číslo 25
sorry a dík :D
paci sa, niet zac.

Obrázek

Kód: Vybrat vše

http://hokejforum.com/images/KTL/BA/j0man.png
PANI A NEZABUDNITE NATIPOVAT :!: :!: :!:
díky :) to číslo tam oželiem :D
j0man hodil som ti tam cislo Obrázek

a co povedat k tipovacke?
hmm.. hŕŕŕ na nich, vitaz je jasny, ostatny bojuju len o druhe miesto :D
doktor píše:a co povedat k tipovacke?
hmm.. hŕŕŕ na nich, vitaz je jasny, ostatny bojuju len o druhe miesto :D
dik ze aj ty veris FB :D vela zdaru v tom boji o druhe meisto :biglol:
sorry ja som na to cislo zabudol :biglol:
doktor tvoj typ pisma je nespravny :beee:

tak este raz

Obrázek

Kód: Vybrat vše

http://hokejforum.com/images/KTL/BA/j0man.png
super, díky moc, aj tebe doktore za snahu :)
arek píše: doktor tvoj typ pisma je nespravny :beee:
viem ze je ale nevedel som sa nejak trafit :)
pani takto sa mi to celkom paci :) . Dufam ze nam to pojde tak aj nadalej. Dnes nas trhli len Red Devils zasluhou cepiho.
zatial celkom obstojne vysledky...vzdy potiahne niekto iny...ale potrebovalo by to nejaky skvely vysledok, aby sme prevysili ostatnych :roll:
takze v tabulke sme druhy, co je celkom slusne. Ale na vychode by sme boli s tolkymi myslim ze az na 6. mieste. Mali by sme sa zlepsit, lebo Mighty Bulls si uz robia naskok.

Dnes sa hra len jeden zapas tak nezabudnime na spravnu taktiku :!:
jj - na vychode ziari nova hviezda tiperskeho neba - tym FALCONS
divajte sa a ucte sa :63:
tak pani ja som bol dnes slaby, ale nastastie ste to potiahli vy. Ale musime sa este zlepsit :nervy:
chalani, dnes som trosku zariskoval...snad to vyjde :box:
nevyslo.... :bitka3:

ale nie, v pohode, su to len dva bodiky
uff...sa vam ospravedlnujem :oops: ....ale nedalo mi nezariskovat trosku...raz to vyjde, raz nie :eek2:
bieda bieda bieda. Som nespokojny s nasimi vysledkami :thumbsdown:
sorry sorry, nejde mi to, ale ani celému tímu :(
uff...treba sa vzchopit....je to len zaciatok, netreba sa znechutit.....
GO ANGELS GO
dnes som to pekne po*ral, prepadol som sa o 18 miest v tabulke :doh: :v_hajzli:

ale vykon timu ma potesil.
no pani, nejako nam viazne timova komunikacia :thumbsdown: . Ja som bohuzial cely tyzden nemal cas a ani naladu...
Zatial to nie je nic moc v tabulke, treba zabrat. A ked sa nebude darit bodovo tak treba vyvolat aspon sarvatku :box: :ferovka:
ja som bol tiez cez tyzden zaneprazdneny....ale aby som nezabudol, sefe, vcera si nas pekne potiahol :good:
Doktor, j0man hlavy hore. V individualnej tabulke ste na miestach kde nezvyknete byt, tak pome do toho.... :clap: :clap: :clap:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS