Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ako som tak predbezne pocital body tak norvic dnes skvely vykon :thumbsup: . Ja som ta len priemer doplnil, jomanovi taktika nevysla a doktor netipoval :?
nj, od stvrtku som nebol oriadne doma, natipoval som dopredu na piatok ale na sobotu uz nie :thumbsdown:
skoda toho lebo super formu som vychytil
ale sezona este nie je na konci, pojdeme este hore
skoda toho, s tvojou momentalnou formou, doktor, sme dnes mohli vsetkym vypalit rybnik :roll: ...ale neva, treba stabilizovat nase vykony...tie odstupy na prve priecky nie su vobec velke :frajer2:
esteze norvic ma superformu :cool: . Lebo inak by sme boli slabi. Stale sme na 5. mieste v konferencii, ale na prve miesto nam chyba len 5 bodov 8) . Dnes sa hra dost zapasov, cize by sme to mohli trhnut. A inak, na vyychode by sme sa delili s tolkymito bodmi o prve miesto, cize karta sa v tomto kole obratila :frajer2: .

GO ANGELS GOO !!!
keď sa začne dariť tebe s doktorom a ja konečne získam viac ako 2 body za kolo, bude to fajn :| hlavne o seba sa strachujem, lebo týmto tempom smerujem na listinu voľných hráčov :roll:
j0man j0man, by si sa mal viac snazit ked uz si odisiel do tvojho vysneneho timu lebo zatial bieda :eek2:
Nehovorte o j0manovej forme, lebo sa rozsiria famy, ze jednym z moznych jeho nahradnikov by mohol byt navrat keleho :D :D :D
janik píše:j0man j0man, by si sa mal viac snazit ked uz si odisiel do tvojho vysneneho timu lebo zatial bieda :eek2:
nie si rád, že ma teraz nemáš v tíme? :D lebo patrím momentálne k najslabším tipérom a to som bol vlani stále v TOP15 :x
kele, mňa by to ani neprekvapilo, som na to pripravený :cry:
joman hlavu hore. Nemyslite teraz na taketo veci. Do konca kola je este daleko :cool:.

Treba sa sustredit len na tipovanie. To znamena, ze na dobu 1 tyzdna mas zakazane pozivanie alkoholickych napojov :stop: :oslava: -> :pivo_uslo:
j0man píše:kele, mňa by to ani neprekvapilo, som na to pripravený :cry:
j0man-neboj myslel som to len a len ako joke :biglol: lae mozno som ta trochu postrasil a nepriamo vyburcoval k lepsim vykonom, takze som ti vlastne pomohol :lol: :lol: :lol:
uff...tolko stastia za posledne dva dni...mal som si dat loto :lol:
keke by sa zatial mohol stat nasim trenerom mladych talentovanych hracov ako je j0man :roll: ....nech nam uz naplno ukaze co v sebe skryva.. :biglol:
:eek2: :eek2: :eek2: kurna, mali by sme skoncit s takymito vysledkami dehonestujuce nas tim :sad2:

tipujte s rozvahou....ako keby vam islo o zivot :lol:
Poprosím všetkých členov Blue Angels,ktorí ešte nehlasovali v KTL anketách aby tak urobili najneskôr do pondelka 12.novembra t.j. keď bude hlasovanie ukončené.
dnes to bolo super :thumbsup: . Dufam ze to takto uz pojde stale.
arek píše:dnes to bolo super :thumbsup: . Dufam ze to takto uz pojde stale.
gratulujem k tím 20 bodom :good:
:shock: aarek :clap: , aarek :clap:, aarek :clap:

neskutocne, ohromujuce, impozantne..... :groupwave:

A sme tam kam patrime. :frajer2: Teraz nas vsak caka tazsia cast > pokracovat v nastupenom trende :roll:
uz sa krotte, vcera hviezdil norvic, dnes arek, este stastie, ze ste v druhej konferencii, inak by ma drblo :lol: :lol: :lol:
:box:
BLUE ANGELS NA PRVOM MIESTE !!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

tak dnes som mal stasticko, ale Chachari su za nami len o 2 body, takze mame co robit aby sme sa tam udrzali.

:!: :!: :!: GO ANGELS GOOO :!: :!: :!:
arek píše::box:
BLUE ANGLES NA PRVOM MIESTE !!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

tak dnes som mal stasticko, ale Chachari su za nami len o 2 body, takze mame co robit aby sme sa tam udrzali.

:!: :!: :!: GO ANGLES GOOO :!: :!: :!:
Vy ste ANGLES, nie ANGELS :?:
iba preklep :lol: . Uz som si to opravil :) :)

btw co je to Angles? :biglol:
myslim, ze dva dni oddychu by nam uz aj stacili....mohli by sme zase zabrat, no nie? :frajer2: ....alebo vam sa nepacilo na cele zapadnej konferencie? :eek2:

arek píše: btw co je to Angles?
angle je uhol.....takze by sme boli modre uhly :lol2:
zistil som ze Angles su aj Anglovia.

no inak ku*va pani sorry, ale tri dni mi nesiel net, tak som nemohol tipovat. :cry: Jak ma to sere, akurat ked sa mi darilo :cry:
uz som sa zacal obavat:)....ale neva zatial, dnes sme dokonca stiahli naskok chacharov uz len na 2b...teraz, ked sa vratil arek, plne motivovany, bude to len lepsie a lepsie...teda dufam :frajer2:
no lepsie to nie je...a doktor dnes netipoval :( . Chachari sa nam opat vzdialili a FB su uz pri nas. :thumbsdown: .
No nevadi, dovolenky uz koncia a teraz ideme zase naplno :clap: :clap: :clap:
co chlapci,aky je na nas pohlad zo zadu?? :D :D :lol:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG