Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

vitaj nani :serus:

posledne 2 kola nevysli, takze jo...potrebujeme byt great again :) Honikent nam usiel a pustili sme pred seba aj jasterice :hroza: Ale aj im raz dojde dych.

Dannymu dakujem za sluzby v prvych 4 kolach :good:
arek píše:vitaj nani :serus:

posledne 2 kola nevysli, takze jo...potrebujeme byt great again :) Honikent nam usiel a pustili sme pred seba aj jasterice :hroza: Ale aj im raz dojde dych.

Dannymu dakujem za sluzby v prvych 4 kolach :good:
za mňa osobne sorry, ale bol som rád, že som vobec stíhal tipovať, aj to som väčšinou doplńal vaše tipy, tak aby sme to mali pokryté čo najviac, ale každopádne vôbec to nevyšlo podľa predstáv :hroza:
Teraz sa moja situácia značne ukľudnila a tak by som sa mal vrátiť k výkonom, ktoré nebudú na hanbu. To znamená, že si dám viac záležať. :wink2:
asi som čara zbavený, ale aj keď dávam tie tipy s pocitom, že je to najlepšie čo som vymyslel..,
výsledok je na h...o :ho*no: takže už je to skůr o zúfalosti, každopádne zabojujme, nech získame čo najviac bodov do PO :box:
no jsem na tom podobně :| začínáme nové kolo, tak už je třeba nás dostat zpátky tam kde jsme byli v prvních dvou kolech! :cinka:
super :good: konecne sme zasa hore. Len tak dalej :wave:
omlouvám se za ten dnešek :oops:
vzhladom na to, ze pred poslednym dnom sme boli 6. a stracali na 2. miesto 9 bodov, to dopadlo dost dobre :-D :cool: skoda len, ze nam prve miesto uslo len o bodik a na tom druhom sa musime delit s dalsimi dvoma timami. System bol ku nam trochu nespravodlivy, HK, ktori vyhrali pred nami len o bodik, ziskavaju o 5 bonusovych bodov viac, co je trochu nespravodlive. Ale co uz.
Este su pred nami 2 kola tak do toho anjeli :wave:
takze napokon ideme do predkola, kde sa hra iba na 3 vitazne zapasy. Hrame proti Rebellion Tiger, ktori su v tejto sezone menej vyrazni, ale su to obhajcovia titulu :nervozny: a skuseni tiperi, takze podcenit ich rozhodne nemozme.
So zakladnou castou inak spokojnost :good: v tabulke jednotlivcov ste vsetci traja pekne pokope :-D

V sobotu zaciname, tak nezabudnut natipovat. Do toho anjeli :wave:
chlapY, dobrý súboj o priamy postup to bol :serus: ku koncu som sa aj obával, či nás nepredbehnete, ale nedali sme sa :giggle:
dobry vstup do Play-off = vykon kola :good:
inak, netreba niekde nastaviť poradie tipérov na tie nájazdy? Ak to už niekde je, tak sorry, len viem, že 2 roky nato, sme v mojom tíme doplatili, tak odvtedy to mám zaryté v pamäti :-D
dobre ze hovoris :-D uz som to nastavil
Gratulujem k postupu do 1 kola play off,potvrdili ste,ze ste boli pocas celej sezony lepsi,ako obhajcovia trofeje z minulej sezony :good:
vdaka milosi.

Pecka :good: :wave: vyradili sme obhajcov titulu. A teraz derby s drakmi :nervozny: po pravde si ani nepamatam, ci sme proti nim uz niekedy v PO vobec hrali :neviem: tesim sa na to :yahoo:

Do toho anjeli :!: :!: :wave:
pozerám, že vy blue analfabeti ste pripravení, my tiež :!:


a vzájomné zápasy, tiež mi toho moc nenapadá, väčšinou sme boli v opačných konferenciách
Joe S. píše:a vzájomné zápasy, tiež mi toho moc nenapadá, väčšinou sme boli v opačných konferenciách
nazrel som do archivov a nemylil som sa, nikdy sme sa v PO nestretli, takze toto je premiera :) :box:
Srdečně gratuluji k vítězství v našem duelu.Věřím,že letos máte na finále :cool: Hodně štěstí borci !! :good:
excelent píše:Srdečně gratuluji k vítězství v našem duelu.Věřím,že letos máte na finále :cool: Hodně štěstí borci !! :good:
Ja popravde verím, že na to finále nemajú :jn: :box:
opat dobry vstup do serie :good:
parada :jupi: zatial to slo hladko a mame 3 matchbally.
arek píše:parada :jupi: zatial to slo hladko a mame 3 matchbally.
A hned 1 ste vyuzili na postup.do.finale konference.Gratulujem,supr robota pani. :)
:ciga: brnkacka
arek píše::ciga: brnkacka
no mali sme aj kus štastia, boli sme viac ochotní riskovat remízami a to rozhodlo, každopádne fajn robota od všetkých, tak nejako si predstavujem tipovanie v PO :wink2:
Tak to je nářez !! 4-0 :good: Gratuluji
arek píše::ciga: brnkacka
#N*A*S*E*R#S*I#
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS