Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak do novej sezony v trochu pozmenenej zostave. Ja, j0man a jojusko zostavame, ale do predcasneho dochodku odchadzajuceho Skorpiona som nahradil ayozom. Tak vitaj ayoz, snad sa ti bude u nas darit :serus:

Chodte natipovat a ideme na to :box: tato sezona bude nasa :yahoo:
arek píše:tak do novej sezony v trochu pozmenenej zostave. Ja, j0man a jojusko zostavame, ale do predcasneho dochodku odchadzajuceho Skorpiona som nahradil ayozom. Tak vitaj ayoz, snad sa ti bude u nas darit :serus:

Chodte natipovat a ideme na to :box: tato sezona bude nasa :yahoo:
:scare: Treba zarat hned od zaciatku.Chlapi dtzim palce :yahoo:
arek píše:tak do novej sezony v trochu pozmenenej zostave. Ja, j0man a jojusko zostavame, ale do predcasneho dochodku odchadzajuceho Skorpiona som nahradil ayozom. Tak vitaj ayoz, snad sa ti bude u nas darit :serus:

Chodte natipovat a ideme na to :box: tato sezona bude nasa :yahoo:
Ďakujem za uvítanie, snáď to bude úspešná spolupráca, zakončená :winner1: :wine: :ejha:
:klobuk: ayoz vitaj v tíme. držím palce a veľa štastia v tipovaní :jupi:
:klobuk:
Tak tento rok to nevyslo a je to prvykrat v historii KTL, co nie su Angels v PO. Velka skoda :-( Zial je to z velkej casti moja chyba. Prve 4 kola sme tipovali prakticky v oslabeni. Ku koncu sa to po zmenach zlepsilo, no aj tak sme sa uz z posledneho miesta neprebojovali vyssie.
Dakujem vsetkym tiperom, ktori sa v tejto sezone zucastnili nasho boja.
V buducej sezone to napravime :cinka:
arek píše:V buducej sezone to napravime :cinka:
A kader, ktory to bude mat za ulohu, nabera prve kontury. Prvou posilou sa stava leci :good:
Tak vitaj leci. Snad u nas pridas druhy prsten :frajer:
arek píše: Snad u nas pridas druhy prsten :frajer:
No to doufám :cinka:

Jsem rád, že o mě byl zájem a věřím, že si to v novém týmů všechno sedne (nikdy jsem mimo RD ještě netipoval). Věřím tomu, že to bude úspěšná sezona a snad mě u vás Andělů pěkně přijmete, i když jsem přišel od Ďáblů :-D
Blue Angels vstupuju uz do svojej 11. sezony. Azda po prvykrat v historii som vyrazne obmenil kader. Po nevydarenej sezone, ked sme skoncili posledni, som neponukol predlzenie zmluvy ziadnemu tiperovi. Tymto dakujem byvalym tiperom, najma jomanovi, za reprezentovanie anjelov :serus:

Uz to chcelo zmenu a preto som do timu priviedol tri nove osobnosti: Leciho, Walta a dannyho. Suskalo sa aj o prichode cepiho, avsak sme sa nedohodli na podmienkach zmluvy. :bee:

Leci je drzitel jedneho prstena KTL a my traja sme snad buduci :jn: Takze sme tam same hviezdy.

Vsetkych vas vitam a snad nam to spolu pojde. :wave:

Do toho anjeli :!: :box:
tak priprava moc nevysla a semifinale nam uslo :eek2: . Ale nevadi...v ostrej sezone to bude inak :cinka:
arek píše:tak priprava moc nevysla a semifinale nam uslo :eek2: . Ale nevadi...v ostrej sezone to bude inak :cinka:
predsa neodkryjeme karty v čase keď to nie je nutné... :wink2:
náš čas príde... :yes: :frajer:
zatial vyborne :good:
dúfajme, že to takto zostane aj po dnešnej noci...
lecí a arek dnes ste to teda skvelo dali,suverenne 1 :klobuk: :klobuk: :wink2:
haluzaci :-P
leci :tlap:

v celkovej tabulke uz 12 bodovy naskok :good: co je skvele. Ale je to len zaciatok kola, treba takto makat dalej :cinka:
falcons :hehe:
:frajer: no pekne borci, len tak ďalej :good: :klobuk:
:klobuk:
wow, to je paradna forma :good: naskok sme este zvysili a vsetci 4 sme v bodovanej 30tke.

do toho anjeli :cool:
no zatím je to paráda, ani jsem nečekal, že to půjde až takhle, tak hlavně vydržet :good:
dnes spokojnosť :frajer: , škoda že ma sklamali naši a NSH (s 1 gólom sa to vyhráva obtiažne :? ) ale celkovo nemožme byť viac spokojní... :wink2: :oslava:
Walt :poklona: :good: ideme ako noz maslom.
dnes celkom úlet, :-O dúfam že už sa podobných vecí vyvarujeme :wink2:
omlouvám se, že jsme to poslední kolo nenatipoval, nějak mi uniklo, že jsem tam ty tipy nedal, ale naštěstí to nevadilo a první kolo nakonec celkem suverénně :good: zvlášť před Waltem :klobuk:
leci píše:omlouvám se, že jsme to poslední kolo nenatipoval, nějak mi uniklo, že jsem tam ty tipy nedal, ale naštěstí to nevadilo a první kolo nakonec celkem suverénně :good: zvlášť před Waltem :klobuk:
dík leci :) našťastie sme to ustáli, ale ten záver bol aspoň pre mňa riadne zbabraný.., (od 28.10. som na cestách a tak som to tipovanie len nahádzal a spoliehal sa na to, že to bude ok) no a dopadlo to :hroza:
ja som ale nikdy nehral na individuálku, vždy pre team, aj preto som rád, že v kritických okamihoch zabral vždy niekto iný a to je dobre, dúfam že v tomto trende budeme pokračovať :wink2: :good:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS