Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDINBURGH OF THE SEVEN SEAS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

V KTL začína v sezóne 2016/17 pôsobiť nový tím


Názov tímu: Edinburgh of the Seven Seas
Rok založenia: 2016
Aréna: Eurolanche Arena (23 000 miest)
Lokalita: Edinburgh of the Seven Seas (prezývaný The Settlement alebo The Village), ostrov Tristan da Cunha
Krajina: Veľká Británia a Severné Írsko
Počet obyvateľov: 268 (2016)
GM a zakladateľ: Dado (Eurolanche/Sunbeam)
Hráči: JKL, rambo001

Logo (erb ostrova Tristan da Cunha):

Obrázek


Úvodný rozhovor s GM:

Mohol by si sa novším členom KTL predstaviť i svoje predošlé pôsobenie v lige?

Nakoľko som posledné roky strávil v kúpeľoch na Prednej Hore, nejako mi z hlavy vypadlo to, kedy som do KTL presne prišiel a kedy som odišiel. To hlavné sa však zachovalo - v roku 2012 som doviedol Hockey Kent k triumfu v celej KTL. Vtedy som mal prezývku Sunbeam podľa značky rádiobudíka z amerického hotela. Pamätám si to ako dnes, keď sme valcovali. Nemali sme zľutovania, čo nám veľa tipérov závidelo. Dalo by sa povedať, že vtedajší káder na čele so mnou bol najnenávidenejším v histórii KTL. Niekedy potom som sa dohodol s GM Evils Insiders, že sa s nami spoja, čo však Komisia KTL zamietla, aj keď to nikdy predtým nezakázala. Následne som odišiel na liečenie.

Sledoval si súťaž aj počas svojej pauzy?

Nie, nesledoval. Radšej som trávil plnohodnotné debatné večery s Braňom Mojsejom, Džonym Slotom a Michaleom Jacksonom.

Plánoval si sa vrátiť už dlhší čas alebo sa jednalo o spontánne rozhodnutie?

Bolo to spontánne rozhodnutie, ako keď sa tešíte na chystaný film a Markíza odrazu dole vypíše, že sa zmenil program. Ako napríklad keď zomrie nejaká známa osobnosť a musia kvôli nej zmeniť program. Tak som sa cítil. A vlastne aj rozhodol. Inšpiroval ma však iný Džony. Nie Tribula, ale Počiatok. On odišiel z politiky ako ja z KHL pred rokmi. Cítim, že musím v KTL dokázať minimálne to, čo on v politike.

Môžeš nám prezradiť názov a tipérov tvojho tímu?

Zatiaľ JKL a rambo001. Obaja sú to fantastickí ľudia. Podľa Joža Ráža sú bohovský. Keď raz do roka počúva hudbu, teda Chicago, tak s JKL a rambo001 vedie dlhé rozhovory o hudbe a tipovaní. Hľadáme ešte štvrtého parťáka, ktorý bude spĺňať isté atribúty skontrolované pánom profesorom Traubnerom.

Aké ciele, osobné i tímové, si dávate pred sezónou?

Ja som už raz KTL vyhral a chcem to spraviť znovu. Máme veľké ambície, Poctivo trénujeme. Sme ako rodina. Tradičná rodina, ktorá si ctí hodnoty a čísla 1, 0 a 2.

Na ktoré súboje, proti tímom či tipérom, sa ty osobne tešíš najviac?

Budem rád, ak porazím vyslovene zlých, zákerných a zbabelých tipérov. "Tripple Z" alebo "ZZZ" - čo môže evokovať, akoby spali, čo sa nedá vylúčiť pri tých svojich troch vlastnostiach. Zoznam zlých, zákerných a zbabelých zrúd zásadne zverejňujem za zvláštnych zvratov. A ten ešte neprišiel.

Ty si známy fanúšik Colorada, veď si už viackrát bol pozrieť svoj milovaný tím aj v zámorí, máte nového trénera... Odporúčaš tipérom na úvod nového ročníka veriť pri svojich tipoch Avalanche?

Volím 82-0-0. Berte si príklad.

Dovoľte, aby som sa na záver poďakoval Milošovi, ktorý mi pomáhal s návratom do KTL. Videli ste Blbí a blbší 2? Úvodná scéna z liečebne nás vystihuje najlepšie.

Čo sa týka nášho tímu, bude sa volať Edinburgh of the Seven Seas. Vystihuje to miesto, ktoré budeme reprezentovať. Je to totiž hlavné mesto, respektíve usadlosť. ostrova Tristan da Cunha. Ide o ostrov patriaci pod Veľkú Britániu, ktorý je najviac odľahlým stále obývaným miestom na Zemi. Najbližšia pevnina je vzdialená 2173 kilometrov - ostrov sv. Helena. Nemáme letisko, iba prístav. Preto verím vedeniu KTL, že program súťaže prispôsobí tak, aby sme stihli odohrať všetky zápasy, keďže budeme na trip chodiť vždy dva týždne loďou - a až potom sa dostaneme do lietadla smerom k našim súperom. Naše logo je erb ostrova. Licenciu na KTL sme dostali vďaka tomu, že môj známy podnikateľ L.B. vybudoval na mieste 23-tisícovú halu. Bude miesta pre každého z 266 obyvateľov ostrova.

Our faith is our strength!

Zdroj rozhovoru: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... ddcomments" onclick="window.open(this.href);return false;
Parada chalani! Prvy zapas Edinburghu v historii a sme na cele nasej konferencie. Pokryli sme vsetky moznosti a takto aj vyzeralo. Len tak dalej!
Fantázia aj po druhom hracom dni.

Rambo je skutočný Rambo. JKL super výkon po prvom výpadku. Teraz som mal ja. Ale tak to má byť.

:box:
No ten výpadek v minulém, potažmo výsledek v tomhle, to je důsledek toho, co sme si psali v pm. Buď to takhle budem dělat, nebo to necháme plynout volně vodou. KTL sem předtím nehrál, tak nevím jak moc se to vyplatí. Říkám, jsem pro to takhle dva tři týdny vyzkoušet a uvidíme kde jsme. Víš co, pošlu menší shrnutí do zprávy.
Zatiaľ výborná práca chalani! :)
Nech sa nám darí aj naďalej :cool:
Takže zase zpátky na zem, tohle čistý konto se mi teda moc nepovedlo :jn:

Jinak se ale držíme vcelku dobře, i když je to jen začátek, takže jen tak dál. :)
Posledny den nam vobec nevysiel. Presne tomuto sa musime vyvarovat, ze padneme vsetci naraz. Dnes to napravime! :wave:
Jo, chybka se vloudila, aspoň jde vidět, že ta původní úvaha do sebe něco má.

Jinak, ikonku dostanem?
JKL píše:Jo, chybka se vloudila, aspoň jde vidět, že ta původní úvaha do sebe něco má.

Jinak, ikonku dostanem?
O ikonku som ziadal viackrat tu, ale aj v topicu Diskusia KTL a stale nic. Podla mna je cela Komisia na prasky, ze sa nam dari a vymyslaju nove pravidla, vdaka ktorym by nam mohli zobrat licenciu.

:dudo:
JKL super výkon. Ale nejako padáme nadol :(

Dnes je zjavne pauza v tipovaní a tipuje sa až ďalší deň...
Ajajaj... Padáme dole a mnohí ľudia sa tešia. Radšej nech mám ja nuly a vy všetci 100 bodov :(
ok :scare: , zkusím přepnout na ´tipuju podle sebe´ mód

Ostatní se nad sebou taky zamyslí, co je pro ně životní priorita.. žena, práce, děti, NEBO ktl?? :frajer: Koukejte si nastavit priority.
JKL, spravny pristup. Aha, ako sme dnes zabrali.

Deco, dnes ti chyba posledny zapas natipovat, posielam ti PM.
ku*va chlapci, co sa to deje? Nevyhovuju vam dlhe plavby z nasej domoviny?

Padli sme riadne na hubu. Bojim sa stoporenia niektorych nasich neprajnikov.

:scare:
Dejme jim náskok. :lol2:
No chlapci... mohlo to byť aj horšie, však? Musíme v druhom kole zabrať o trochu viac. Ja sa posnažím zmeniť v niečom môj štýl tipovania. Ale tak na to, že sme úplne nový tím a nikdy dovtedy sme o sebe vzájomne nepočuli, to nie je až taká katastrofa. Každopádne vďaka za pravidelné tipovanie!

Postupne uverejním naše rozhovory tu a neskôr ich pošlem ako kompletný článok pre web KTL:

Predstavujeme tipérov z Edinburghu: JKL

Predstav sa!

Jkl je jako Jukl, což je přezdívka, na jméno moc neslyším. Sem z Valmezu, pracuju jo, to jo, v automotive, děláme světla a sem něco jako vedoucí takového jednoho týmu administrativního, ale teď si ještě dodělávám magisterské ve čtyřiatřiceti na kombinovaném, takže sem opět tak trochu student, trochu nezvyk už poslouchat ty bláboly. Ale chodí tam hezké baby. Pikošky mě žádné v pondělí nenapadají, sem rád že dýchám po včerejšku, to byla jazda zas.

Prečo Edinburgh?

Spíš mě napadlo, že zahraju KTL a bude sranda přes sezonu.

Očakávania?

Rozdrtit nepřátele, hnát je před sebou a slyšet nářek jejich žen!

Osobný cieľ?

Můj bůh je Ken. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství KTL. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!

Odkaz neprajníkom?

Vzkázal bych jim: Můj bůh je Věčná obloha. Pod ní žije tvůj bůh
dado na dnes si natipoval z nicku sunbeam a nie dado.
arek píše:dado na dnes si natipoval z nicku sunbeam a nie dado.
:shock: :shock: :shock:

to fakt? sorry. ale nie som si vobec toho vedomy. asi som omylom cez mobil klikol na ulozene heslo pre tento nick, ale nechapem tomu aj tak.
Predstavujeme tipérov z Edinburghu: Deco2508

Predstav sa!

Volám sa Peter,pracujem v oblastí predaj železiarského tovaru.

Ja fandím Edmontomu, Anahaimu či Coloradu ale nemám nejak vyhranený štýl i keď by som bol rád keby vyhral Stanley Cup tím z Kanady!

Osobne som bol víťaz 5. ročníka KTL s tímom Red Devils na čo mám krásne spomienky!

Prečo Edinburgh?

Bol som pár mesiacov mimo KTL a NHL a tesne pred štartom NHL som sa rozhodol pokračovať ako každý rok v KTL aj keď už nie za Red Devils ale chcem pokračovať v tejto skvelej súťaží!

Očakávania?

Očakavania sú kvalitne tipovať ako tím a uvidíme na čo to bude stačiť!

Osobný cieľ?

Žiadny, chcel len prispieť k úspechu tímu!

Odkaz neprajníkom?



Nemám čo viac dodať!
JKL si sa pekne na to vyjebal...
Sem byl tři dny v podstatě bez signálu, sry..
:( nejde nám to a nejde a ja dnes katastrofa
Je to bída poslední dny no, ale tak rozdíly jsou malý, takže bych neházel ještě flintu do žita.
Chalani, bez toho, aby som vedel, ako dopadol dnesok, rozhodol som sa vymenit JKL za Herojistku. Aspon do konca tohto 3. kola. Potrebujeme to trochu ozivit, skusit nieco ine. JKL som uz osobne kontaktoval a podakoval za jeho prinos pre nas tim. Nie je vylucene, ze sa nase cesty znovu skrizia.

Hlavnou zasadou je, ze v sucasnom stave si nemozeme dovolit, ze nebudeme tipovat...

Tymto vitam u nas Herojistku a verim, ze sa jej u nas bude darit a ze ju nikto nebude v satni obtazovat.
Zatím tohle kolo vypadá na jeden velkej průšvih. :wf:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS