Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HUNGRY PIRANHAS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kedze som uz vykonom funkcie GM timu Falcons nahonobil celkom slusne imanie, rozhodol som sa cast z neho preinvestovat naspat do KTL a zalozit novy tim. zaroven vsak nechcem odchadzat zo svojho srdcoveho timu Falcons, takze v tomto novom time budem posobit iba ako majitel a seda eminencia v pozadi :D

nazov timu som zvolil HUNGRY PIRANHAS - hladne pirane. pirane symbolizuju dravost a timoveho ducha kedze lovia v skupinach, a tieto nase su navyse aj hladne po uspechu po ktorom pojdu vytrvalo ako pirane po svojej koristi :yes: :D

timove farby budu modra a cierna

LOGO:

Obrázek

ZLOZENIE TIMU:
GM: Ivan
- na post GM som angazoval osobu ktora uz ma s touto funkciou bohate skusenosti zo zanikajuceho timu Prievidza Turtles.
tiperi: Danchez, ktory v 1. kole odvadza slusne sluzby vo farbach BA a dvaja uplni KTL novacikovia, zato zname persony fora ktore sa mi podarilo prehovorit k ucasti: Bluesfan a AndyF - do oboch vkladama velke nadeje :yes:

najneskor zajtra predstavime aj timove bannery, radi by sme vsetky formality vybavili vcas na to aby sme sa mohli do KTL plnohodnotne zapojit uz od 2. kola :)

LET´S GO PIRANHAS :!: :povzbudzovanie:
petrik píše:kedze som uz vykonom funkcie GM timu Falcons nahonobil celkom slusne imanie
Keby len :sarcasm: potrebuješ prepra nakradnuté?
Joe S. píše:
petrik píše:kedze som uz vykonom funkcie GM timu Falcons nahonobil celkom slusne imanie
Keby len :sarcasm: potrebuješ prepra nakradnuté?
kusuj, nemusia vsetci vediet ako som z pozicie sedej eminencie KTL vybielil ligovu pokladnicu :fucker2:
z akej pozície, však vlani, keď si predsedal komisii, tak si hrabal ako kura zrno :lol2:
Joe S. píše:z akej pozície, však vlani, keď si predsedal komisii, tak si hrabal ako kura zrno :lol2:
ty uz nepi, ja som nikdy komisii nepredsedal :bee:

EDIT - a neodvadzaj pozornost od podstaty, toto je diskusia o novom time a nie o jeho majitelovi :P
parada, takze v 2. kole bude 20 timov :clap:
tak uz su na svete aj timove bannery, ich pouzitie v podpise je pre clenov timu dobrovolne ;)


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vďaka za dôveru, dúfam, že nebudem len do počtu :) .
fackovací panák súťaže :hehe:
michal225 píše:fackovací panák súťaže....
....su Killer Hornets, vieme :wink2:
michal225 píše:fackovací panák súťaže :hehe:
Kolik si toho vcera uhod, ty panaku :bee:
AndyF píše:
michal225 píše:fackovací panák súťaže :hehe:
Kolik si toho vcera uhod, ty panaku :bee:
z 5 tipov šesť :scare: :scare:
nedockavi divaci uz zacinaju pred vchodmi do domacej areny piranhas vytvarat rady, pokladne hlasia beznadejne vypredane, uvodne vystupenie noveho timu v najprestiznejsej tipovacej sutazi sa moze zacat :clap: :wave:
petrik píše:nedockavi divaci uz zacinaju pred vchodmi do domacej areny piranhas vytvarat rady,
U vás v hale dnes vystupuje Bieber :?: :-O
dejf píše:
petrik píše:nedockavi divaci uz zacinaju pred vchodmi do domacej areny piranhas vytvarat rady,
U vás v hale dnes vystupuje Bieber :?: :-O
asi aj so Selenou, nie? :lol2:

TF ich možno pôjde presvedčiť, aby kúpili tím a presťahovali ho do Atlanty
fanynky pri uvodnom prihovore petrika :D
Obrázek
dejf píše:U vás v hale dnes vystupuje Bieber :?: :-O
Já slyšel že tam Lois Laneová bude veřejně provozovat pohlavní styk s Peterem Parkerem...
Pridat panove, PRIDAT! Sam to neutahnu :nono:
Perfektne pani, na srsnoch sme si pochutnali, dalsi na rade su anjeli .... AndyF, skvela praca :good:
Let´s go Piranhas !!!
Pěkně, snad to bude takhle pokračovat a já už se taky přidám :wave:
Som rád, že vstup nám vyšiel :)
Sorry :oops: , snad se to priste nebude opakovat..
AndyF píše:Sorry :oops: , snad se to priste nebude opakovat..
tak to dufam, petri tu do nas investoval tazke prachy a ty si cely zapas odflakol :D Dnes by sme mohli zabodovat, Lets´s go Piranhas :wave:
Ivan píše:
AndyF píše:Sorry :oops: , snad se to priste nebude opakovat..
tak to dufam, petri tu do nas investoval tazke prachy a ty si cely zapas odflakol :D Dnes by sme mohli zabodovat, Lets´s go Piranhas :wave:
Dnes hoši určitě ne. :frajer2:
dnes v hlavnej úlohe proti sebe dvaja Faileri? :lol2:
725 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS