Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fossils Revived

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

na slabsie kolo c.8 sme zareagovali ako sa patri solidnym 3. flekom v 9. kole :thumbsup:
do konca ZC 3 kola, naskok na timy mimo PO by mal byt uz takmer 20b, pohoda klidek tabacek :ciga:
mozeme bez stresov ladit formu na PO :box:
wtf was that :eek2:
:ciga:
kam s nam podel Anty? :hmm:
naposledy tipoval v pondelok... dufam ze je OK
pardon :oops: vecer na to pozriem, asi som zabudol resp. citam teraz clanok ze tam bol nejakz problem a mozno mi typy zmizli
skor to ale asi bude prva varianta
tipy zmizli len na nove 12-te kolo, ale ty si nemal natipovane posledne 3 dni 11-teho kola ked ziaden technicky problem so zadavanim tipov nebol... ;)

teraz nam v podstate o nic nejde takze sa nic vazne nestalo, ale v PO by to bolo neprijemne... :nono: teraz si timu dlzny skvele vykony v PO aby si si to vyzehlil :D
fakt, pravda tak nevim ako sami podarilo ked vzdy tipujem cele kolo naraz :scare:
neviem, ci by ste Antyho nemali poslat do asistencneho programu.
:oslava: :pivo: :pivo2: :prines_pivo: :rocker: :dance: :%): :ciga: :wine: :fet:
som cisty! slubujem
ZC uspesne za nami, formu na PO sme doladili vitazstvom v poslednom 12.kole najma vdaka “two-men show“ Antyho a Lukasa :good: my s Joeom sme to istili zozadu :D
pouceni z minuleho roka sme to teraz v tabulke ZC takticky uhrali na 2. flek, cim sme sa uspesne vyhli neslavne znamej kliatbe vitazov President´s trophy v PO :cool: sice nejake prekazky v ceste za titulom stale zostali (najblizsie Best Bibbers) ale verim ze mame na to dokoncit tento rok ten unfinished business z vlanajska :box:

tak good luck, PO zacina uz zajtra :!:

PS: je mi jasne ze vam to pripominat nemusim, ale hlavne nezabudat natipovat! (radsej na X dni dopredu ako too late)
Mam tu este nejake resty ktore som kvoli sviatkom a naslednej PN zanedbal...

Takze zial sezona nam skoncila skor ako by sme si boli zelali. Nebudem sa uz k tomu velmi vracat, skratka to nevyslo a skoncili sme hned v 1.kole PO. bez mucenia priznam ze pre mna je to sklamanie, po dobrom zavere ZC som veril ze by sme v PO mohli znovu ist daleko, ale nevydalo.

Napriek sklamaniu ja osobne nie som z tohto neuspechu demotivovany a ak sa do jesene nic nezmeni rad by som to v novej sezone skusil znovu. Verim ze to budete podobne vidiet aj vy ostatni a v oktobri sa tu znovu stretneme v rovnakom zlozeni.
Ak by sa snad niekto z vas rozhodol zmenit tim alebo skoncit s KTL, dajte mi to pls vediet aby som pripadne mohol zacat zhanat nahradu, ale dufam ze nic take nenastane

Enjoy the summer ;)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG