Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ako dalej, KTL?

IMO zakomponovat do rozpisu zapasovych kol aj dni s 3 zapasmi NHL by nemal byt extra velky problem ci?
Ved nie, v januári by to pekne vyšlo, ale v tom decembri by bolo treba vybrať ktoré 2 zo 4 dní, to mi príde trochu blbé tieto áno a tieto nie, well just because..
Tak ak to visí len na tom výbere z tých 4 dní-2 tak si hodíš mincou :-D

No ja som za aby ´Diablici išli tiež do hry,ked to nenaruší až tak moc tie plány s rozpisom ,tak nech dostanú šancu tiež :wink: Ale s tým 22 tímom by som moc nepočítal. Spomínaný chalani majú iné plány ako som počul od nich (i ked nepriamo ) ako byť v tíme( Raul tu ani nechodí ) a takom to zlepenom už vôbec.A kde by mali hrať Diablici v ktorej konferencii ?To nech rozhodne hoci žreb :wink:
To idete zase povolit vstup dalsieho timu do rozbehnutej sutaze? :sok:
ayoz píše:To idete zase povolit vstup dalsieho timu do rozbehnutej sutaze? :sok:
problem? :)
zn. Red Devils ti nevravi asi nic co? :kop:
cepi píše:
ayoz píše:To idete zase povolit vstup dalsieho timu do rozbehnutej sutaze? :sok:
problem? :)
zn. Red Devils ti nevravi asi nic co? :kop:
Samozrejme, že problém. Rovnako ako som s tým ma problém minulý rok ked pribudli Firebirds. Kazdopadne mali dost casu pred sezonou to stihnut, nestihli ich chyba, aj keby to bol Boston Bruins.

Ale narazal som skôr na Ice Cats. Este pridat jeden tim do Derrylovej konferencie ok, ked ich je len 9, ale rozhodne som proti pridavaniu viac timov. Aspon ste sa mohli spytat ostatnych GM na nazor, podobne ako to bolo s fantasy draftom pred play off. A ak idete zase cely system pokazit, tak ich aspon nesavajte zase ku nam.
niektore veci sa nedaju naplanovat, ovplyvnit napr.zdravotne...v prvom rade som pisal Chrisovi a Ohlundovi ake su moznosti a Ohlund v tomto topicu hodil post, nech sa GM's vyjadria..reakcia az na par GM's? nikomu sa vnucovat
nebudeme (takym vsimnym by sme to ale skusit mohli:D ak nic z toho, pokracujem kde som zacal; este jedna vec, IC sa ohlasili ako prvi, tak ak by sa to malo uzavriet, maju logicky prednosta howk
Mne nevadi pridat jeden tim do Derrylovej konferencie, ale rozhodne som proti 21. Pokial chces tipovat, uvolnilo sa nam v time jedno miesto, tak ta vezemem ;)

Edit: A neber si to osobne ani proti Red Devils. Vadilo by mi to s akymkolvek timom, ci uz novym alebo starym.
cepi píše:niektore veci sa nedaju naplanovat, ovplyvnit napr.zdravotne...v prvom rade som pisal Chrisovi a Ohlundovi ake su moznosti a Ohlund v tomto topicu hodil post, nech sa GM's vyjadria..reakcia az na par GM's? nikomu sa vnucovat
nebudeme (takym vsimnym by sme to ale skusit mohli:D ak nic z toho, pokracujem kde som zacal; este jedna vec, IC sa ohlasili ako prvi, tak ak by sa to malo uzavriet, maju logicky prednosta howk
Presne tak to bolo. :) Nikde tu reč o uzavretí súťaže nebola,len vedieme diskusiu nech poznáme názory ludí hlavne GM s je smutné,že sa tu zatial až na mna,ayoza petríka ešte nikto nevyjadril nech sa potom podla ohlasov rozhodne De facto Ohlund napísal,že by sa to mohlo urobiť,ayoz prejavil názor,na to má každý právo,ale zase iný mám ja,tak trochu to naznačil i petrik tak uvidíme,ja dúfam,že sa chalani ešte trošku hecnú a vyjadria,nech to je o kompromise a názory ludí tu a nie 1-2 ludia by to stopli alebo naopak podporili.
Mne to vadit nebude...ide len o to, co povie Ohlund. Ci mu to prip. velmi skomplikuje robotu.
Ja som ochotný spraviť kompromis a pristúpiť aj na 2 nové tímy, ale nie v našej konferencii. Minulý rok stačilo.
Ayoz, keby som neaký prísny kktko a beriem tú tipovačku a pravidlá moc vážne tak ani vy byste netipovali prvé kolo a mohli by ste začať až od druhého, ale táto súťaž má byť hlavne o zábave a väčšia sranda je tipovať tímovo tak ja s novými tímami problém nemám, tých 22 tímov je ešte limit, to zvládnem prispôsobiť do rozpisu.. A oba nové tímy môžu ísť teda do Derrylovej, aspoň budeme mať väčšiu atraktivitu a kompetišn.

Druhá vec je že aj arek bude mať robotu s tým prehladom tipov . :?
Koukám, že za tu dobu, co jsem tu nebyl, se hodně změnilo a konečné slovo ohledně KTL má jakýsi ayoz :shock:
mne to nevadi, ja som za nove timy v lige, takze si to rad odmakam.
Je mi luto, ze ayozovi to prekaza, ale liga bola vzdy otvorena a vyzera to tak, ze je jediny, komu to vadi, takze myslim, ze aj keby sa urobilo hlasovanie GMs, tak by dopadlo v prospech novych :neviem:
arek píše:mne to nevadi, ja som za nove timy v lige, takze si to rad odmakam.
Naštastie máme deň volno medzi 1. a 2. kolom, tak si to môžeme v pohode pripraviť aj ked je tých zmien viac...
Ale načo sú tie volné dni medzi kolami dobré, že petrik? :wink2:
:klobuk:
Zdravím, osobně jako GM mi vůbec nevadí příliv nových týmů jelikož to zvedá prestiž této hry a webu, jenom to určitě přinese kolektivu lidí kteří se starají o chod soutěže nějaký problém s jízdním řádem a tím s věcmi spojené :slap: .... ale určitě to stojí za to tento problém podstoupit. Ostatní polemiky jsou nepodstatné a jenom problém prohlubují a zbytečně houstné napětí mezi některými týmy..... :good: :good: :good:
Ahojte.mne osobne nevadi,ze by sa pribrali nove timy.takže ja som ZA :)
kludne sa mozu nove timy pridat, nemam s tym problem
Kto bude proti, pozvem ho na pivo (alebo podla vyberu)!
Nie som proti a pivo si dám s kýmkoľvek :oslava:
V podstate ak s tým nemajú problém ľudia starajúci sa o chod webu ako aj o KTL, tak nevidím žiaden problém s prístupom iných :-D
Jsem určitě pro přijetí nových týmů.
Samozrejme ze jsem pro, nebudem tu preci delat z komara somara ze jo...
Teraz sa mi už nechce meniť pravidlá a dohodnuté veci za chodu.. Ale do budúcej sezony by som tie zápasové kolá nechal v rámci konferencie alebo maximálne 1-1 (1 kolo proti vlastnej a 1 proti druhej) .
Neviem prečo boli tie medzikonferenčné zápasy takou prioritou pre mňa pred sezonou asi som čakal väčšie hecovačky a pod.. ale je to trochu nuda hrať proti tímom s ktorými ani nie si v tabulke a moc to ani nedáva zmysel :? .
V rámci konferencie by to bolo asi rozumnejšie a pri súboji tabulkových susedov by sa hrali aj "6 bodové" zápasy, to momentálne nehrozí..

Už som rozmýšal že ešte na rýchlo by sme tu dali hlasovanie a keby bolo vela ludí ZA tak by som spravil nový rozpis zápasov pre 4. kolo ktoré by bolo v rámci konferencie. Volna bude teraz dosť zvládnuť by sa to dalo.. Ale teraz idú sviatky a ludia sem budú chodiť menej a asi by sa ich nevyjadrilo dosť, a za druhé meniť pravidlá za chodu to by potom vyzeralo ako cirkus. :neviem:

Vyjadrite sa aj vy čo si myslíte o tých zápasových kolách do budúcna, túto sezonu to už asi nechám tak..
Ano túto sezonu už nechaj tak,ako je uži si volna a odpočin si počas neho.Za tú poctivú prácu a že vôbec KTL je,sme ti vdačný a určite nebudeme pridávať robotu navyše.Takže žiadne hlasovanie nerieš,túto sezonu už to necháme ako je a v budúcej už to poriešime pred štartom :wink:

Inak ako som ti už písal v PM tak 1 kolo s druhou a 2 kolo s vlastnou konferenciou je ideálny mix dôvody si presne rozpisal tak to cítim aj ja.
170 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS