Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ako dalej, KTL?

2) All star game – nebude? Nie je to IMO az take narocne na organizaciu a je to vzdy prijemne spestrenie vianoc (aspon pre mna)


takto ako petrik to cítim aj ja a bolo to aj pre mňa príjemné spestrenie Vianoc z KTL.Ale pravdu má aj Ohlund,že môžme byť radi,že KTL vôbec bude,takže nech bude akokolvek pochopím. :)
Com´on, ta ASG naozaj nie je na organizaciu nijak zvlast narocna… Ak by nemal kto tak ja by som si to na starost kludne zobral. A tych 2x 8 tiperov vyhodnotim aj rucne :neviem:

Len mi na to dajte termin v rozpise ;)
Kedy teda vlastne zaciname naostro? Dnes ???
petrik píše:Kedy teda vlastne zaciname naostro? Dnes ???
Dnes je posledný deň prípravy,takže dnes ešte štart KTL nebude.
Začína sa už zajtra ! Tak všetci natipovať, prípravu tipovala tak polovica tipérov.. treba hlavne tej druhej polovici oznámiť že začíname :!:
petrik píše: Mam par dotazov (sorry ze tak pozde)
2)ten prvy den 4. Kola by som dal na ASG, kolo by tym padom zacalo o 2 dni neskor (ked je 12 zapasov) a skoncit by mohlo dnom ktory je tu ako prvy den 5. Kola (11 zap). 5. Kolo by bolo cele o 1 den posunute a koncilo by dnom s 8 zapasmi ktory je teraz ako volny. Prestavka medzi 5. A 6. Kolom by nebola (bol by to problem?)
To neznie zle, sú to len kozmetické zmeny, 1 deň hore dole a budeme mať aj ASG, medzi 5. a 6. to zvládneme bez prestávky teda.
petrik píše:Com´on, ta ASG naozaj nie je na organizaciu nijak zvlast narocna… Ak by nemal kto tak ja by som si to na starost kludne zobral. A tych 2x 8 tiperov vyhodnotim aj rucne :neviem:

Len mi na to dajte termin v rozpise ;)
beriem ťa za slovo :wink2:
petrik píše: 3) Ani v PO sa mi moc nepaci ten volny den s 9 zapasmi po 1. Kole, ale tu uznavam ze je ten volny den medzi jednotlivymi kolami asi potrebnejsi ako v ZC :hmm:
V PO je to len jeden deň takýto, ostatné volné dni v PO sú 3,3,2 a 5. To sa dá prežiť..

Takže ASG bude :!: petrik vám ju zorganizuje páni :petrik: .
Ohlund píše:Takže ASG bude :!: petrik vám ju zorganizuje páni :petrik: .
:serus:
takze uz vieme, ktori 4 tiperi sa jej zucastnia a kto ju vyhra.
petrik píše: A tych 2x 8 tiperov vyhodnotim aj rucne :neviem:
Inak ver tomu že toto je tá jednoduchšia cesta, lebo vytvárať na tej KTL stránke nové projekty, priradiť ASG logá k tipérom, spraviť excel súbory a všetko len kvôli jednému dňu a niekolkým tipérom by bolo ovela náročnejšie.
Tak k ASG sa môže tu na fore vyvoriť topic, kde to ludia odtipujú klasickým formátom ako za starých čias. :neviem:
Yeah, vianočný All Stars Winter Classic game priamo tu pod holým nebom na fore , sounds good :dudo: .


Alebo sa dohodneš s arekom a on ti to ošéfuje na KTL stránke, ja dávam od toho ruky preč :jn: .
arek píše:takze uz vieme, ktori 4 tiperi sa jej zucastnia a kto ju vyhra.
Ale este stale je 12 volnych flekov a 4 dokonca aj vo vitaznom time… :petrik:
tak sa snazte kua, lobujte, podplacajte, vtierajte sa… (len do zadku mi nelezte, to mi ozaj ku stastiu nechyba)
Ohlund píše:
petrik píše: A tych 2x 8 tiperov vyhodnotim aj rucne :neviem:
Inak ver tomu že toto je tá jednoduchšia cesta, lebo vytvárať na tej KTL stránke nové projekty, priradiť ASG logá k tipérom, spraviť excel súbory a všetko len kvôli jednému dňu a niekolkým tipérom by bolo ovela náročnejšie.
Tak k ASG sa môže tu na fore vyvoriť topic, kde to ludia odtipujú klasickým formátom ako za starých čias. :neviem:
Alebo sa dohodneš s arekom a on ti to ošéfuje na KTL stránke, ja dávam od toho ruky preč :jn: .
neda sa pouzit nejaky template z minuleho roka?
ak nie tak to spravim rucne, no problem
petrik píše: neda sa pouzit nejaky template z minuleho roka?
ak nie tak to spravim rucne, no problem
To by mohlo fungovať :hmm: , ale ja som s tým nemal nič spoločné ani minulý rok, arek bude vedieť viac.
mam xcel subor z vlanajska, takze ten by sa dal vyuzit, staci tam len zmenit tiperov. Otazna je ta ostatna praca, teda vytvorenie projektov v administracii (teoreticky by sa ten den dal zaradit k prebiehajucemu kolu) a pridelenie ikoniek k tiperom, co je praca na pol hodinku... ale kvoli 1 dnu, a potom to zas davat nas5 :doh: ale ak to bude cez vianoce a budem mat cas, why not :neviem:
Ohlund píše: 3. kolo zápasové so začiatkom 26. Novembra, počet tipovacích dní 20, počet NHL zápasov: Tipovalo by sa modré dni a červené by boli volné, sú tam síce aj 3 zápasové dni ale pri zápasovom kole to je stále málo podla mňa, navyše takto to pekne vychádza že kolo by skončilo 23. dec a vianočná prestávka by bola zároveň aj prestávkou medzi 3. a 4. kolom.
9,1,11,12,1,5,10,4,11,3,12,4,3,10,2,10,4,13,3,2,11,3,7,5,12,6,6,11

4. kolo zápasové so začiatkom 27. decembra, počet tipovacích dní 20, počet NHL zápasov:
13,2,12,4,11,2,8,10,7,1,10,4,10,5,11,3,3,10,4,10,6,12,4,7,8,6 Koniec 22. januára a znovu 5 dnová prestávka ani neviem kvôli čomu :jn: .

5. kolo tabulkové, začiatok 27. januára, 20 tipovacích dní, počet NHL zápasov:
11,3,11,5,11,4,3,11,3,9,5,11,8,5,9,3,9,5,10,5,8 (Prestávka medzi 5. a 6. kolom)
Tak ešte malá zmena, v januári kde malo končiť to 4. kolo mal mať posledný hrací deň 8 zápasov, potom mal byť ešte jeden deň so 6. zápasmi, ktorý by nasledovala 5 dňová pauza (stále neviem kvôli čomu :jn: ) . Ten jedeň deň so 6 zápasmi mal byť ako volný a som ho v pôvodnom rozpise nezverejnil aby som nemenovanej osobe nezvýšil tlak, som myslel že popri tej 5 dňovej pauze sa stratí. Ale kedže už máme oficiálny ASG tak ten deň perfektne zapadá. Takže 4. kolo predsa len skončí načas pred tou dlhou pauzou a piate začne až po nej, inak by sme museli 5 dní čakať aby sme dotipovali posledný deň kola :lol2: .
Obrázek

Tak snáď už naposledy, aby boli jasné tie veci medzi 3. a 5. kolom .
3. kolo končí 23. decembra , 3 dňová vianočná pauza
27. decembra ASG
29. december začiatok 4. kola
21. január koniec 4. kola
27. január začiatok 5. kola
uz to tu par sezon nebolo tak sme si od toho odvykli, ale tak ma napadlo ci by ta 5 dnova pauza nemohla byt kvoli ASG NHL? :giggle:
petrik píše:uz to tu par sezon nebolo tak sme si od toho odvykli, ale tak ma napadlo ci by ta 5 dnova pauza nemohla byt kvoli ASG NHL? :giggle:
Vlastne hej :doh:

Tu som spracoval celý rozpis KTL do oficiálneho kalendáru NHL, takže si môžeš byť istý že nič dalšie som ti nezamlčal, ASG je ružový, to je len náhoda.. :jn: , Pre plnú velkosť otvorte v novom "liste" .
Obrázek
Perfektní práce Ohlund!!! :yes: :good:
Chcem podakovat ludom, ktori sa podielaju na tom, ze KTL pokracuje aj v tomto rocniku. Ono bolo by to dost smutne, keby mame lock out, ked si uvedomime, ze hokejforum vlastne vznikalo kvoli tomu, aby sme mali kde tipovat KTL. To vie len par ludi, lebo tych, co sme tu zacinali viem zratat pomaly len na prstoch jednej ruky. Takze vdaka.

A zaroven netreba zabudat na areka, ktory to posledne roky robil de facto sam. Popri vsetkych povinnostiach co mal :klobuk:

A aby som nezabudol, draci idu na titul :!:
ja chcem podakovat aj cepimu, ktory sa rozhodol, ze buduce leto si odpusti Seychelly (da len Egypt) a tak v tejto sezone vitaz individualnej tipovacky obdrzi okrem vitaznej sosky aj tricko HF :poklona:
Jedno tricko poputuje gratis aj pupkacovi Redymu za vzornu reprezentaciu HF v Toronte :good:
Naštastie ani záujem o KTL nepoklesol aj napriek ťažšiemu začiatku sezony.. dnes natipovalo 78 zo 79 prihlásených tipérov :good: , Cathy ako jediná nenatipovala :slap: .
Ohlund píše:Cathy ako jediná nenatipovala
She was busy...

Obrázek
Ohlund píše:Naštastie ani záujem o KTL nepoklesol aj napriek ťažšiemu začiatku sezony.. dnes natipovalo 78 zo 79 prihlásených tipérov :good: , Cathy ako jediná nenatipovala :slap: .
a nenatipovala ako vidím ani dnes :giggle: , ale už nie jediná ,ale pridal sa k nej kolega z tímu iasak
Hmm, steelers sú jasne posledný, tipéri im prestali tipovať :-/ , co to kua je :?: . Aspoň ten Worthington im podpísal konečne, ked berieme aj Cibulov like príspevku ako súhlas so zmluvou tak už máme podpísaných všetkých tipérov. :thumbsup:
A ja jsem se dnes pridal taky :slap: Vstavam na Ducks, zapnu GCL, divam se na ostatni zapasy a rikam si, to mi nic nerika :-D Vecer jsem na KTL strance byl, odtipovane meli jen 2 a jsem zvykly tipovat posledni tak jsem chtel pockat no a nakonec se mi to vykourilo z makovice, asi dostanu poradne kapky :hehe:
Takže od 2. kola by mali pribudnúť aj Ice Cats a mali by sme 20 tímov :thumbsup: , ale rožky začali vystrkovať aj diabli a chceli by byť 21. tímom :hmm: .
Ja by som nemal problém s tým mať 21 tímov, ALE :

Rozpis na tie zápasové kolá je už hotový, majú mať 20 dní a plán bol aby sa hrali medzikonferenčné zápasy každý s každým 2x to by pekne vyšlo pre 20 tímov, ked nás ale bude viac ako 20 tak máme asi 2 možnosti:

A) Budú sa hrať zápasy v rámci konferencie, každý s každým 2x a v konferencii kde je menej tímov by mal 1 tím deň volno.

B) Pozmeníme rozpis trochu, hralo by sa medzikonferenčne a kolo by malo 22 dní, plán bol že počas dní ked sú len 3 zápasy by bolo volno, ale odtipovať by sa to mohlo, v 4. kole sú také dni len 2 to by nám akurát vyšlo ale v 3. kole sú tam až 4 dni s 3 zápasmi, museli by sme si vybrať ktoré 2 by sa tipovalo a ktoré nie :? .

Volných tipérov pomaličky pribúda a možno by sa dal zbúchať aj 22. tím okolo Azizeka,Raula či Nightwolfa :neviem: .

Tak čo si myslíte o Devils a tom rozpise? A do ktorej konferencie by mali pribudnúť?
170 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS