Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ako dalej, KTL?

Chris píše:
TA píše: Je reálne, aby sa začalo od začiatku sezóny? Bude stačiť nejaký ten týždeň na prihlasovanie tímov?
Tak ako ,skúsime spustiť tu prihlasovačku týmov do KTL vrátane zmlúv ,aby sme vedeli,či vôbec je tu dosť týmov a i tipérov a je teda o ňu záujem?Akosi ta komunikácia zamrzla na mrtvom bode. :wink:
no musi niekto z vas rozposlat PM kapitanom z minuleho roku
Anty píše:
no musi niekto z vas rozposlat PM kapitanom z minuleho roku
Ale najskôr treba urobiť topic ,kde sa budú môcť prihlásit. :wink: Ten som spravil,s tým,že zatial to bude slúžiť na to,aby sme videli či sa ludia prihlásia a kolko bude týmov zapojených,podla toho by sa uvidelo,či treba riešiť aj konferencie.Napísal som aj PM GM z minulej sezony o topicu,kde sa majú prihlásit,ak sa chcu zúčastnit novej sezony :wink:
Pěkný den ....
Na tipovacej stránke KTL ,už sa dajú tipovať zápasy ktoré budú v stredu atd ,tak môžte už začat tipovať kto bude chcieť.Ešte to nebude týmová tipovačka KTL ,ešte chvilu bude trvať,než sa to dá dokopy,ale kto chce už môže si to už vyskúšať zatial ako individuálku či prípravu na sezonu KTL. :wink:
skoda ze arek nenapisal par ludom PM, hf som nesledoval od konca sezony, viac menej sa IC rozpadli takze ani som nemall nejak chut to riesit ale vediet ako sa arek rozhodol tak sme to mohli nejak poriesit, takto na poslednu chvilu...
Bol by som velmi rád keby sa nám podarí sezonu rozbehnúť do toho 14. oktobra, už som aj pozeral rozpis a kludne by sme stihli 6 kôl + PO klasickým systémom best of 7. Ideálny počet tímov 20 ked sa podarí... Zápasové kolá by boli medzikonferenčné a vyšlo by to pekne na 20 dní, ved s tímami z vlastnej konferencie súperíš počas 4 tabulkových kôl..
Takto by to mohlo vyzerať

1. kolo tabulkové so začiatokom 14. Oktobra, počet tipovacích dní 19, počet NHL zápasov v tipovacie dni:
9,3,7,6,11,4,1(volno),10,4,8,5,11,5,2,12,2,10,4,12,7,1 (Prestávka po 1. kole)

2. kolo tabulkové so začiatkom 4. Novembra, počet tipovacích dní 20, počet NHL zápasov v tipovacie dni:
12,3,10,5,12,4,2,11,2,9,6,12,6,1 (volno),11,2,11,4,13,4,4,7 (Prestávka medzi 2. a 3. kolom)

3. kolo zápasové so začiatkom 26. Novembra, počet tipovacích dní 20, počet NHL zápasov: Tipovalo by sa modré dni a červené by boli volné, sú tam síce aj 3 zápasové dni ale pri zápasovom kole to je stále málo podla mňa, navyše takto to pekne vychádza že kolo by skončilo 23. dec a vianočná prestávka by bola zároveň aj prestávkou medzi 3. a 4. kolom.
9,1,11,12,1,5,10,4,11,3,12,4,3,10,2,10,4,13,3,2,11,3,7,5,12,6,6,11

4. kolo zápasové so začiatkom 27. decembra, počet tipovacích dní 20, počet NHL zápasov:
13,2,12,4,11,2,8,10,7,1,10,4,10,5,11,3,3,10,4,10,6,12,4,7,8, Koniec 22. januára a znovu 5 dnová prestávka ani neviem kvôli čomu :jn: .

5. kolo tabulkové, začiatok 27. januára, 20 tipovacích dní, počet NHL zápasov:
11,3,11,5,11,4,3,11,3,9,5,11,8,5,9,3,9,5,10,5,8 (Prestávka medzi 5. a 6. kolom)

6. kolo tabulkové, začiatok 17. februára, 20 tipovacích dní, počet NHl zápasov:
7,6,7,7,11,8,2,11,3,9,6,10,6,3,10,4,8,6,10,6,5 (Prestávka pred PO)

PO: 1. kolo 10. - 16.3. , 2. kolo 18. - 24.3. , 3. kolo 26.3. - 2.4. , Finále 4.4. - 11.4.
1. kolo 8,3,11,5,12,7,4,9, 2. kolo 3,10,3,13,4,7,8,3, 3.kolo 11,3,13,8,6,7,4,9,5, Finále 13,5,5,9,3,11,2,15

Ked má niekto lepší návrh sem s ním :wink2:
Chris píše:Na tipovacej stránke KTL ,už sa dajú tipovať zápasy ktoré budú v stredu atd ,tak môžte už začat tipovať kto bude chcieť.Ešte to nebude týmová tipovačka KTL ,ešte chvilu bude trvať,než sa to dá dokopy,ale kto chce už môže si to už vyskúšať zatial ako individuálku či prípravu na sezonu KTL. :wink:
Bude este treba poriesit prehlad tipov, momentalne tam funguje filter z tipovania PO zapasov (ale to asi viete)
Ak sa nebude dat inak tak kludne nech je vidno tipy vsetkych tiperov
Ahoj, sportovní přátelé chtělo by to na uvodní stránce KTL nějaký nový koment že bude začínat nová sezona ... jelikož si myslím že mnohé potencialní nové zájemce stránka hned odradí protože se tam zastavil čas.... Doufám že se najde někdo kdo toto může změnit a opravit .... Docela rád bych mohl nějak v mezích možností pomáhat pokud by byl zájem na chodu KTL..... :good:
Sergion72 píše:Ahoj, sportovní přátelé chtělo by to na uvodní stránce KTL nějaký nový koment že bude začínat nová sezona ... jelikož si myslím že mnohé potencialní nové zájemce stránka hned odradí protože se tam zastavil čas.... Doufám že se najde někdo kdo toto může změnit a opravit .... Docela rád bych mohl nějak v mezích možností pomáhat pokud by byl zájem na chodu KTL..... :good:
clanok mozes kludne pridat aj ty :)
petrik píše:
Chris píše:Na tipovacej stránke KTL ,už sa dajú tipovať zápasy ktoré budú v stredu atd ,tak môžte už začat tipovať kto bude chcieť.Ešte to nebude týmová tipovačka KTL ,ešte chvilu bude trvať,než sa to dá dokopy,ale kto chce už môže si to už vyskúšať zatial ako individuálku či prípravu na sezonu KTL. :wink:
Bude este treba poriesit prehlad tipov, momentalne tam funguje filter z tipovania PO zapasov (ale to asi viete)
Ak sa nebude dat inak tak kludne nech je vidno tipy vsetkych tiperov
Zajtra začína len príprava v KTL, sezona začne najskôr o týždeň, dovtedy to skúsim poriešiť. Na tej administratívnej stránke KTL asi nemám ešte všetky právomoci, lebo prehladal som to tam zhora nadol a zatial môžem zmeniť len pramálo vecí. Tieto veci robieval vždy arek aj pripravil tie excelácke súbory do takej formy že už tam stačilo len prilepiť výsledky a bolo vymalované.. Mňa čaká ešte kopec roboty kým sa k tomu bodu dostanem, musím sa s arekom neako dohodnúť nech mi predá svoje "nou hav" ..

Už máme 15-16tímov nahlásenýh, celkom dobré zatial, chcelo by to ešte aspoň 2, mali by sme 18 tímov v 2 konferenciách po 9 a v prvých 2-3 kolách by mohol pribudnúť do každej konferencie ešte 1 tím..
Treba sa poponáhlať s tým podpisovaním zmlúv a prihlasovaním,ked mám robiť ten súbor tak chcem mať už súpisky z väčšej časti jasné..
Takže spolu s Blue Flyers ktorý sa prihlásia okolo piatku a Army Men,ktorý sa prihlásili dnes tých tímov bude 17.K ideálnemu počtu bude chýbať 1 tím.Tak uvidíme,či toto nakoniec nebude aj konečné číslo a ešte nás niekto prekvapí.
a co f4f killers a spiders?
arek píše:a co f4f killers a spiders?
Mikeovi som písal tiež pm ale vôbec sem nechodí,tudíž to ani nečítal.Inak netuším ako ho zohnať.

F4F podla Toffa záujem neprejavili. :-( Od nich tu prišiel len ayozov tím.Písal som aj GM Hrošíkov pm ale to isté čo u Mikea.Všetky tieto tímy sú z jedného futbalového webu.
Chris píše:Takže spolu s Blue Flyers ktorý sa prihlásia okolo piatku a Army Men,ktorý sa prihlásili dnes tých tímov bude 17.
Tak piraňe zostávajú a pribudli aj Piráti, to by bolo už 19. tímov potom :good: . Len či bude vôbec tolko tipérov aby dokázali všetky tímy vyplniť súpisky, tých medzier je tam zatial dosť.
uvidime, hadam sa GMs posnazia :)

btw len taka malickost na okraj - v prehlade tipov nasho timu stale vidim aj Nightwolfa... ;)
petrik píše:uvidime, hadam sa GMs posnazia :)

btw len taka malickost na okraj - v prehlade tipov nasho timu stale vidim aj Nightwolfa... ;)
Všimol som si, tie malé logá tímov vedla nicku a prehlad tipov dokáže meniť len arek. :neviem:

Inak ked už máme skoro plný počet tímov tak som ich dnes rozlosoval do konferencií a idem podla toho pripraviť už súbory na sezonu. Na rozlosovanie som použil ten náhodný (draft) generátor, ktorý použil fantomas pri tých keeper ligách. Výsledky sú TU . Nepárne čísla budú Derrylova a párne Openova konferencia.
Ohlund píše:
Chris píše:Takže spolu s Blue Flyers ktorý sa prihlásia okolo piatku a Army Men,ktorý sa prihlásili dnes tých tímov bude 17.
Tak piraňe zostávajú a pribudli aj Piráti, to by bolo už 19. tímov potom :good: . Len či bude vôbec tolko tipérov aby dokázali všetky tímy vyplniť súpisky, tých medzier je tam zatial dosť.
Lions sú ale zatial len 2.Dúfam,že to ayoz stihne a porieši teraz počas víkendu a minimálne 1 kolega sa zaregistruje do štartu súťaže,ak ale nie,tak čo potom. :sarcasm: V registrácii vždy bolo aj je,že tím tvoria minimálne 3 tipéri.A to oni splnať nebudú,takže to nebude môct byt plnohodnotný tím prihlásený v lige aby sa mu počítali výsledky . :neviem:
Svet je ted plnej vyjimek.. Tak je nechte, ve 2 to bude jejich boj...
AndyF píše:Svet je ted plnej vyjimek.. Tak je nechte, ve 2 to bude jejich boj...
Andy svet je ted plný výnimok,ale nejaké pravidlá by mali fungovať.Popustí sa tu,potom inde a nakoniec z toho bude chaos.

Ako ,ide aj o pirane a dancheza,ktorý je v rovnakej situácii,tým pádom by sa tiež mohol prihlásiť do ligy, ale ten si za to môže sám.Snažil som sa mu pomáhat,poslal kontakty na vtedy volných tipérov a čaká,že sa mu ozvú sami,ale tak to málokedy na HF fungovalo,GM je od toho šefikom,že tých ludí osloví,nečaká,že mu spadnú z neba,to by sa málokedy dočkal. :wink:
Ak už tak by som navrhol,nech sa spoja,tam sú dvaja,danchezovci su 2 dokopy to môže tvoriť tím.Ale dúfam,že chalani zamakajú a minimálne 1 člena nájdu,nech môžu byt oficiálne zaregistrovaný do ligy.Nejaký volný tipéri sa vždy objavia počas sezony,takže šanca na doplnenie tímu bude.
Chris píše:
Ako ,ide aj o pirane a dancheza,ktorý je v rovnakej situácii,tým pádom by sa tiež mohol prihlásiť do ligy, ale ten si za to môže sám.Snažil som sa mu pomáhat,poslal kontakty na vtedy volných tipérov a čaká,že sa mu ozvú sami,ale tak to málokedy na HF fungovalo,GM je od toho šefikom,že tých ludí osloví,nečaká,že mu spadnú z neba,to by sa málokedy dočkal. :wink:
:nono: dva dny zpátky jsem psal cibulovi (ten se ještě neozval) a u tvého kámoše to nemůžu najít v odeslaných, takže u něj byla nějaká chyba u mě :oops:
danchez píše:
Chris píše:
Ako ,ide aj o pirane a dancheza,ktorý je v rovnakej situácii,tým pádom by sa tiež mohol prihlásiť do ligy, ale ten si za to môže sám.Snažil som sa mu pomáhat,poslal kontakty na vtedy volných tipérov a čaká,že sa mu ozvú sami,ale tak to málokedy na HF fungovalo,GM je od toho šefikom,že tých ludí osloví,nečaká,že mu spadnú z neba,to by sa málokedy dočkal. :wink:
:nono: dva dny zpátky jsem psal cibulovi (ten se ještě neozval) a u tvého kámoše to nemůžu najít v odeslaných, takže u něj byla nějaká chyba u mě :oops:
Ok ospravedlnujem sa,to som nevedel,lebo si sa viac neozval,tak som nevedel,čo sa deje. :wink: Ale treba toho 1 získat,skús napísat ayozovi a dohodnite sa,možno to prijme,nemôžme tu riešiť 2 tímy po 2 členoch na prihlášku stačí ešte 1 a môžte ist smelo do toho.Ten 4 sa vždy objaví aj neskôr,každú sezonu došlo dost nových ludi aj v rozbehnutej sezone a vtedy budete môct tie tímy doplnit :wink:
Ohlund píše:Bol by som velmi rád keby sa nám podarí sezonu rozbehnúť do toho 14. oktobra, už som aj pozeral rozpis a kludne by sme stihli 6 kôl + PO klasickým systémom best of 7. Ideálny počet tímov 20 ked sa podarí... Zápasové kolá by boli medzikonferenčné a vyšlo by to pekne na 20 dní, ved s tímami z vlastnej konferencie súperíš počas 4 tabulkových kôl..
Takto by to mohlo vyzerať

1. kolo tabulkové so začiatokom 14. Oktobra, počet tipovacích dní 19, počet NHL zápasov v tipovacie dni:
9,3,7,6,11,4,1(volno),10,4,8,5,11,5,2,12,2,10,4,12,7,1 (Prestávka po 1. kole)

2. kolo tabulkové so začiatkom 4. Novembra, počet tipovacích dní 20, počet NHL zápasov v tipovacie dni:
12,3,10,5,12,4,2,11,2,9,6,12,6,1 (volno),11,2,11,4,13,4,4,7 (Prestávka medzi 2. a 3. kolom)

3. kolo zápasové so začiatkom 26. Novembra, počet tipovacích dní 20, počet NHL zápasov: Tipovalo by sa modré dni a červené by boli volné, sú tam síce aj 3 zápasové dni ale pri zápasovom kole to je stále málo podla mňa, navyše takto to pekne vychádza že kolo by skončilo 23. dec a vianočná prestávka by bola zároveň aj prestávkou medzi 3. a 4. kolom.
9,1,11,12,1,5,10,4,11,3,12,4,3,10,2,10,4,13,3,2,11,3,7,5,12,6,6,11

4. kolo zápasové so začiatkom 27. decembra, počet tipovacích dní 20, počet NHL zápasov:
13,2,12,4,11,2,8,10,7,1,10,4,10,5,11,3,3,10,4,10,6,12,4,7,8, Koniec 22. januára a znovu 5 dnová prestávka ani neviem kvôli čomu :jn: .

5. kolo tabulkové, začiatok 27. januára, 20 tipovacích dní, počet NHL zápasov:
11,3,11,5,11,4,3,11,3,9,5,11,8,5,9,3,9,5,10,5,8 (Prestávka medzi 5. a 6. kolom)

6. kolo tabulkové, začiatok 17. februára, 20 tipovacích dní, počet NHl zápasov:
7,6,7,7,11,8,2,11,3,9,6,10,6,3,10,4,8,6,10,6,5 (Prestávka pred PO)

PO: 1. kolo 10. - 16.3. , 2. kolo 18. - 24.3. , 3. kolo 26.3. - 2.4. , Finále 4.4. - 11.4.
1. kolo 8,3,11,5,12,7,4,9, 2. kolo 3,10,3,13,4,7,8,3, 3.kolo 11,3,13,8,6,7,4,9,5, Finále 13,5,5,9,3,11,2,15

Ked má niekto lepší návrh sem s ním :wink2:
Mam par dotazov (sorry ze tak pozde)

1) Su naozaj potrebne prestavky medzi kolami? Iste ked su tam 2-3 zapasy tak no problem, ale je podla mna zbytocne vyplytvat den s 8zapasmi NHL na prestavku... :neviem: aky ma vlastne ta prestavka prakticky vyznam?
2) All star game – nebude? Nie je to IMO az take narocne na organizaciu a je to vzdy prijemne spestrenie vianoc (aspon pre mna :) ) ten prvy den 4. Kola by som dal na ASG, kolo by tym padom zacalo o 2 dni neskor (ked je 12 zapasov) a skoncit by mohlo dnom ktory je tu ako prvy den 5. Kola (11 zap). 5. Kolo by bolo cele o 1 den posunute a koncilo by dnom s 8 zapasmi ktory je teraz ako volny. Prestavka medzi 5. A 6. Kolom by nebola (bol by to problem?)
3) Ani v PO sa mi moc nepaci ten volny den s 9 zapasmi po 1. Kole, ale tu uznavam ze je ten volny den medzi jednotlivymi kolami asi potrebnejsi ako v ZC :hmm:
Na teba som myslel petrik ked som dával tie volné dni za kolom :giggle: , minulý rok som mal tiež návrh na rozpis a vadilo ti to isté, ale vtedy tu aj bola neaká komisia a mohli ste to prehodnotiť...
Na konci kola sa toho vyhodnocuje viac kedže sa robia aj sezonne štatistiky, zvyklo s tým bývať kopec roboty, a rozhodne viac počas základnej časti ako PO, teraz to už máme jednoduchšie ale väčšinou som sa to snažil načasovať na tie dni s málo zápasmi.. Nad ASG som tiež rozmýšlal ale som si hovoril že môžme byť radi že neaká sezona bude a nie riešiť "somarinky" k tomu..

Nech sa čo najskôr vyjadrí čo najviac ludí, čo si myslíte o tom ASG a prestávkach? kým je ešte čas to zmeniť..
Ja se bez ASG v pohode obejdu, ale pokud bude OK, je to na vas, ale udelejte si to co nejjednodussi :)
170 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS