Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL otázky,pripomienky,diskusia ...2017/18

Skoro vsade su dnes chyby... celkove body timov v dnesnom vyhodnoteni nezodpovedaju suctu dvoch najlepsich tiperov
skoro vsetko bolo nespravne. Uz som to preulozil a vypada to OK.
Chápu, že se do KTL nikomu moc nechce, mě to sere už asi 3 roky v kuse, ale je čtvrtek večer a nejsou zápasy na pátek..
My už máme postup zajištěn, tak mě to tak netrápí, nicméně někomu by to mohlo způsobit problémy :jn:
uz je to tam, posledny den doplnim trochu neskor, ale este dnes.

A nechces s tym vypomoct trebars aj ty?
Ja jsem nechtel, aby to vyznelo, ze si stezuju.
Taky jsem mel dojem, ze uz se driv nekdo nasel
Ja tie rozpisy môžem robiť, len neviem či sa tam ešte dostanem :jn:
Ohlund píše:Ja tie rozpisy môžem robiť, len neviem či sa tam ešte dostanem :jn:
mal by si sa
Co to obnáší todle? Jestli chceš pomoct...
arek píše:
Ohlund píše:Ja tie rozpisy môžem robiť, len neviem či sa tam ešte dostanem :jn:
mal by si sa
Ok ide mi to .. urob projekt na 5. kolo poprepájaj to a rozpis už dorobím ja, hentie veci som už aj zabudol :jn:
tabulka timov aktualizovana po 4. kole. V Derrylovej konferencii si postupujuci zvacsili naskok pred nepostupujucimi, v OpenFireovej konferencii kraluju Falcons a zvysok sa tvrdo pobije o playoff.

http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... ezony-timy" onclick="window.open(this.href);return false;

Ohlund: vytvorene, mozes zacat. Diky moc :thumbsup:
5. kolo mám zablokované teraz...
Obrázek
Ohlund píše:5. kolo mám zablokované teraz...
skus teraz
První den se předpokládám anuluje, když ještě ani ráno nebyly zápasy..
AndyF píše:První den se předpokládám anuluje, když ještě ani ráno nebyly zápasy..
coze? Prvy den tam bol den vopred.
arek píše:
AndyF píše:První den se předpokládám anuluje, když ještě ani ráno nebyly zápasy..
coze? Prvy den tam bol den vopred.
No to ani náhodou
Ten prvy den nenatipovalo spolu 5 tiperov (volnych nepocitam). Druhy den uz nenatipoval iba 1 tiper...
Je tych 5 dost na to aby sa ten den anuloval? Nasmu timu by to samozrejme "prospelo", ale aj tak si myslim ze kvoli 5 n-kam by sa to rusit nemalo... zvlast ked v kazdom time natipovali minimalne 3-ja. :neviem:
Skusme to aspon do buducna pripravovat s vacsou casovou rezervou nech uz podobne problemy nemusime riesit
AndyF píše:
arek píše:
AndyF píše:První den se předpokládám anuluje, když ještě ani ráno nebyly zápasy..
coze? Prvy den tam bol den vopred.
No to ani náhodou
No to teda bol,u nás to natipoval Vojtari,ešte som kontroloval,podla rozpisu,či sa nehrá už ten den.Takže predpokládaš zle ,nič se rušiť nebude a inak už to arek písal,ked máš pocit,že sa dáva rozpis neskoro,môžeš si to zobrať za ulohu ty,ich robenie a kludne aj týžden dopredu. :wink: Nikto ti v tom brániť nebude.Arek na to všetko je sám,ted se prihlásil Ohlund,čo je super,že sa vrátil k tomu,čo už v minulosti robil,klobúk dolu :klobuk: každá pomoc bude vítaná. :)Arek to už kvôli Ohlundovi robil dopredu ako 5 kolo tak i rozpis na 1 den aby mohol pomôcť,už ako vyhodnocoval 4 kolo,tak tam ted den bol urobený a pár chalanov hned aj natipovalo.
Mohu potvrdit. Tipoval jsem už den dopředu.
Určitě to bylo den předem.
dedko iba o*ebu*e
tak som si nasiel cas a urobil priebezne sezonne vyhodnotenie jednotlivcov (po 4. kole).

Po 3 kolách viedol TA, v poslednom kole však bodoval menej a predbehli ho rovno traja borci. Takže na čele je to docela vyrovnané. Za zmienku stojí i 18. miesto voľného tipéra (alebo tipérky?) hapy.
:arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... ednotlivci" onclick="window.open(this.href);return false;
chlapY, nie sú dnes na pixu časy zápasov? O 18:30 sa podľa nhl.com hrá Chicago-Detroit a nie Pittsburgh-Rangers, ten sa hrá až o 1:30 a aj zápas Minnesota-Vancouver sa hrá až o 2:00 a nie o 1:00
Joe S. píše:chlapY, nie sú dnes na pixu časy zápasov? O 18:30 sa podľa nhl.com hrá Chicago-Detroit a nie Pittsburgh-Rangers, ten sa hrá až o 1:30 a aj zápas Minnesota-Vancouver sa hrá až o 2:00 a nie o 1:00
opravene. Dik za upozornenie. :thumbsup:
uz som urobil tabulku bonusovych bodov za 5. kolo a celkove poradie timov v sezone.
Tu je ta celkova tabulka: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... ezony-timy" onclick="window.open(this.href);return false;

V Derrylovej konferencii došlo k minimu zmien. Steelers si vymenili flek s Blue Angels a Ice Cats sa osamostnatnili na 1. mieste. Na ostatných miestach sa nič nemenilo. Hranica medzi postupujúcimi a nepostupujúcimi sa zväčšila zo 7 na 10,5 bodu.

V OpenFireovej konferencii to je o niečo zaujímavejšie. Blue Flyers previedli skok z posledného na 3. miesto tabuľky. Môže za to ich víťazstvo v poslednom kole a vyrovnanosť tejto konferencie. Knights, ktorým toto kolo nevyšlo, prišli o play-off flek. Hrošící, Knights a Wild Horses sú však stále v tesnom závese za postupujúcimi, takže sa tu črtá mohutný boj o play-off. Tímová forma Falcons má klesajúcu tendanciu napriek petrikovej snahe.
arek píše:Tímová forma Falcons má klesajúcu tendanciu napriek petrikovej snahe.
Snad si chtěl napsat TÍMOVEJ SNAHE!!!. :dup:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS