Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL otázky,pripomienky,diskusia ...2017/18

Ohlund: urobil som prve 3 dni 6. kola, ak sa ti chce, tak mozes nejake dalsie nahadzat.
uz sa da tipovat 7.kolo. Urobil som i rozpis zapasov, kazdy den najdete v 7. kolo - denne vyhodnotenie.

Ohlund: ak sa ti chce, tak mozes urobit rozpisy. Prve tri dni som urobil, dalsie dni su vytvorene, treba len do nich nahadzat zapasy. Ak si nenajdes cas, tak to budem robit ja priebezne.
už je hotové vyhodnotenie tímov po 6. kole :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... ezony-timy" onclick="window.open(this.href);return false;

Ice Cats zosadili z tróna Falconov a Dangerous Dragons sa vrátili do boja o play-off.
Zápas Vegas-Kings není vyhodnocen.
tabulka timov po 7. kole :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... ezony-timy" onclick="window.open(this.href);return false;

Dangerous Dragons i Hrosici zmensili ich bodovu stratu na playoff.
Tak tohle mi hlava nebere. Včera jsem natipoval, napsalo mi to že mám uložené tipy, ještě pak připomínám klukům na FB aby tipovali. Dneska se podívám a mám tam nko... :|
By ma zaujímalo, či ten Worthington je skutočný človek, alebo je to iba nejaké fejkové konto, vďaka ktorému tam steelers nasypú samé nuly. Lebo také konto viem urobiť ja a aj každý iný, ak chceme, ale myslel som si, že zmysel hry je iný.

To konto za celú sezónu nevložilo do hry jediný tip a tipy má v tejto súťaži ísť podľa názvu (klubová tipovacia liga), danie núl odhora nadol deň, čo deň minimálne ja osobne za tipovanie nepovažujem a sa čudujem, že to nikto nerieši a že to tímu steelers nie je trápne :thumbsdown:

Ak máme vypadnúť, tak nech je to čestné, ale nie takýmto podvodom zo strany košického tímu, ďakujem
No ak je Worthington realny clovek tak ma plne pravo zadavat na kazdy zapas remizovy tip kludne aj celu sezonu… :neviem:
Nieco ine by bolo ak je to naozaj nejake fejkove konto co tie remizove tipy uploaduje automaticky… toto ja ako kyberneticky analfabet netusim ci vieme nejako vypatrat/dokazat. Ak by to tak bolo tak :thumbsdown:

Tu na fore ma Wothington za X rokov od regnutia spolu 5 prispevkov – 1x hlasovanie vo volbach do komisie KTL a 4x podpis zmluvy pred sezonou… ale to samozrejme nic nedokazuje
sezonna tabulka jednotlivcov aktualizovana na stav po 7. kole
:arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... ednotlivci" onclick="window.open(this.href);return false;
1 zápas Chicago-Boston se nebude počítať,byl tam omylem uveden jiný čas začiatku zápasu,tak v dnešnom rozpise sa budú počítať,len tie zvyšné 3 duely. :) :wink:
Joe S. píše:By ma zaujímalo, či ten Worthington je skutočný človek, alebo je to iba nejaké fejkové konto, vďaka ktorému tam steelers nasypú samé nuly. Lebo také konto viem urobiť ja a aj každý iný, ak chceme, ale myslel som si, že zmysel hry je iný.

To konto za celú sezónu nevložilo do hry jediný tip a tipy má v tejto súťaži ísť podľa názvu (klubová tipovacia liga), danie núl odhora nadol deň, čo deň minimálne ja osobne za tipovanie nepovažujem a sa čudujem, že to nikto nerieši a že to tímu steelers nie je trápne :thumbsdown:

Ak máme vypadnúť, tak nech je to čestné, ale nie takýmto podvodom zo strany košického tímu, ďakujem
Worthington je tipér, s ktorým sme sa dohodli, že bude takto tipovať. Je to človek, ktorého som zohnal, keď nám hrozilo, že budeme v tíme len dvaja. V NHL sa veľmi nevyzná. Neviem, ako dlho ho sleduješ, ale vo svojich začiatkoch strieľal tipy hala-bala, ako to prišlo. Preto sme sa neskôr dohodli, že bude tipovať remízy.
Je to dosť zarážajúce, že niekomu vadí tipér, ktorý je celkovo 54. v tejto sezóne, pričom za ním sú len 6 hráči, ktorí pravidelne tipujú, z toho len 4 sú kluboví a v rámci tých 4 je dokonca jedným z nich naša tipérka. Avšak, keď sa pozriem na dátum, kedy si to písal, tak mi je jasné, o čo tu ide. V tento deň boli 4 remízy, teda Worthington zabodoval 12 bodmi, Steelers 15 a váš tím mal 6 bodov. Takže chápem, že Ťa to v ten deň napálilo. No slová o podvode si si mohol nechať pre seba.
petrik píše: Tu na fore ma Wothington za X rokov od regnutia spolu 5 prispevkov – 1x hlasovanie vo volbach do komisie KTL a 4x podpis zmluvy pred sezonou… ale to samozrejme nic nedokazuje
Nemá žiadny príspevok na fóre. Rovnako tak nemá žiadny príspevok ani pietro. A keď sa na to pozrieme komplexne, tak tu neprispievam tiež okrem neštandardných príspevkov.
Naposledy som prispel nejakým príspevkom okrem organizačných povinných 22. 1. 2015 9:18. Takže z toho pohľadu sme asi všetci traja "roboti".
TA píše: Nemá žiadny príspevok na fóre. Rovnako tak nemá žiadny príspevok ani pietro. A keď sa na to pozrieme komplexne, tak tu neprispievam tiež okrem neštandardných príspevkov.
Naposledy som prispel nejakým príspevkom okrem organizačných povinných 22. 1. 2015 9:18. Takže z toho pohľadu sme asi všetci traja "roboti".
ak si to docital do konca tak si tam musel vidiet aj tu vetu ze "to samozrejme nic nedokazuje". takze ja som nikoho z nicoho neobvinil, len som pripustil ze nejake podozrive okolnosti tam su.

okrem toho ze vzdy tipuje same nuly je tu aj fakt ze je prakticky nonstop online na KTL stranke a tu na fore absolutne neaktivny. ziaden z tych troch faktov sam o sebe nic nedokazuje, ale ked ich das dokopy tak sa podozrenie ze Worthington je naozaj len nejake fejkove konto ktore automaticky natipuje kazdy den same 0 nezda az take pritiahnute za vlasy.
ver mi ze som velmi rad ze to tak nie je (mne osobne na to tvoje slovo staci)
petrik píše:ak si to docital do konca tak si tam musel vidiet aj tu vetu ze "to samozrejme nic nedokazuje". takze ja som nikoho z nicoho neobvinil, len som pripustil ze nejake podozrive okolnosti tam su.

okrem toho ze vzdy tipuje same nuly je tu aj fakt ze je prakticky nonstop online na KTL stranke a tu na fore absolutne neaktivny. ziaden z tych troch faktov sam o sebe nic nedokazuje, ale ked ich das dokopy tak sa podozrenie ze Worthington je naozaj len nejake fejkove konto ktore automaticky natipuje kazdy den same 0 nezda az take pritiahnute za vlasy.
ver mi ze som velmi rad ze to tak nie je (mne osobne na to tvoje slovo staci)
v pohode, môj komentár som nemyslel v zlom. A áno, súhlasím, môže to vyzerať podozrivo.
Inak, ak sa hocikto zamyslí nad tipovaním samých remíz, tak zatiaľ to nevyzerá na to, že by to bolo až také veľmi prospešné pre tím. Z dlhodobého hľadiska najskôr fakt nie. Ide len o konkrétne jednotlivé dni.
Pardon, tými robotmi som len narážal na súkromnú správu od areka.
Kdy začíná play off? Já odjíždím zas na pár dnů pryč, tak aby se nestalo, že promeškám první kolo.
Teď jsem si našel, že už 17. Můžete už dát zápasy na první kolo, protože jinak nemám možnost natipovat.
dejf píše:Kdy začíná play off? Já odjíždím zas na pár dnů pryč, tak aby se nestalo, že promeškám první kolo.
1/ prvy den tam uz mas, pridam i dalsie. Kolko min. potrebujes?
2/ tipovat sa da i cez mobil :neviem:

edit: urobil som cele 1. kolo PO
Já budu spát ve stanu v horách, takže si nejsem moc jistej signálem. V úterý už budu v civilizaci.

Dík
Zakladnu cast mame za sebou :tada: v nedelu startuje Play-Off, do ktoreho postupuju prve 4 timy z kazdej konferencie.

Bonusove body timov za 8. kolo :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... -za-8-kolo" onclick="window.open(this.href);return false;

Konecna tabulka timov :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... ezony-timy" onclick="window.open(this.href);return false;

Bonusove body jednotlivcov za 8. kolo :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... -za-8-kolo" onclick="window.open(this.href);return false;

Konecna tabulka jednotlivcov :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... ednotlivci" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Velke dakujem odo mna, arek, za organizaciu a vsetku tu pracu okolo KTL.
arek píše:trochu oneskorene ale predsa

:arrow: SÚHRN ZÁKLADNEJ ČASTI A PREVIEW 1. KOLA PLAY-OFF
Díky za reklamu. Doufám, že mi to zajistí dostatečné množství lukrativních nabídek na další sezónu. :-D
v KTL ešte nemám naimplementovanú možnosť nájazdov pri remíze v PO ( a tento rok to už ani neurobím), takže pre doplnenie: Dnešný súboj Steelers - Ice Cats vyhrali IC po nájazdoch, rozhodol hneď prvý nájazd Zezy (7) vs pietro (6).
tak dnes boli ukoncene vsetky serie 1. kola. Gratulujem vitazom, porazenym zelam vela stastia v dalsom rocniku.

http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... stav-serii" onclick="window.open(this.href);return false;
TA píše:
petrik píše:ak si to docital do konca tak si tam musel vidiet aj tu vetu ze "to samozrejme nic nedokazuje". takze ja som nikoho z nicoho neobvinil, len som pripustil ze nejake podozrive okolnosti tam su.

okrem toho ze vzdy tipuje same nuly je tu aj fakt ze je prakticky nonstop online na KTL stranke a tu na fore absolutne neaktivny. ziaden z tych troch faktov sam o sebe nic nedokazuje, ale ked ich das dokopy tak sa podozrenie ze Worthington je naozaj len nejake fejkove konto ktore automaticky natipuje kazdy den same 0 nezda az take pritiahnute za vlasy.
ver mi ze som velmi rad ze to tak nie je (mne osobne na to tvoje slovo staci)
v pohode, môj komentár som nemyslel v zlom. A áno, súhlasím, môže to vyzerať podozrivo.
Inak, ak sa hocikto zamyslí nad tipovaním samých remíz, tak zatiaľ to nevyzerá na to, že by to bolo až také veľmi prospešné pre tím. Z dlhodobého hľadiska najskôr fakt nie. Ide len o konkrétne jednotlivé dni.
Pardon, tými robotmi som len narážal na súkromnú správu od areka.
mňa len troška zaujalo, že sa doteraz nemal dotyčný důvod k tomu vůbec akokoľvek vyjadriť, TA zareagoval, ale Wothington nie... patrilo by sa, zvlášť ak sa spochybňuje či existuje taký user.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS