Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PODPISOVANIE ZMLUV V TIME EVIL INSIDERS

Ale no tak, spolu s Chrisom tu tipujete už x rokov a píšeš ako keby si o nájazdoch v živote nepočul, v minulom kole už jeden zápas rozhodoli nájazdy, sa to tu riešilo trochu a ajtak to mal každý GM v tmavších partiách, ale ked dojde na psa mráz tak sa už cítite poškodený...
Ale súhlasím že v zmluvách by sa to riešiť nemalo.
Tak teď nevím, zda to myslíš jako vtip, nebo vážně. Osobně to řeknu takto ... nikdy jsem GM nedělal a nikdy jsem to neřešil, nebyl jsem GM. Jasně, moje blbost ... ALE tato KTL je hra, takže počítám, že jako každá hra má i tato svá pravidla. Tedy někde jsou napsána pravidla jak pro základní část, tak pro play off, atd. Tedy jak postupovat při rovnosti bodů a případně při dalších možných situacích, které mohou nastat. Proto se ptám, kde je to napsané, abych si mohl říct, že jsem to přehlédl a vzít za prohru na nájezdy plnou zodpovědnost. Hledal jsem to ve vlákně KTL, našel jsem tam akorát sekci "Systém základní části KTL" a nic dalšího, co by alespoň vzdáleně tuto problematiku řešilo. Ale jak píši, třeba jsem to přehlédnul a tak se ptám a žádám, aby mi někdo poslal link, kde je to napsáno. Děkuji předem.
No logicky na stránke KTL dáš Info o KTL, dole najdeš PRAVIDLÁ, potom ti už len stačí dať systém ligy a najsť si zápasové kolá, kedže PO sa vyhodnocuje rovnakým spôsobom. Je to tam celý rok a ako som už spomenul, riešilo sa to aj v minulom kole stačilo sledovať dianie.
OK, super díky :klobuk:
Před finálovou sérií měníme pořadí na nájezdy:

1. boss
2. Chris
3. Pali_Caps
4. Kovi81
Před šestým finálovým zápasem měním pořadí na nájezdy:

1. Chris
2. boss
3. Pali_Caps
4. Kovi81
Zříkám se pozice GM z časových důvodů, díky za pochopení.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES