Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PODPISOVANIE ZMLUV V TIME EVIL INSIDERS

EVIL INSIDERS
zmluvy ponúkam na podpis týmto kolegom - na celú sezonu :)


adrislovakia

bossovi

dreamerovi
Suhlasim :)
Souhlasím, ale připomínám, že dohoda zněla na dvounásobný plat a prémie za 1. místo :frajer2:
Prijímam, ale chcem každoročne 15% zvýšenie platu + 10% zo zisku pri prestupe a bonus za odohrané zápasy :-D
ruším zmluvu s dreamerom a ponúkam zmluvu Pali Caps.
suhlasim :)
Ruším zmluvu s Pali Caps a ponúkam ju Sergionovi.

Zmena vstúpi do platnosti od 6 kola.
souhlasím Sergion
Končím ako GM Evil Insiders a novým GM sa stava boss.
Ruším smlouvu s hráčem Sergion.

Nabízím smlouvu hráči Pali Caps.

Tým Evil Insiders dohraje letošní sezónu ve složení tří hráčů:

boss (GM)
adrislovakia
Pali Caps

Na čtvrtém hráči se pracuje, ale není jasné, zda bude.
suhlasim
Ruším smlouvu s hráčem Chris.

Nabízím smlouvu hráči Kovi81.
Tým Evil Insiders dohraje letošní sezónu ve složení čtyř hráčů:

boss (GM)
adrislovakia
Pali Caps
Kovi81
suhlasim
V ZOH přestávce dochází v týmu ještě k jedné změně.

Ukončuji smlouvu s tipující "adriaslovakia" a naopak nabízím smlouvu do konce sezóny tipujícímu "Chris".
:slap: od dalsej sezony by nebolo od veci zaviest pravidlo o maximalnom pocte transakcii na tim za sezonu.
Toto uz prehanate. Ja neviem ci mate nejake nezhody medzi sebou alebo co a je mi to vlastne aj jedno, ale tymito stalymi machinaciami len zbytocne pridavate robotu arekovi, ktory toho uz ma aj tak dost. Do dalsej sezony by sa malo zaviest jednoznacne pravidlo o maximalnom pocte zmien v time pocas sezony.
Predevsim zkontrolujte, jestli Boss neni Ohlund!
prijmam a podpisujem
arek píše::slap: od dalsej sezony by nebolo od veci zaviest pravidlo o maximalnom pocte transakcii na tim za sezonu.
ano a ja to podpíšem tiež.Nemyslite si,že to robíme radi,alebo,že by sme si arekovu robotu nevážili.Opak je pravdou a budte si istý,že s naplnením toho,aby sa nemenili členovia tímu nebudeme mať najmenšie problémy,táto sezona bola pre nás velkým poučením a už to nikdy nebudeme chcieť opakovať.
AndyF píše:me radi,alebo,že by sme si arekov
Are you kidding me? :lol: Já jsem já :!:
quote fail
AndyF » Pia Feb 14, 2014 8:12 pm píše:Predevsim zkontrolujte, jestli Boss neni Ohlund!
:rofl:
Protože jsme dnes prohráli na jakési nájezdy nebo co, které ani nemají kolonku, kam by se měly zapisovat ... tedy nemělo by se to psát ani sem, kde se píšou smlouvy logicky ... byl jsem donucen kapitánem "C" mužstva, abych to nesmyslně napsal do tohoto vlákna, i když je to samozřejmě pi*ovina to sem psát.

Pořadí nějakých nájezdů nebo co:
1. Chris
2. Pali_Caps
3. Kovi81
4. boss
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS