Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ARMY MEN

Zabralo, j0man is back! :poklona:
Paine, co to vyvádíš? Nemůžeš podepsat 4 hráče. :slap:
To si musíš domluvit předem. A ne napsat do podpisů x jmen a čekat, kdo dřív příjde, ten dřív mele. :D
to je dobre, pain je v tiesni :scare:
painki, ked chces podvadzat, tak skus menej okato :D
o mna si sa bat nemusel :) ja mam pravidelne niekolkomesacne prestavky medzi sezonami :wink:
Stihli jsme to na poslední chvíli! Army Men jsou kompletní a připravení na novou sezonu ve složení: PainKiller, j0man, Rosťa a Zezy :cinka:
Tož pánové, na stránkách KTL už se může tipovat. Tak hurá do toho, sezóna začíná :wave:
konečně nová sezona :hop: nový tým :good: snad se nám bude hodně dařit! :)
První kolo se nám asi nepovedlo podle představ, ale nezoufejme. Je teprve začátek. Popravdě, ani já jako GM sem zrovna moc nebodoval, z mojí strany bída. Zabereme a budeme top :good:
U vas to zije... :hehe:
Omlouvám se týmu,včerejší zápasy jsem úplně zapoměl natipovat.Budu se snažit,ať už se to neopakuje.
Dneska sem uplně vyhořel. Jenom dva body :doh: Ale Rosťa to vzal na sebe a super výkonem nám vyhrál zápas :poklona:
No někdy má člověk víc štěstí než rozumu. :D A musel jsem odčinit,to že jsem jeden den netipoval. :bitka3: Ale zatím se týmu daří.Snad nám to vydrží co nejdéle :wave:
První kolo se nám moc nepovedlo, od druhého sem očekával zlepšení. V rozhovoru KTl jsem uvedl, že cílem bude skončit v top3 konference a nakonec jsme na děleném prvním místě :clap: Pánové, párádní kolo jsme odehráli, jsem na vás pyšnej :) Ted to hlavně musíme opakovat pořád dokola :good:

Po dvou kolech jsme ted na skvělym třetim místě :thumbsup:
S týmovým výkonem jsem taky spokojený,ale se svým vůbec :-( :bitka3:
Jsem trapný,tolik zápasů a já trefím j jeden :oops:
Nic ve zlym, ja se vam uz smal jednou a obratilo se to proti mne, ale vy jste opravdu taktici jak blazen :lol3:
Nechápu čemu se směješ?
Hoši nezapomente, v USA se měnil čas, takže do konce března všechny zápasy začínají o hodinu dřív :thumbsup:
Army Men :wave: První polovinu třetího kola sme se docela trápili a byli na dně tabulky. V závěru jsem ale parádně zabrali a nakonec jsme to dotáhli na 3. místo :good:
pecká :yahoo: po 1.kole jsme první jen tak dál!!! :thumbsup: :wave:
:yahoo: tak i 2 kolo se nám povedlo zase na 1 místě! :good:
3 kolo se nám nepovedlo ale vynahradily sme si to kluci ve 4 kole kdy jsme skončily opět na 1 místě :cool: dobrá práce! :good:
:clap: v 6 kole druhé místo :cool: a po 6 kolech vládnem celé KTL chlapci jen ták dál! :-D :yahoo: :wave: :oslava:
tak a máme po sezoně :-( v základní části jsme byly první...... ale to play off se nám nedařilo vubec nic (4-0 od tigerů)......v týmu bych udělal 1-2 změny pro příští sezonu ať to má novou krev :)
880 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES