Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ARMY MEN

Musime pridat ved sme 8.A mame aj na viac.

To mame na vic...jen me se nedari...a to, jak sem na tom oproti minuly sezone, to je proste na ho*no :evil: :evil: ...excelent, s tim nevim co se deje, ale cekal sem od nej vic... :? ...
Tobe s cheatařem se celkem daří...v rámci možností...
Chtělo by to, aby mě pustila smůla a excelent se dal dohromady...pak to pude :wink:
A pristi sezonu v castecne obmeneny sestave musime zabrat naplno ;)

uz chystas zmeny??? no zo vsetkeho pre teba najhorsie je asi postavenie mojho timu, to ta stve, ze? :wink: :P

Pletes se Joe. Postaveni tvyho tymu me vubec nestve...muj cil porazit vas v 1. sezone byl splnen...vic nepotrebuju :wink:
A k tem zmenam: Zadny nechystam, uz sou nachystany :P
1. Zmena, kterou uz si nejspis zaznamenal je, ze TotDS zmeni majitele :D

Senator ty nemozes chciet aby ste boli hned v prvej sezoone prvy !! :evil:
ved to nedava zmysel a hned ho chces menit trosku pouzivaj rozum :!:

medik911 píše:Senator ty nemozes chciet aby ste boli hned v prvej sezoone prvy !! :evil:
ved to nedava zmysel a hned ho chces menit trosku pouzivaj rozum :!:
Co to placas??? :shock:
Ja rikal neco o tom, ze chcem bejt 1.? Kde si to sebral? :lol2: :lol2: :lol2:
Simte radsi se do toho neplet, jo? :lol: :lol: :lol:

15.kolo (17.12.2006)
Senátor 2b
AM...98b...9. :x :x

Celkem pro tým:
Badhed: 24b
Senátor: 23b
cheataĹ™: 19b
excelent: 11b
VĂ­c lidĂ­ nejdenou...: 21b

Senátor Palpatine píše:
medik911 píše:Senator ty nemozes chciet aby ste boli hned v prvej sezoone prvy !! :evil:
ved to nedava zmysel a hned ho chces menit trosku pouzivaj rozum :!:
Co to placas??? :shock:
Ja rikal neco o tom, ze chcem bejt 1.? Kde si to sebral? :lol2: :lol2: :lol2:
Simte radsi se do toho neplet, jo? :lol: :lol: :lol:
ja som to myslel ako metaforu volo
Ze si tu pisal ze uz ides robit zmeny a ja som ti odpisal toto a myslel som to tak ze hned po prvej sezone nemozes byt prvy a ked nebudes tak uz menis
asi tomu vela ludi nepochopi :oops:

Tak to jo :D Tak to sem opravdu nepochopil :wink:
Ale jestli sledujes situaci v KTl, tak ty zmeny bejt musej, protoze excelent je v tymu jen na hostovani :wink:

no nic ked nechpaes nechap :lol: ale to nieje zmena to je vynutena zmena lebo to kazdy vedel a opciu nanho nemas??? 8)

medik911 píše:no nic ked nechpaes nechap :lol: ale to nieje zmena to je vynutena zmena lebo to kazdy vedel a opciu nanho nemas??? 8)
Ted si zas nepochopil ty me, protoze sem to myslel tak, ze predtim sem to nepochopil...ted uz to samozrejme chapu... :D
Jo a ohledne excelenta nejspis nebudu mit zajem prodlouzit hostovani...

no sak snim predlz urcite mu len tato sezona nevysla :wink: dalsiu sezonu moze byt aspirantom na 1 miesto :wink:

NeraÄŹ :D :D :D

medik911 píše:no sak snim predlz urcite mu len tato sezona nevysla :wink: dalsiu sezonu moze byt aspirantom na 1 miesto :wink:
v tomto mas svatu pravdu, uvadzam seba ako priklad :lol: :lol: :lol:

diky Joe S vidis Senator ja mam stale pravdu skus to tak spravit ako ti radim

Hele kdo je sef AM? Ty, nebo ja? :lol: :lol: :lol: :wink:

Sorry senator ale musim s nimi suhlasit.Ved aj mne minula sezona vysla a v tejto sa mi skoro vobec nedari.

Senátor Palpatine píše:Hele kdo je sef AM? Ty, nebo ja? :lol: :lol: :lol: :wink:
Ked poviem ze ja tak co????? :D vidis aj Badhed snamy suhlasi

16.kolo (18.12.2006)
excelent 2b
ostatnĂ­ 1b

AM...101b...8.....tvrdý boj o předposlední příčku :D :cool:

Celkem pro tým:
Badhed: 24b
Senátor: 23b
cheataĹ™: 19b
excelent: 13b
VĂ­c lidĂ­ nejdenou...: 22b

moje slova o uleteni sa dnes v noci potvrdili, Badhed mal stastie a razom poskocil o 15 :shock: miest a v timoch ste uz siesti :D

Diky.Ako stale hovorim:Mal som iba stastie.

17.kolo (19.12.2006)
Badhed 9b
ostatnĂ­ 3b
AM...113b...6

Celkem pro tým:
Badhed: 33b
Senátor: 23b
cheataĹ™: 19b
excelent: 13b
VĂ­c lidĂ­ nejdenou...: 25b

MAL SOM IBA STASTIE.

tak teraz ked som to cital som neveril vlastnym ociam BADHED 9b to ako si dokazal??? :shock: co si vedel do predu vysledky??? :shock:

medik911 píše:tak teraz ked som to cital som neveril vlastnym ociam BADHED 9b to ako si dokazal??? :shock: co si vedel do predu vysledky??? :shock:
Nie nevedel som.Proste stastie.

a to vies ze ked budes mat potom stastie ta mi mas povedat ne????Lebo aj mne ho treba :)
880 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS