Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ARMY MEN

Já si nepamatuju že bych na tohle kolo vyhlásil pazuz :hroza: :D
Tak tohle kolo je dařba jak prase. :shock:
Já jsem nějak zapomněl natipovat.omlouvám se týmu :bitka3:
gratulujem Rosťovi k peknému 3. miestu v individualnej tipovačke za celú sezónu :yes:
spokojný som aj so sebou, 17. miesto a 4x bodované umiestnenie, z toho 2x TOP10

inak sme väčšinu sezóny pekne šlapali, raz to potiahol jeden, inokedy druhý, verím, že v playoff sa dostaneme ďaleko :cinka: zápasové časti ovládame dobre, na tímovej úrovni máme kvality aj na viac ako 4. miesto v konferencii
Tak tak, snad se nám bude dařit chlapi. Jinak pevně věřím že stejné složení udržíme i pro příští sezonu ;-)
Díky moc.Člověk v tomhle potřebuje i dost hodně štěstí.Přesně jak píšeš,v sezóně to vždycky potáhl někdo jiný.Teďka v play off bychom mohli jít daleko.Věřím,že na to máme.
Tak vítám mezi námi posilu z PO Draftu, PainKillera. Původně jsem byl domluvený s Cathy, ale potom co své nadšení projevila slovy "Mě je jedno kde skončím" jsem se rozhodl, že raději vezmu Paina, jednoho z mála kamarádů tady, a člověka kterému můžu věřit a vím že se na něj mohu 100% spolehnout. :-)

Takže vzhůru do PO pánové! :wave:
Wow, tak pro mně velké překvapení :sok: Letos se mi nedaří uplně nejlíp a tak sem vůbec nečekal, že by po mně někdo mohl sáhnout. Každopdáně stalo se tak a sem moc rád, že můžu tipovat pod Azizkem :good: Jeden titul doma už mám, tak snad si vzpomenu na tehdejší formu z Play-Off a podám jí i letos u Army Men :)
Tak tě u nás vítám a přeji hodně štěstí v tipování,tak jako všem ostatním.
nazdar bando, nazdar Painkillere :oslava: sezona nebyla úplně nejhorší, snad se to štěstí přikloní právě k nám ... jdem na ně :cinka: :klobuk_dole: :rofl:
vitaj u nás :hop:
První den jsme prohráli možná i kvůli tomu zkurvenýmu webu co gogovi neuložil tipy a on tak přišel minimálně o 2 body za první zápas... :bitka3: Kdyby trefil Pissburgh i remízu Jets, tak jsme vyhráli...

No co jeden zápas nic neznamená, jedeme dál
Jestli vyhrajem 5:0 nebo 5:1 to už je jedno.Jinak pochvala GM za skvělý draft. :good:
Tak, po dnešku se série vyvíjí správným způsobem, a já věřím (ťuk ťuk ťuk) že to udržíme. :thumbsup:
koukám se na to tipování jako demen*, po minulé chybě, když jsem si nekontroloval uložení mých tipů, po včerejšku už nevím co říct, tipy byly uloženy, ještě večer jsem koukal jestli něco nezměním a ráno tip žádný, nula bodů ... nevím co na to říct, nerad bych někomu ublížil :ja_neviem:
Je to spiknuti adminu! Ja jsem mel napriklad vcera vecer urcite natipovano presne tak, jak maj dopadnout vysledky. A rano? Voilá! 0 bodu .. :evil:
andy uz to ne- :ciga:
Tak pánové, bohužel postoupit se nepovedlo, ale osobně si myslím že se za předvedené výkony nemusíme ani náhodou stydět. Chtěl bych vám všem, včetně naší PO posily Paina, poděkovat za skvělou sezónu, a pevně doufám že se ve stejném složení sejdeme i příští rok, a třeba se dostaneme zase o kousek dál. Ještě jednou díky moc chlapi!
že aký meisterstück sa mi podaril na záver :D 23 bodov a skok na 2. miesto v individual tipovačke PO :-P a to som už mal nervy, lebo sa mi posledne nedarilo a klesol som zo 4. na 10.
j0man píše:že aký meisterstück sa mi podaril na záver :D 23 bodov a skok na 2. miesto v individual tipovačke PO :-P a to som už mal nervy, lebo sa mi posledne nedarilo a klesol som zo 4. na 10.
Velká gratulace šéfe, alespoň nějaký úspěch pro tým, myslím že naprosto zasloužený. Ještě jednou gratuluju :good:
Rosťo všechno nejlepší :oslava:
Takže myslím že nadešel ten správný čas oznámit změnu. Jak jsem již psal v PMkách, novým GM týmu Army Men se od příští sezony stává Painkiller. Tímto mu moc děkuji, že to po mě minimálně na jednu sezonu převezme. :pivo:
Paine, jak to s váma vypadá? Koukal jsem, že tvoji spoluhráči tady byli naposled před půl rokem. Máš na ně aspoň kontakt?
Úplně jsem zapomněl, že jsem GM :slap: Takže teď je třeba zajistit podpisy tří hráčů během 24 hodin :scare: Bohužel, kontakt na j0mana a Rosťu nemám, a když tu nebyli tak dlouhou dobu, nemá cenu ani psát PM.
obaja maju nastavene upozornenie emailom, ked im tu dojde nova PM, tak skusit to mozes.
880 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG