Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

RED DEVILS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tu to kuva zije
tak aspon po skonceni kola by sa sem patrilo hodit nejaky sumar hm?
zacnem sebou, skoda môjho posledneho kola, tak ako som sa posledne kola stveral hore (9), trapne 4 body ma odsunuli na 17.miesto a nas tim na 5; celkom slusne, ale ked sa clovek omrkne kolko bodov chybalo do top 3jky
kazdopadne, individualne u mna prevlada spokojnost - 29 - 7 - 17 a riesim svoju oblubenu 9 :thumbsup:

pred zaverecnym kolom vsetko otvorene, 3 timy na 6 mieste po 22 bodov :slap: pevne verim, ze situacia z posledneho zapasoveho kola sa opakovat nebude a to PO dame :yes: za predvedene vykony pocas vsetkych 3 kôl, si ho plne zasluzime :bee:
Tak pani podme zabrat :cinka: v poslednych dvoch zapasoch a postupit do PlayOff kde sa moze stat vsetko. V pripade uspesneho postupu ideme na par :pivo2:.
jsme tam :cool: ale bylo to tak tak...jak ted bude to Playoff vypadat? Máme nějakého soupeře :?:
tesne chlapi, tesne :nono2:

leci ziadny super, v 1. kolo sa hra tabulkovo.
V play off sme a teraz "uz len" napodobnit LA Kings z minulej sezony.
bolo to tak tak,ale ste v play off cepiku,tak nech sa v nom darí gratulujem k postupu.
heh tak toto bolo dotiahnute s prehladom :cool:
super chalani, PO je v suchu, ciel splneny, ide sa dalej
nemame co stratit, hrame bez tlaku, pohodovo jahodovo :D aa mozno motyka vystreli :jn:
zakladom je pravidelne natipovat!

v individualke slusne 18 miesto, to moza, aj ked to posledne kolo som kvalitne odpinkoval, snad to bol len vykrik do tmy a v PO sa vrati forma z prvych 3 kôl, z mojej strany vsetko
cepi píše:zakladom je pravidelne natipovat!
:rtfm: aj GM môzeme zdzubat no nie? :angel:
pozor dnes 2 zapasy od 21:00
uvod sme zachytil, zachytil som sa aj ja, treba ist ale vyssie - timovo
sorry stava sa uz sa to nebude opakovat :!:
Tak pani ideme do toho pekne od zaciatku naplno musime si vylepsit povest z minulej sezony!!!!
Prajem celemu timu uspesnu sezonu!!!
nech sa dari starej garde :cert:
do novej sezony este s jednou novinkou :)
Deco2508 » úte říj 01, 2013 12:54 pm píše:Tak pani ideme do toho pekne od zaciatku naplno musime si vylepsit povest z minulej sezony!!!!
Prajem celemu timu uspesnu sezonu!!!
Sorry... nejak som sa pri sledovani hokeja v TV zabudol natipovat... aspon ten neskory zapas som stihol.

Verim ze tato sezona bude uspesna!
cepi píše:do novej sezony este s jednou novinkou :)
ktora uz bola odprezentovana na strankach KTL, no v mensom rozliseni, tak paci sa o nieco väcsie vydanie

home:

Obrázek

away:

Obrázek

alternate (PO):

Obrázek

podakovanie krajcirovi ayzovi
kower leci vy ste si vedeli vybrat den kedy nenatipovat
aj ked je pravdou ze moznost natipovat dopredu nebola bohvieaka
Snazil som sa predtipovat v stredu ale nebolo to nahodene a k netu som sa dostal az dnes... skoda ze prave takyto den mi usiel.
Kower píše:Snazil som sa predtipovat v stredu ale nebolo to nahodene a k netu som sa dostal az dnes...
A dobyl jsi tedy nakonec ten Severni pol, nebo ne?? :sok:
jj taky se omlouvám...myslel jsem že to natipuju dopředu a sobota tam ještě nebyla a pak už jsem na to nějak zapomněl :oops: takže omluva celému týmu
AndyF » ned říj 13, 2013 5:42 am píše:
Kower píše:Snazil som sa predtipovat v stredu ale nebolo to nahodene a k netu som sa dostal az dnes...
A dobyl jsi tedy nakonec ten Severni pol, nebo ne?? :sok:
Severny pol to nebol iba kratka navsteva SR.
Vidim ze 1.kolo sme opat nezvladli... uprimne povedane uz sa mozme len zlepsit tak snad to bude vyrazne zlepsenie.
Kower píše:Severny pol to nebol iba kratka navsteva SR.
Zlatej Severni pol :hehe:
za toto kolecko :klobuk: sme spät v hre, ale k spokojnosti bude potrebne skoncit na bedni
telata sme uz na nej dostihli, tak este trhnut tu rybacinu s velkymi ocami :shock:
:povzbudzovanie:
mam doma jednu trofej a ked tak pozeram na nu tak by bolo pekne pridat dalsiu takze musime este zabrat.
dik finch, nemusel som riesit svoj post, toto sadlo aj na mna
Finch182 píše:Tomuto dnesnemu dnu som dal korunu :hroza: , cele kolo sa drzim v top 10 a na poslednych troch sa prepadnem na 39 miesto a tie body nam chybali na vyhry :hroza:
(u mna to bol prepad zo 4 na 16) konecne neuspokojive 4 miesto beriem na seba, moje posledne 3 kola to cele pojebabrali, skoda toho
jedinym pozitivom je posun na postupovu PO priecku
:good: tak uz to len posledne 2.kola ukocirovat
neviem cim to bude ale od zaciatku sezony si vediem az podozrivo dobre :hmm:
pěkně jsme to ted na konci kola potáhli :) zvlášť díky tvojí momentální formě cepi :klobuk: :thumbsup:
1376 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS