Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

RED DEVILS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Deco2508 píše:Tak pani mame polovicu 1.kola uz za sebou zatial sa drzime celkom dobre tak podme este zabrat :cert: a skusit zabojovat o co najlespie umeistnenie.
je to tam natesno, staci jeden vydareny den a splhame sa hore :yes:
na uvod 6.priecka, bolo to tam naslapane, takze ok, vzdy lepsie, ako keby sme mali v zavere padnut z 1.priecky na 8 :giggle:
dnes nam startuju nase oblubene, zapasove kola :)
cepi píše:na uvod 6.priecka, bolo to tam naslapane, takze ok, vzdy lepsie, ako keby sme mali v zavere padnut z 1.priecky na 8 :giggle:
:lol2: :cool:
v slapajach tapajucich Bruins :panika: pokles formy nestaci, este aj leci sa nam vytratil :ja_neviem:
musime sa zdvihnut dufam ze bude aspon PO
omluva celému týmu, že jsem ty kola nenatipoval...nešel mi internet a nikde jsem se na něj nedostal :-( ode dneška už zase počítejte s mými pravidelnými tipy a snad se nám konečně podaří vyšplhat se v tabulce výše
tak sme sa nad vami zlutovali a darovali vam prvy bodik :cookies:
cepi píše:dnes nam startuju nase oblubene, zapasove kola :)
este stale vase oblubene? :waa:
Hmmm... nedari sa nam ale sezona je este dlha... a minimalne jedno je iste nase vysledky sa mozu (musia) uz len zlepsovat :!:
BUDICEK :!:
cepi píše:BUDICEK :!:
Vidim ze postup do play off nebude vobec lahky...
cepi píše:BUDICEK :!:
tak tak..polka sezony za nami a zatial ste suverenne posledni s velkou stratou na playoff. A to ste mali byt ozdobou nasej konferencie :dup:
cepi píše:BUDICEK :!:
Toto by malo hlavne platit pre mna! Ved v tejto sezone mi vobec tipy neidu nech to skusam ako chcem snad v tomto kole to padne lepsie a ze postupime do PO!
arek píše:Inak sranda, ze z nasho timu iba skorpi skoncil v TOP30 (gratulujem), napriek tomu sme timovo druhi. A u takych RD skoncil Kower 4. a Leci 20. a timovo sa umiestnili na poslednom mieste :rofl: . Rozhodla vyrovnanost celej stvorice :frajer2:
:sorry:

a to je v celkovej tabulke leci na 10 a kowi na 23.mieste....byvaly a terajsi GM, ktori sa drzia bok po boku na 74 a 75. priecke, maju asi na starosti vela papierovaciek :ja_neviem:

nevyzera to 2x ruzovo, ale kym sa teoreticky zije, treba skusat, jedno je iste, bud sme po 4.kole stale v hre, alebo :rozlucka:
vy to co stvarate tento rok? Zas ste posledni :-O :slap:
Dokázali prejsť PO v silnejšej konferencii, dokonca vyhrali aj finále, potom prestúpia do slabšej konf. a na tú konferenciu sú až takí dobrí že už začali predbiehať súperov v tabulke z druhej strany :jn: .
ohlund, konferencie su uplne premiesane, neni silnejsia ani slabsia, pozri sa na tabulku :eek2:
arek píše:vy to co stvarate tento rok? Zas ste posledni :-O :slap:
:rozlucka:
:oops: :verysad:
Aj ked nam uz nejde o nic tak by sme mohli dohrat so ctou a tipovat.... co vy na to?
přesně Kower! dnes jste mohli možná vyhrát kdyby se na to někteří individua nevy*raly.. :thumbsdown: :thumbsdown: je to hra, kde se i prohrává, a je srabské se na to vy*rat když víš že nevyhraješ......... :thumbsdown:
.:Mike:. píše:přesně Kower! dnes jste mohli možná vyhrát kdyby se na to někteří individua nevy*raly.. :thumbsdown: :thumbsdown: je to hra, kde se i prohrává, a je srabské se na to vy*rat když víš že nevyhraješ......... :thumbsdown:
Ved prave, ale zaujimave je ze do play off draftu sa prihlasili... mozno by nebolo zle pravidlo ze netipujuci/neaktivny hrac sa play off draftu zucastnit nemoze...
Tak nakonec je to draft a takove jedince si jiste zadny GM do tymu nevezme :nono:. Pokud budu mit do toho jen trochu co mluvit, nasemu GM to rozmluvim!
Uz zase sa mi stalo ze zabudol natipovat.....od kedy je tato tipovacka prec z fora tak sa mi to stava relativne casto...............A po sezone urcite koncim ako GM nemam na to cas a mozno aj v tipovacke
cepi píše:Napísal: 01 Feb 2012, 17:59 : ja som to uz v RD zabalil, posledne kolo vynechavam, pauza padne vhod a ak sa PO draft uskutocni, budem oddychnuty, pripraveny
Piatok, 03 Február 2012 23:11; Red Devils
Obhajcovi víťazstva táto sezóna skutočne nevyšla. V 5. kole skončili opäť na poslednej priečke vo svojej konferencii (už po 3. krát) a na postup do PO už nemajú ani teoretickú šancu. Diablom tak zostáva už len dobojovať a prihlásiť sa do PO draftu. Cepi sa prihlásil do draftu a verí, že si ho niektorý z tímov vyberie ako posilu. Rozhodol sa dať si v tomto kole oddych a pripraviť sa na PlayOff.
snazil som sa to dat na znamost s dostatocnym predstihom a kto ma v tomto pozna, vie, ze ja individualnu sutaz nejako extra neriesim, podstatny je pre mna len a len timovy vysledok a pokial je tim na samom dne tabulky, bez akejkolvek sance posunut sa hore, dal som prednost oddychu....
beriem, ze kvôli tejto zalezitosti sa môze stat, ze pocas draftu zostanem na ocot, no nebudem to brat nijako tragicky, prijmem to bez akychkolvek problemov a ked si ma predsa len nejaky GM vyberie, viem mu verejne prislubit, ze sa nestane, aby som nenatipoval (co sa mi nestalo ani pocas zakl.casti u Red Devils) a snad budem PO timu prospesnejsi, ako tomu bolo pocas zakladnej casti...postacilo by, ak sme sa vratili k vykonom z predoslych sezon :P
1376 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS