Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

RED DEVILS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

cepi píše: snazil som sa to dat na znamost s dostatocnym predstihom
Mne skor ide o 'princip' ze keby sa takto zachovali vsetci hraci z nepostupujucich timov tak by cela sutaz v poslednych 2 kolach stratila svoju strukturu a zmysel.... a ktovie ako sa veci vyvinu dalej takze urcite by bolo sympatickejsie keby sme ako tim zakoncili sezonu aspon symbolickym uspechom (lepsim umiestnenim) kedze pre niektorych z nas to moze byt koniec s tipovanim v KTL.
no vidite, aky je cepi fiskus, si mysli, ze ked je stary veteran a berie velky plat, tak si moze robit co chce :D no ale deco mohol skusit najst na 6. kolo nahradu za cepiho, ak vedel, ze ten si dava pauzu.

Media vystopovali cepiho a namiesto slubovaneho trenovania na PO si uziva dovolenku na maledivach :-O a este aj drzo fotografom zakyval :-O
Obrázek
arek píše:no vidite, aky je cepi fiskus, si mysli, ze ked je stary veteran a berie velky plat, tak si moze robit co chce :D no ale deco mohol skusit najst na 6. kolo nahradu za cepiho, ak vedel, ze ten si dava pauzu.

Media vystopovali cepiho a namiesto slubovaneho trenovania na PO si uziva dovolenku na maledivach :-O a este aj drzo fotografom zakyval :-O
Obrázek
cepi ten plat asi nebude mat az taky velky ked sa chodi flakat iba na male divy

my najvacsie hviezdy chodime na vikendy na velke divy :yes:
Obrázek Obrázek Obrázek
velmi sa mi paci Kowerov pristup :thumbsup: naopak cepiho, radsej pomlcim :D

kazdy tim by mal mat sancu bojovat aj v poslednom kole o playoff :arrow: kazdy tim, ktory vyhra kolo, by mal hrat v playoff, minimalne na divoku kartu
WildCelt píše:kazdy tim by mal mat sancu bojovat aj v poslednom kole o playoff :arrow: kazdy tim, ktory vyhra kolo, by mal hrat v playoff, minimalne na divoku kartu
LOL, to uz aka blbost (sorry)
preco blbost, byt najlepsi z cca 20 timov a viac by chcelo viac ocenit, vitazstva v kolach su tu podcenovane, vid priemer umiestneni pred lepsim umiestnenim na konci zakladnej casti, nejde o to nieco vyhrat ako ratat nejake priemery :?:
WildCelt píše:preco blbost, byt najlepsi z cca 20 timov a viac by chcelo viac ocenit, vitazstva v kolach su tu podcenovane, vid priemer umiestneni pred lepsim umiestnenim na konci zakladnej casti, nejde o to nieco vyhrat ako ratat nejake priemery :?:
tu sme off topic, takze :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=3 ... 63#p319963
WildCelt píše:velmi sa mi paci Kowerov pristup :thumbsup: naopak cepiho, radsej pomlcim :D

kazdy tim by mal mat sancu bojovat aj v poslednom kole o playoff :arrow: kazdy tim, ktory vyhra kolo, by mal hrat v playoff, minimalne na divoku kartu
take nieco ako WildCard game v NFL
WildCelt píše: kazdy tim, ktory vyhra kolo, by mal hrat v playoff, minimalne na divoku kartu

to je zaujímavý nápad Wildo :sarcasm: ,inými slovami,ked budú mať play off v suchu, na čo by sa obťažovali tipovať v sezóne dalej?Urobia si čas na :golf: a kludne počkajú,až kým nezačne play off a teoreticky základnú časť skončíme bez 10 tímov,čakajúcich na divokú kartu. :wink2: :sarcasm:
myslim, ze to ma daleko od wildcard v NFL, to s tym nema nic spolocne

chcelo by to cele rozpisat, si uplne vedla milosi
vcera som po 1x natipoval bez toho, aby som omrkol tento topic :P a preco som natipoval, resp. prehodnotil svopje rozhodnutie..?...urcite nie preto, ze ma k tomu dotlacili tieto "odpudive" nazory :D ale z dôvodu, ze som nechcel a nedoprajem nasim superom, aby trebars v ich boji o PO, mali proti nam vyrazne ulahcenu cestu z dôvodu, ze prestanem(e) tipovat :nono: zabudnite :fucker2:
cepi píše:vcera som po 1x natipoval bez toho, aby som omrkol tento topic :P a preco som natipoval, resp. prehodnotil svopje rozhodnutie..?...urcite nie preto, ze ma k tomu dotlacili tieto "odpudive" nazory :D ale z dôvodu, ze som nechcel a nedoprajem nasim superom, aby trebars v ich boji o PO, mali proti nam vyrazne ulahcenu cestu z dôvodu, ze prestanem(e) tipovat :nono: zabudnite :fucker2:
Spravne rozhodnutie. Ked uz my nemozeme uspiet treba aspon potrapit ostatne timy v boji o postup... kazdy tiper sa zide hlavne ked s bliziacim sa PO ako kazdorocne "zahadne" narasta pocet remiz v NHL zapasoch (ktore ako ste si mozno uz vsimli ja zasadne netipujem takmer nikdy)
cepi :bitka3: :bitka3: :bitka3:
mal si si oddychnut este 2 dni
to urobil narocky toto :nono: :nervy:
No timovo sme neuspeli ale teraz mame v podstate 3-nasobnu sancu na uspech v play off :frajer2:
Tak snad aspon jeden z nas dokaze vyhrat opat KTL. A je uz jasne ze ideme v prvom kole proti sebe s cepim takze jeden z nas skonci. GL pani!
moznost zucastnit sa PO draftu, ba co viac, ze sme vsetci 3ja boli timami vybrani, nam dava akusi druhu sancu a je pre nas takym vykupenim z tej neskutocne mizernej RD sezony.......stalo sa, je zbytocne sa teraz vyplakavat, dostavame novu motivaciu, moznost napravit tohtosezonnu posramotenu povest, mame chut pokracovat a budeme mat idealnu moznost dokazat, ze hraci pôsobiaci v historicky najuspesnejsom time KTL, nepovedali este svoje posledne slovo
vela stastia dablici :serus:

btw uvidime, co bude s Red Devils o rokk
chlopi a s vami je co? zijete, nezijete?
petrik píše:chlopi a s vami je co? zijete, nezijete?
kaslime na nich petrik. nalej mi este :oslava:
este to musi potvrdit deco, ale kowi + leci budu coby dub podpisani
cepi píše:este to musi potvrdit deco, ale kowi + leci budu coby dub podpisani
tak uz je to potvrdene nastupujeme v plnej sile do skratenej sezony a dufame ze uspesnej....viac sa dozviete v blizkej buducnosti :cert:
individualne taky slabsi priemer, z mojej strany urcite, no mohlo byt aj hur, timovych 26 bodov na uvod berieme :jj:
kowi, deco :cinka: ja s lecim sme zahrali po ppc defenzivu :cinka: momentalny pohlad na tabulku :cinka: :cinka:
cepi píše:kowi, deco :cinka: ja s lecim sme zahrali po ppc defenzivu :cinka: momentalny pohlad na tabulku :cinka: :cinka:
Na rozbeh to nie je zle :cool:
ted se jen udržet tam kde jsme a kde patříme :yes: jinak cepi nevím co jsme to dneska tipovali :D
1376 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES