Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KILLER HORNETS

KONČÍM :!: je to moje najťažšie rozhodnutie z týchto dôvodov:chcel som s týmto týmom vyhrať ktl,alebo aspoň bojovať čo najlepšie,chcel som byť legenda Killer Hornets,verný klubu ako Totti a ďalšie hviezdy(ktl beriem ako veci,čo sa dejú v skutočnosti,myslím tým ocenenia,výhri,prehry a podobne) za účinkovanie na tomto fóre samozrejme ďakujem bratovi,ktorý mi dal o ňom vedieť a Barrkimu,ktorý o ňom povedal Ivanovi :D :D potom Cepimu,za to že mi založil tým a pomáhal vo všetkom čo somm potreboval a ešte pár ľúdom za všetku pomoc,samozrejme tipérom s ktorými som mohol tipovať a ťahať za jeden povraz.
Verím,že tento tým bude pokračovať ďalej aj bezo mňa(konečne budete mať aj rešpekt pred druhými a nebudete,len zatracovaný kvôli mne)a gm kto bude?vyberte sa medzi sebou,nechcel som,aby bol jeden,alebo druhý na mňa nasratý,že som nezvolil jeho.Dúfam,že vyhráte nejaké úspechy a budete ozdobou KTL,lebo na to máte.
Týmto,že končím a odchádzam,spravím aspoň niečo užitočné pre toto fórum a nebudem iba kaziť dobré meno tohto fóra.
Ospravedlňujem sa vopred všetkým,ktorých som urazil,nasral alebo neviem čo,všetko som myslel len z humorom,alebo som sa to snažil vysvetliť ako Avery :D,bol som taký hokejforovi Avery by sa dalo nazvať,ale všetko to patrý k niečomu.B.Wallovi sa nikdy neospravedlním.
Majte sa tu dobre
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Rozumne napisane michal. Tvoje rozhodnutie mi sice zivot neznici ale je to dalsi problem. Bolo by dobre keby si nasiel noveho GM timu co najskor. Aby sa ujal timu uz od piateho kola. Alebo chce niekto zo sucasneho kadru tuto poziciu? Ty si GM tak to vyries :thumbsup:
To ze odchadzas je tvoje rozhodnutie ale nemusel si hned z dna na den prestat aj tipovat lebo tym uplne torpedujes aj tu malu sancu nasho timu postupit do PO.
ospravedlňujem sa,ale už toho bolo moc,každý je rád že tu končím so všetkým,takže som spravil dobre
no nič,vraciam sa,nenechám potopiť klub,nevedeli ste sa ani dohonúť,kto bude GM,alebo zohnať si tipera,takže som opäť ja GM :cinka:
michal225 píše:no nič,vraciam sa,nenechám potopiť klub,nevedeli ste sa ani dohonúť,kto bude GM,alebo zohnať si tipera,takže som opäť ja GM :cinka:
myslim, ze teraz ta budu aj tvoji vlastni tiperi nenavidiet, pretoze si zbytocne vynechal par dni a stratili ste teda dost bodov ....
na vás to stačilo a nemajú ma prečo nenávidieť,nevedeli sami zohnať posilu rýchlo a pritom tam bolo dosť volných tipérov a ani na GM sa nedohodli,takže tak a až ozaj je nejaký prblém voči mne,ja tu nikoho nasilu nedržím :frajer2:
michal225 píše:no nič,vraciam sa
:hroza:
Redy,zmizni z tadeto skôr,ako chytim nervy
navrat legendy :shock: :shock: :shock: :cinka:
A ja si po tom tvem "KONCIM...." prispevku rikal, ze mozna nebudes az tak hloupy jak se zde casto ukazujes (urazky,provokace,...) . Asi jsem se spletl, nezbyva nez doufat, ze si nektereho z tvych zachvatu vsimnou admini a skoncit budes muset nedobrovolne.
mňa aby admini vyhodili? :D cha :D keby si bol troška všímavejší(čo niesi),tak by si zistil že oni to všetko vidia a čítajú a narozdiel od vás(tých nechápavých)vedia čo je sranda a hecovačka,ale to ty nepochopíš,lebo decko si ty a nie ja
michal225 píše:no nič,vraciam sa,nenechám potopiť klub,nevedeli ste sa ani dohonúť,kto bude GM,alebo zohnať si tipera,takže som opäť ja GM :cinka:
Myslim ze by si sa najprv mal zamysliet az potom pisat... lebo z tvojho prispevku vyzera ze my sme neschopni a ty si sa vratil ako "spasitel" timu.

Dufam, ze nemas za vzor Haseka lebo ten tiez aspon 3krat koncil karieru. :Da lebo ten tiez "koncil" karieru aspon 3-krat :D

Vela zdaru v tipoch aby sme sa vyhrabali z dna v tabulke.
vy ste skveli tiperí a to s tým neschopnými by som tak nebral,skôr by som povedal lenivými sa o to postarať :-P
Co sa stalo s nasim 4. tiperom? Sanca na play off stale zije tak by sa patrilo do poslednych 2.kol nastupit s plnym timom.
už sa to rieši a verím,že do play off postúpime :)
Spravy mi niekto logo tymu.
Petrik sprav prosím ťa banner pre násho hviezdneho hráča :)
Chalany notak zabojujme este!!!! este slale je sanca na play-off.
Badhed píše:Spravy mi niekto logo tymu.
ake chces cislo?
petrik píše:
Badhed píše:Spravy mi niekto logo tymu.
ake chces cislo?
11
Badhed píše:
petrik píše:
Badhed píše:Spravy mi niekto logo tymu.
ake chces cislo?
11
Obrázek
http://img21.imageshack.us/img21/4506/khbadhed.jpg
Dakujem :D
Dado píše:No co, vy nuly? Krasna prehra dnes. Len tak dalej supaci. :fucker2:
tak teraz si mu dal ... Odporucam rychlo uzamknut temu :D
Ivan píše:
Dado píše:No co, vy nuly? Krasna prehra dnes. Len tak dalej supaci. :fucker2:
tak teraz si mu dal ... Odporucam rychlo uzamknut temu :D
dnes v noci idu hornets na dalsiu prehru :frajer2:
672 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS