Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KILLER HORNETS

v spolupraci s wolfikom bannery dokoncene..paci sa srsne, môzete sa tu realizovat..vela zdaru do tipovacky
krasne druhe mistecko pristi kolo se pokusime zautocit na prvni!
budem bojovat a vyhrajem! ura ura ura!!!!!!!!!!!!!!


:box: :bitka3: :cinka: :oslava:
Hmm teda vy vela neprediskutujete spolu.....
marek85 píše:Hmm teda vy vela neprediskutujete spolu.....
to mas pravdu moc toho spolu nenakecame :beee: :oops:
jeste jednou ja. koukam ze pisu sam sobe tak bych byl rad kdyby jte se take zapojily
chce to trochu komunikovat a taky potrebuujem jeste jednoho tipera :thumbsup:
sice nam to ve trech docela jde ale na kazdy jednou ztrati formu :oslava:
prosim o trochu zapalu do souteze diky
:bitka3:
Musim uznat ze sa vam fakt dari, na to ze ste traja, klobuk dolu :thumbsup:
Stikoun som rad ze ma upozornujes na zlu komunikaciu budem sa snazit s tebou a Budajom1992 komunikovat castejsie som na vas zatial hrdy vasimy vykonmy.
doufam ze to bude lepsi vysledky nejsou zle ale muzou byt lepsi tak honne stesti
zabojujem :box: :bitka3:
barrki píše:Musim uznat ze sa vam fakt dari, na to ze ste traja, klobuk dolu :thumbsup:
Hlavne ked prihliadnem na to ze vas GM je krpaty Trottel, tak sa klaniam dvojnasobne :D

zatim se nam ve trech dari ale ve ctyrech by to mozna bylo lepsi ale diky za uznani to potesi



:biglol:
dnes v noci se docela zadarilo krasne 2.mistecko :thumbsup:
a prvni uz na nas pomalu vola :yahoo: :cool:
Som rad ze sa ti takto dari stiki a mas icq alebo skype ak hej posli mi cislo okej bude sa tak dobre rozpravat
michal225 píše:Som rad ze sa ti takto dari stiki a mas icq alebo skype ak hej posli mi cislo okej bude sa tak dobre rozpravat


skype mam rozbytej a icq nepouzivam az budu mit novy skype tak napisu

:thumbsup:
to byla hruza je dva bodiky to jsem to pos..... :bitka3: ale tymove to docela uslo
soperi nam neutekli :lol:
omlouvam se ze jsem vcera netipoval odesel mi comp musim chodit ke znamemu tipovat
:thumbsdown:
Je to v pohode take veci sa stavaju chapem to aa ospravedlnujem.
michal225 píše:Je to v pohode take veci sa stavaju chapem to aa ospravedlnujem.


diky za pochopeni :good:
Som rad ze aj po tom ako si netypoval si drzis formu a ide ti to dufam ze vyhrame nasu ligu.Tak pome do toho este sa to da.
tak na konec po slibnem zacatku a po celou dobu snazeni o prvniho fleka to je propadak
musime zabrat :x
a taky se chci omluvit ze jsem vcera netypoval uplne me to vypadlo z hlavy
ale je to uplne jedno protoze bych byl bez bodu detroit 1 a colorado x
to by byly moje tipy
:thumbsdown:
Michal a Budaj vyborna prace jen ja jsem trosku zaspal ale ja
se proberu jak ta sipkova ruza :cool: :cool:



:bitka3:
ve to nevadi nevinde den vzdy a to je tazko spravne natypovat to je vela spickovych klubov a neda sa predpovedat zapas ako skonci ci 1 2 x to je len nahoda a schopnosti a venovanie sa hokeju.
Ahoj tyme zravim a omlouvam se ze jsem tu par dni nebyl nebyl cas tak dodatecne preji hezke svat a stastny novy rok a hodne zdaru pri sazeni
stiki co sa deje nepodal si uz dlho tie dni to su stratene body preco si nepodal samozrejme ze ta nevihodim o to sa nrboj ved ked podas stoji to za to.
michal225 píše:stiki co sa deje nepodal si uz dlho tie dni to su stratene body preco si nepodal samozrejme ze ta nevihodim o to sa nrboj ved ked podas stoji to za to.


mam stale rozebrany pocitac a mezi svatkama jsem nechtel otravovat zname omlovam se
Hosi ide to s vami dolu vodou.Posledne kola sa vam nedari tipovat a este k tomu niektory ani nestihnu natipovat.Spametajte sa uz konecne.Michal225 tebe odporucam zobrat 4. typera lebo v trojici vela bodou nezbierate.Ocakavam ze neskoncite posledny.Tak zaberte.Prajem vela stastia v dalsich tipoch.Budete ho potrebovat.
Ivan píše:Hosi ide to s vami dolu vodou.Posledne kola sa vam nedari tipovat a este k tomu niektory ani nestihnu natipovat.Spametajte sa uz konecne.Michal225 tebe odporucam zobrat 4. typera lebo v trojici vela bodou nezbierate.Ocakavam ze neskoncite posledny.Tak zaberte.Prajem vela stastia v dalsich tipoch.Budete ho potrebovat.


Mas pravdu moc se nam nedari tet to nejak upada ale diky za povzbuzeni a take ti preji at ti to vychazi
672 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS