Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

Redy stálo nestálo to už jedno nezmeníme to a môžme sa len poučiť zase :) :wink2: Teraz sa ešt eneviplátí ešte moc taktizovať môj názor, ale aj na to príde čas :D A keď sme pri tom taktizovanie tu mám na starosti ja :D :lol2: :lol: Nevadí hoši bojovali sme s nahu sa nám nedá odprieť aj ja som sa snažil nevišlo to, len to ma kus mrzí, že sme sa prepadli dosť dole, lebo pred tým kolo prví a teraz predposledný, ale taký je špor(hokej) a hlavne tipovanie nič sa nedeje ideme ďalej do PO máme našliapnuté dobre takže teraz sa tak umiestniť do 4. miesta a PO by nám nemalo újsť no. Toto kolo si dávam ciel, že sa dobre umiestnim dobre aj v individálnom umiestnení, lebo ako som kukal tam tam je to bieda so mňou oproti min. rokom proste katastrofa a ak sa mi bude dariť individuálne tak pomôžem aj týmu no samozrejme. Tak poďme Strong Crocodiles na to :cool:
Zostava na najbližší zápas: B.Wall do brány :D Redy obrana palkovk nahrávač a ja útočník :D :lol: :lol2: no zbohom :lol:
Inak neviete mi niekto poskitnuť nejaku jednoduchú ww stránku, alebo spraviť jednému známemu do školy potrebuje :D Tak aby bola už spravená ako www ak sa rozumieme v súbore no.
Dnes, t.j. štvrtok sme opäť vyhrali, tuším 25:22 (výsledky ešte nie sú).Takže 28 bodov.Super BWall,Redy.Kde je Ixo?Dnes s nami tuším nehral. :hop: Nie, ty to len pekne isti tými opačnými výsledkymi, je to potrebné.
Uvod nam vysel na jednicku! Ted uz jen vydrzet dalsich 18 kol. :D

Ixo jako spravny GM dela cernou praci (=kryje nam prdel :wink: ), ktera bohuzel v individualnich statistikach videt neni. :good: :klobuk_dole:
Čaute chlapi tu som a všetko to tu poctivo sledujem čo píšete a tak :D :wink: S tým, že pôjdem do útoku a budem to nebol dopbrý nápad :D , ale každému muselo byť jasné, že to bol iba blaf kricí manéver :D :-P . Takže čo sa týka tej čiernej roboty zatiaĺ viac menej tipujem podľa seba čo si myslím a tak to aj funguje pomáha týmu, ale viac taktizujem, keď je menej zápasov, ale ozaj je toho minimum. Potom to v PO už bude iné tak budem špekulovať :D teraz je to skôr o tom, že sa viac trápim a nie som spokojný sám zo sebou...toto kolo som chcel aj dobré umiestnenie v indivuálke, ale nič s toho už nebude zaspal som začiatok, ale kašlať na individuálku to nie je pre mňa prvoradí cieľ dúfam, že Vám aspoň pomôžem také dni, keď vy nebude dať pomoci, lebo z času na čas Vám predsa tú prdel zachránim :D Dnes si myslím v noci, že niečo dobré pre team uhrajem tak kukajte na to :-P :box: Inak zatiaľ veľká spokojnosť žo začiatkom kola, len aby nám to vydražalo :modlenie: ešte je pred nami veľmi dlhá cesta. A pre palkavk hej ty neviskakuj :D

Držme sa chlapi :!: :wink2: STRONG CROCODILES GO GO GO :box: :cinka: :groupwave: :povzbudzovanie:
No čauko chlapi no čo ako sa máte a tak hm? Po dobrom až vynikajúcom začiatku sme kus zoslabli, ale stále to nie je najhoršie. Ciel je v tomto kole ako spom spomínal skončiť do top 4. miesta. Zatial by to aj celkom šlo. Teraz kus zase pridáme, lebo sa mi zdá, že sme poľavili a bude to zase ok :). Chlapi tak sa držme :frajer2:

GO STRONG CROCODILES GO :!: :!: :box: :cinka:
Nazdar chlapi tu neni nič stále nejako mŕtvo, ale chápem to no...však ani z mojej strany to neni žiadna sláva a to mám byť príkladom, ale proste je to ako je, ale zas to nie je žiadna pohroma no vieme, že tipovať je najdôležitejšie vieme svoje čo sme si povedali pred sezónou a tak... ja som názoru nejako bolo aj bude :wink: Čo sa týka 5. kola dúfam, že viete, že sa neskončilo a ešte sa musí dotipovať bude 2 náhradné termíny(dni) v tomto kole 1 a druhého februára sa dotipuje 5. kolo chcel by som aby sa nám chlapi podarilo dostať na to 4. miesto bol by som spokojnejší zbytočne sme si toto kolo skomplikovali, ale nejako to uhráme dúfam :roll: :eek2:

STRONG CROCODILES GO GO GO :!: :!: :!: :box: :cinka: :povzbudzovanie: :groupwave: :bavme:
B.Wall čo sa deje čo s tebou netipol si 2-krát už a po sebe? Ako vidíš cesta do PO tabuľka je nabitá a toto kolo môže poriadne zamiešať karty respektíve nemusíme ešte ani do PO postúpiť preto daj o sebe čím skôr vedieť, lebo budem musieť nájsť náhradu za teba ak keď by som to nerád, ale teraz toto kolo potrebuje típera ako soľ a potrebujeme byť complet.
Ja uz sem ti ted napsal PM .....Musim se omluvit tymu, protoze uz je to podruhy v tomhle roce, co sem "zapomnel" tipovat a pritom vloni ani predloni se mi to nestalo ani jednou. jeste k tomu je to skoda, protoze tim prichazime o body a navic obcas mam docela dobry dny. Je to tentokrat moje chyba (coz byla i predtim no =D ) , protoze jsem to podcenil, kvuli ty allstar prestavce se to seklo dva dny pred koncem a my ted meli ve skole 24hodinovej maraton v basketu a ja tak nejak myslel jen na nej a ostatni veci jsem vubec nevnimal, meli jsme to predevcirem s tim ze vcerejsek sem celej den prospal a proto sem dva dny netipoval. Vubec me to nejak netrklo, ze bych tipovat mel, byl sem proste mimo....Musim se znova omluvit tymu, ze sem zapomnel tipovat. Ted uz s tim nic neudelam, takze se zkusim nejak namotivovat abych tipoval o to lip nez predtim, to je jedina vec kterou ted asi muzu udelat :D

Btw ja sem sem taky nic nejmin dva tejdny nepsal. Zkousel sem taktiku mrtvoly, spis se koncentrovat na tipovani a na psani se chvili vykaslat a ze zacatku min kola ta taktita fungovala, ale pak to taky uz zacalo bejt slabsi. Musim(e) zabrat a hlavne ja nesmim KONECNE :bitka3: uz zapomenout na tipovani, na druhou stranu uz neni zadna allstar ani nic, co by me od toho mohlo nejakym zpusobem rozrusit, takze aspon naka vyhoda :nono: :sok: :slap: :-O :shock: :? :x :verysad: :!: :wink: :thumbsup:
Dobrý deň Páni aj dámi :D (tou dámou som myslel palkavk) :D :lol2: Ak kukáte teamové umiestnenie čo predpokladám, že áno tak už druhý deň si celíme 1. miesto respektíve ani nie, lebo sa tam bere vzájomne umiestnenie, ale aj tak sme na tom senzačne. Chcem napísať, len toľko, že toto kolo je dôležité respektíve rozhodujúce ak top pokazíme na PO môžme zabudnúť a sezóna po tomto kole pre náš môže aj končiť...máme toto kolo dobre rozohraté a aj celkovo sezónu, ale konkurencia je vyrovnaná takže asi tak a aj pred týmto kolom sme mali kolo super rozbehnúte a neškončilo sa to najlepšie, takže pozor na to, aby sa to teraz neopakovalo :!: V podstate na to jedno kolo čo sme skončili predposledný to bolo celkovo dobre, ale tým kolom sme si to dosť skomplikovali s môjho pohľadu... Teraz kus chlapi sa snažím meniť taktiku tipujem viac menej čo si myslím, že výnde, ale to som viac menej celú sezónu robil, ale podstate to vyhovovalo, lebo tipi sa nám líšili a vypadalo to tak, že sa viac menej obetúvam pre tým, ale tak to nebolo dával som čo som myslel, že padne inak by to ani nešlo moc taktizovať...jedine sa to dalo a robil som to pr menšej porcii zápasov, ale teraz mi to proste vychádza nechcem to zarieknuť, ale myslím si, že toto kolo mi vyhovuje a je moje tak snaď teraz pomôžem ako správny GM však sa mi by aj patrilo, lebo viem, že som nebol dobrý túto sezónu, ale slabunký najslabší z teamu proste... a teraz to chcem už konečne odčiniť...tak sa chlapi držme a nech to tu kus žije viac pred koncom i keď času je ozaj málo... na koľko robím na 3 zmeny a tak a aj soboty at´d, ale nechcem sa vyhovárať a miešať to tu...inak ešte musím si raz prečítať ten PO draft na posilnenie hráčov do PO vy ste si to už kukali ak nie tak vám to priblížím v pm, ale musím to pochopiť ešte aj ja dobre :D

GO STRONG CROCODILES GO :!: :!: :!: :povzbudzovanie: :groupwave: :cinka: :box:
Tak chlapi poďme ukážme všetkým, že tento team má túto sezónu na veľa na očakávaný úspech :wink: Pos. dni to nebolo ideálne kus sa to komplikuje ale verím nám a tomuto teamu, že PO nám neunikne a potom v PO budeme chladný ako ozajsný aligátory :-P :D Dnes v noci sa bere jedine výhra, len tak nesklamme :!:

B.Wall zajtra kukaj ac miláno vs. arsenal :wink:
Hm, tak si spis rikam, ze sem koukat nemel :lol:

Anyways, zatim teda ode me hrozny.....Nejdriv zapomenu tipovat a od ty doby se do toho proste nemuzu vubec dostat (az snad na dve vyjimky), musim to zlepsit. Jinak tymove musime zabrat no, ale tak snazime se a to je hlavni...to se o vcerejsim arsenalu moc rict neda :shock: :D :bitka3: :sok: :giggle:
Kua chlapi prepáčte ja som taký kkt som zabudol úplne natipovať som bol v tom, že som a už iba večer na disco okolo 2hej po polnoci mi žišlo na um kua ja som nenatipoval iba som chcel up a ešte teraz, keď je to viac dôležité, ako inokedy, takže tu výhovorky a podobne nepomôžu, ale sere ma to... neni to ono túto sezónu proste...celkovo to myslím... Idem sa poriadne mrknúť na postupové teame do PO, ale myslím si, že by sme tam mali ísť, ale treba ešte vyhrať pre istotu vzájomné zápasy do konca kola. Inak ak by sme nepostúpili do PO č sa nestane, ale to sľubujem, že postúpime ak nie končím s HF a ktl-kou na dobro, takže tak, ale ak vy chcete bola tu možnosť nepostupu do PO sa prihlásiť na PO draft neviem či ste niečo také zaregistrovali ak nie poviem tak rýchlo konajte, alebo mi napíšte a navediem Vás správnou cestou, ako na to, ale ja predsa ak ozaj nepostúpime nebudem tipovať vypomáhať inému teamu v PO ja som verný, len nám :!: , ale vy môžte kľudne :wink:

Chlapi(crocodiles) tak sa teda držme a zmáknime to :!: :box: :cinka: :frajer2:
Čavte chlapi situácia je vážna a to dosť a, že nemusíme ísť do PO na úkor Spiders, ktorý sú v tomto kole už pred nami a majú to vo vlastných rukách. Nám pomôže jedine ak pos. dva zápasy čo majú prehrajú teda stačí jeden, ale my musíme vyhrať oboje na kolko sú už KH tiež pred nami v tomto kole a v konečnom bodovaní do PO by mali viac bodov. Toto je zlé, ale mám v tom bordel ešte :hroza: :doh: Pos. zápasy tohto kola sme prehrali tak tesne to ma najviac mrzí a ešte moje nenatipovanie toto kolo pekne sme si zavarili kua ak nepostúpime ach nechcem ani myslieť dúfam, že to dopadne pre nás dobre a hlavne po dnešnej noci už si budem istejší kua...dodrbalo nás aj to kolo, kde sme skončili predposledný, ale to to inak nabité v tabuľke myslím, že som to podcenil kus z mojej strany, takže teraz zabojujme, lebo sme stratený. BOJ :!: STRONG CROCODILES BOJ :!:
Čaute chlapi. Prvú vážnu noc sme zvládli a teraz je dobre to, že postup máme vo svojich rukách je to len na nás stačí nám na postup aj výhra po predĺžení nemôžme sa spoliehať na to, že spiders prehrajú musíme si to sami prvorado zabezpečiť ak to pôjde... Včera to bolo s nami veľmi zle, teraz už je len zle...mali sme pos. dni smolu prehrávali sme o pár bodíkov. Palkovk dnes očakávam od teba veľkú exibíciu :-P Teraz spolieham na teba a tvoje schopnosti zariaď nám nejako postup, lebo ešte hádam by som aj budúce sezónu bol v tomto teame, ale nepostup ma zastaví...musím kus aj pritlačiť na pílu vieš, lebo som bol celú sezónu zhovievaví :P :D B.Wall aj ty arsenalčan zaber v noci dajme to tam nech sme v PO kua... Redy a ja my tiež dajme do toho všetko už nemáme čo šetriť, a podobne tak sa ukážme nesmieme pustiť spiders pred seba :!: :!: :!:
ixo píše:Čaute chlapi. Prvú vážnu noc sme zvládli a teraz je dobre to, že postup máme vo svojich rukách je to len na nás stačí nám na postup aj výhra po predĺžení nemôžme sa spoliehať na to, že spiders prehrajú musíme si to sami prvorado zabezpečiť ak to pôjde... Včera to bolo s nami veľmi zle, teraz už je len zle...mali sme pos. dni smolu prehrávali sme o pár bodíkov. Palkovk dnes očakávam od teba veľkú exibíciu :-P Teraz spolieham na teba a tvoje schopnosti zariaď nám nejako postup, lebo ešte hádam by som aj budúce sezónu bol v tomto teame, ale nepostup ma zastaví...musím kus aj pritlačiť na pílu vieš, lebo som bol celú sezónu zhovievaví :P :D B.Wall aj ty arsenalčan zaber v noci dajme to tam nech sme v PO kua... Redy a ja my tiež dajme do toho všetko už nemáme čo šetriť, a podobne tak sa ukážme nesmieme pustiť spiders pred seba :!: :!: :!:
nestresuj ixman, vy uz mate postup isty ;)
Ozaj ako to? Objasni mi to pls, lebo už som s toho dáky dosekaný a vystresovaný to určite sa mi aj herpesy do stresu spravili :D
Mám v tom bordel ešte ani pirane nemusia ísť do PO mi vychádza spiders a mi tak ako to je ďakujem :)
Hoši s teamu pos. deň tohto kola sa tipuje až stredu v tomto týždni, takže štvrtok už budeme všetko vedieť :D
ixo píše:Ozaj ako to? Objasni mi to pls, lebo už som s toho dáky dosekaný a vystresovaný to určite sa mi aj herpesy do stresu spravili :D
Mám v tom bordel ešte ani pirane nemusia ísť do PO mi vychádza spiders a mi tak ako to je ďakujem :)
Ver mu, propocital jsem to taky a vzhledem k tomu, kdo s kym hraje uz vzdycky nekdo jinej dostane Cernyho Petra.
Aha takže podľa toho mi ostáva pos. pos. miesto do PO buď pre Vás, alebo spiders jden z vás teda nie
ixo píše:Hoši s teamu pos. deň tohto kola sa tipuje až stredu v tomto týždni, takže štvrtok už budeme všetko vedieť :D
Zápasy sa hrajú v stredu nášho času, ale tipuje sa už v utorok, nie aby si poplietol kolegov :nono: .
Tak som sa trošku sekol no :D Už nám je to aj tak jedno, kedže vraj postup do PO máme istý :-P :giggle: :fucker2: :scare: :tada: :razzi: Ale inak samozrejme chcem čo najlepšie umiestenie do PO tak som si dnes dal dosť záležať tak uvidíme aký guláš s toho vznikne :D :klobuk_dole:
Bojujte! Zvazuji pro vas nejakou premii v pripade vitezstvi... :hmm:
Obrázek
AndyF píše:Obrázek
Tak a čo teda sme Vám pomohli či ako? :D Bojoval som ako lev :D Ale nie hrali sme hlavne o čo najlepšie umiestnenie po zak. časti :wink:
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS