Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

Takže vítam vítanú posilu do bojom PO Cathyho, ktorý nám pomôže za divokou jazdou PO :-P Takže vítaj ešte raz faganisko :D :wink2: Chalani ostatný z teamu on inak je z teamu steelers :) A prečo práve on :?: jednoduché :-P :) Potrebujeme do PO nejakú dravosť drzosť a típka(típera) čo poriadne zamieša kartami s sním som nemal ani najmenšiu pochybnosť, takže som presvedčený, že je pre nás žiadaná posila... čo sa týka v písaní do tém a aktivity je to bieda však treba kuk ich tému :D , ale aj zas u náš to bolo asi najslabšie s komunikáciou túto zak. časť, ale dúfam, že v PO sa kus rozpíšeme a rozhecujeme, ale dôležité sú víťazstvá a výhry to som zistil, takže nič sa zase nestane ak to nepôjde s tou komunikáciou :D hlavne vyhrávajme v PO :klobuk_dole: Takže prvé kolo očakávam taký skormnejší takže tak 4:0 pre nás či 5:0 na koľko to hráme ani neviem :D proste treba od začiatku až po koniec len vyhrávať a nemaznať sa zo súpermi :D ani ja sa dnes nebudem maznať s chlapcami na disco bo chcú dnes niečo riešiť :D tak sme už s faganmi pripravený na nich :D :lol: len dúfam, že to nebude, ako minule, že začal jeden koktať, že sa dal s nesprávnymi ľudmi :giggle: Inak palkovk prvé kolo prví zápas PO je na tribúne prípadne umýva šatne za nešportové správanie :lol2: :sok: :hop:
Přeju Cathymu hodně štěstí. Je to fajn kluk, takže věřím že vám hodně pomůže. :thumbsup:
Caute :klobuk_dole:
na uvod Vas trosicku poopravim, ...teda skor Ixa - som holka :oops:

:lol2: :lol2: :lol2:

a nebojte sa neurazam sa, nechodis na toto forum tak nevies :wink:

kazdopadne sa tesim na nasu novu spolupracu :jn:
ixo ixo :rofl: ty si tomu dal
Joj to som tomu, ale dal ozaj sa hanbím vážne aj :hanba: Dobre s novou posilou som si to vyriešil cez pm, takže nechajme tak nerozmazávajme pls stalo sa no... švolco ma spomínal iba niečo, že rousis je, žena toto som netučil, že aj cathy za to môže on :D nevadí dobre je aj tak a bude dobre možno to takto malo byť proste osud to tak chcel :-P :D A Cathy chodím sem na HF, ale nie často dosť som to flákal s aktivitou a čítaním tu ako po min. roky ale proste čas nie je moc no som rád, že to je ešte takto a zas od teba som nevidel tuším iba jeden príspevok vo vašej téme počas zak. časti ak sa nemýlim :D nevadí teda môžme ísť po PO na kávičku :lol: :-P (teda už aby sa čím skorej pre nás skončilo, aby sme šli :lol2: ni ozaj srandujem :D :-P )
Člověče jestli umíš maskovat důkazy tak dobře jako pointu příspěvku, tak by z tebe mohl být úspěšnej sériovej vrah...
:rofl: Azizek ty si tomu dal
Taky vitam

Tak snad v PO uz konecne uspejeme. Minuly rok sme meli dobrou sanci a nevyuzili jsme ji, tak to snad letos vyjde .....Tvarog s horcici k tomu a vono uz to ven pojede :D
VB.Wall dnes spustíme drtivý útok(kanonádu) na KH ako arsenal zajtra na spurs :wink2: Dúfam, že arsenal to ustojí a uhrajú dobrý výsledok tak ako aj my proti KH :klobuk_dole: začína sa FIGHT :box: :box: :box:
ixo píše:VB.Wall dnes spustíme drtivý útok(kanonádu) na KH ako arsenal zajtra na spurs :wink2: Dúfam, že arsenal to ustojí a uhrajú dobrý výsledok tak ako aj my proti KH :klobuk_dole: začína sa FIGHT :box: :box: :box:
No jako taky doufam, ale abychom nedopadly jak ted arsenal v poharu nebo snad jak proti AC tech 4-0, to byla fakt vostuda...podle me hraci pred zapasem vubec nejedli tvarog s horcici a proto to tak dopadlo :D Dalsi rok bez titulu nu, uz sem si zvyk :lol: aspon, ze to angazma henryho se povedlo, jen skoda, ze sme mu to zkazili tim posednim zapasem (a sobe taky)
Take vitam posilu Cathy, vybral si dobre ixo. :good:

Nakonec jsme se chlapi docela zapotili v boji o postup, ale snad nam to prospeje a konecne zlomime to playoff prokleti :!:
No čo chlapi vravíte na úvod PO ten nám vyšiel ako hrom :wink: :-P . Som vravel, že spúšťame kanonádu od začiatku :box: Ale nie proste tú smolu z pred. ročníkov PO je treba zlomiť... dnes sa Páni a Dáma :wink: oprime do toho viac a zahrajme zase dobre, zahrajme víťazne :frajer2: S B.Wallom sme si ešte na zápase zapáli cigaru(doutnik) toľko času sme mali a hru sme mali pod kontrolou, že nebolo o čom :D :scare: B.Wall to naznačuje toto dneska dobre pre Arsenal asi :roll:
No, konecne se mi poradne zacalo darit...Vsak uz bylo na case....Doufam, ze to vydrzi, zatim sme zacali dobre.....Du si jako odmenu tak parek s hořČIcíí
Zatim jedeme dobre, ale nesmime to podcenit a musime pokracovat.....Hlavne, ze jsem nezaspali zacatek, to je ted asi hlavni :sok:
B.Wall a všetci z teamu :psst: :psst: :psst: :)
Palkovk ty si Pán :yes: :clap: :respect: Uznávam ťa :) :D Zatiaľ tá tvoja taktika vychádza ozaj na jedničku :-P :) nevravím, že vyhráme s ňou všetko, ale svoj účel zatiaľ plní bravúrne a viem, že sa môže stať, že prehráme nejaký ten súboj v každom kole, ale väčšia šanca je, že vyhráme však sme o tom debatili a tak dobre si to vymyslel však nie na darmo učíš na škole matiku a zemepis a infošku už tiež či? Dnes zase palkovk natipuj posledný a my ostatný z teamu treba sa pokúsiť, aby to bolo už po tejto noci 4:0 pre nás až sa stane tak tak už neverím, že by sme si postup do ďalšieho kola dali zobrať...

Tak sa STRONG CROCODIES nedajme a ešte do nich ešte viac poriadne ešte nemajú dosť cítim to tak im pridajme ešte nejakú tú prílohu :-P :D B.Wall v PO ti to zatiaľ ide takže prílohy budú tvoje daj im jeden párok na vyše aj na vyše horčicu nech už nie sú taký čajoví s nami :D :giggle:
Konecne sem rad, ze drzim nas tym...uz bylo po tom slabsim kole nacase....hlavne po tom co sem zapomnel natipovat...snad mi to jeste aspon chvili vydrzi...ale HLAVNE at to vydrzi nam :D
Zatiaľ nám to ide pekne.Len do nich krokodíly.
PO dlhej dobe ( asi niečo cez rok) som znova zavítal do tejto témy , a ako som si všimol, Ixo ty si sa vôbec nezmenil :D stale tie iste dlhe príspevky ( neber to v zlom ) :) , len hned prve co ma napadlo , že stále ten istý Xmen :D
Inač , vám prajem postup do dalšieho kola ! :)
Nazdar meďo :wink: :) V pohode neberiem to v zlom... príspevky ostali to je jasne zmenila sa ak tak povaha... ale to je jedno však všetko v pohode je aj s tebou aj keď sme nevychádzali najlepšie medzi sebou je to za nami však sme ľudia :wink: A dík, že nám prajem cením si to a preto po našom postupe cez prvé kole, ktoré bude už čoskoro dúfam ťa pozývame na oslavu(akciu) pôjde do nejakých klubov medzi čajočki, alkohol bude tiecť prúdom a tak :-P a palkovk ty sa neteč pre teba to neplatí ty už máš dieťa pre otcov takéto neni :D :lol2:

Dobre vraciam sa k týmu nášmu.

Crocodiles, akože vau :sok: :jupi: takýto priebeh kola PO som ozaj nečakal pre nás...čakal som a dúfam, že pôjdeme ďalej a že zlomíme to nešťastie z PO, ale že to bude až takto nemám slov proste som super som na nás hrdý :) :clap: . Neviem už čo by sa ozaj musela stať aby sme ten jeden súboj nevyhrali a nešli ďalej takže to už beriem ako fakt, že ideme ďalej, ale pri našej smole sa zas môže stať čokoľvek, takže preto je potreba to po dnešnej noci už ukončiť a splniť si aspoň ten menší sním postup cez prvé kolo PO...teraz bič nepodceňme, že máme náskok a na nič nespoliehajme proste ďalej makajme a dajme to nech máme pokoj... Držme sa teda STRONG CROCODILES :povzbudzovanie: :groupwave: Palkovk a B.Wall v noci to bola inak super od vás :yes: :thumbsup: :clap:
:sok: vau chlapi tak toto som ozaj nečakal takýto priebeh od náš :) :thumbsup: Dúfam som a veril, že vyhráme, ale až takto to nie, ale o to viac poteší :) :cool: . Dobre je, že je to takto a máme to za sebou a kus si odýchneme od tipovania(aspoň ja, lebo ma už aj hlava bolela od toľkého premýšľania nad tipov :D Chlapi a aj dviečatá :-P ďakujem Vám teda za postup do ďalšieho kola PO cením si to a som nesmierne rád, ako malé dieťa, kedže sa to po min. roky npodarilo :jupi: :yahoo: Ďakujem nášmu kapitánovi teamu Redymu hlavne, že to on dotiahol v noci do víťazného konca a osvedčil, že aký je dôležitý pre tým aj keď počas sezóny to u neho nebolo ideálne, ale v určitých dôležitých momentov je tam, kde má byť a kde ho team potrebuje, takže si sa ukázal ako správny vodca(kapitán pre team) vďaka :yes: Tak isto Ďakujem aj B.Wallovi za jeho kvalitné výkony počas PO 1. kola, ktoré boli ozaj kvalitné a bez neho by to asi ťažko šlo a tiež aj Paľimu, ktorý je hlavne mozgom tohto teamu aspoň pre mňa a ja tá hlava som :D Paľi aj ty si bol super v 1.kole a čo sa týka Cathy tak tá ma zatiaľ nesklamala, ale ani zas neprekvapila lepšie povedané neutvrdila o svojich kvalitách, lebo viem, že je lepšia :D ale tak taký normal proste a tiež má samozrejme úspech na postupe, takže aj tebe vďaka a asi ťa pozvem niekde na večeru :D :-P

Inač tu sa ukázalo, ako je dôležitá súhra teamu(myslím dlhoročnú), že sa nemenili típeri a tak, že sa poznáme už dlhú dobu a viem čo a kde a tak a to je len plus...proste ja som potreboval nájsť vhodnú partiu ľudí a je to ok :thumbsup: , lebo pred tým sa típeri v tomto teame menili ako na bežiacom páse, ale keď ste svojim prístupom spoľahliví a tipujete pravidelne a že občas sa stane drobnosť tak to sa ešte dá, ale B.Wall mi narobil riadne strachy, keď dva dni netipol a bolo tak, že sme bojovali o PO účasť tak už som bol v tom, že som kontaktoval pár ludí, ale našťastie si sa ozval ty arsenalčan :) som rád, teda, že si s nami a budeš aj naďalej dúfam, lebo taký ako ty a a zídu a hlavne čo fandia arsenalu neni o čom proste, ale nabudúce už mi nerob také šoky :D

Škoda chcel som im to natreť, aby sme im to dali ako arsenal tottenham 5:2 :D , ale dali sme im to tak ako dá arsenal ac milánu v odvete a pôjde ďalej :-P

Cepi, švolco čo vy tu chcete zverejnovať moje správy :D v tej som narobil iný guláš s toho ani sám som už nechápal potom :D :lol2: :lol: , ale kľudne to dajte :D Pre ostatných to bola správa o PO drafte :D

Takže zase ďalší môj kratší príspevok :D :lol2: :lol:
tak svolco mas povolenie sup sep so spravou :D
No mel sem smulu, ze sme proste zapomnel tipovat a ted se mi nastesti dari to trosku napravit....Hlavne, ze se nam ted dari a zatim lamame prokleti, snad se nezaseknem a budem pokracovat :D
Chlapi tak zajtra pokračuje náš boj(cesta) ďalej za našim snom. Už zajtra proti HUNGRY PIRANHAS :giggle: :hehe: Viem, že sme trošku povzdbudený z 1. kola a, že kus lietame aj v oblakoch a podobne, ale treba sa ukľudniť a sústrediť a byť trpezliví :yes: Tento súboj dosť pre mňa znamená ešte asi viac, ako prvé kolo(prví súper). Proste aj ak to nevyhráme celé tieto žubrienky, alebo belički z potoku nesmú cez nás prejsť ďalej ešte sú tam nevybavené účty z minulosti :D :cert: Ale nie proste cieľ by bo tak či tak taký istý aj pri inom súperovi dať do toho všetko a ísť ďalej. Palkovk opäť spolieham hlavne na teba ty isto dačo vymyslíš :wink: B.Wall a Redy od vás očakávam priamočiary útok na bránu proste valcovať všetko. Ja pôjdem do brány tam mi to ide pos. dva zápasy čisté konto to je moje :jupi: :yahoo: :D obrana pre mňou nekompromisný palkovk a Cathy :frajer2: Chlapi a pozor ak sa stane, že v sérii začneme prehrávať, lebo ešte sme sa v takej situácii neocitli tak nepanikáriť a hrať našu hru... už sa teším do boja :box: :cinka: :ciga:

STRONG CROCODILES GO GO GO :!: :!: :!: :povzbudzovanie: :groupwave: :bavme:
Rado, tie pyrane to sú kto?Myslím predtým?Či úplne nový tím???
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS