Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIEVIDZA TURTLES

barrki píše:
Blazo7 píše:Však práve a to včera mi vyšiel tiket :D Ale ja som NHL nikdy netipoval :cry: len dúfam že dnes to napravím :wink:
každý chvíľku ťahá pílku, taký tím má najlepší predpoklad byť úspešný :!: a verím, že to je náš prípad a dnes pre zmenu potiahneme ja a ty :good:
Tomu ver dnes budem mať ja 19 bodov :lol: a ty budeš mať filipových 10 :D
Blazo7 píše:Tomu ver dnes budem mať ja 19 bodov :lol: a ty budeš mať filipových 10 :D
No tak to chcem vidieť tých tvojich 19, keď sa hrá len 6 zápasov :fucker2:
barrki píše:
Blazo7 píše:Tomu ver dnes budem mať ja 19 bodov :lol: a ty budeš mať filipových 10 :D
No tak to chcem vidieť tých tvojich 19, keď sa hrá len 6 zápasov :fucker2:
Tak 18 :D všetko trafim remízy a ty budeš mať pi*u :fucker2: :giggle:
Blazo7 píše:Tak 18 :D všetko trafim remízy a ty budeš mať pi*u :fucker2: :giggle:
Držím palce Anďerko! :cool:
blazo nevadi hrame za tiim, a dnes mozes zase potiahnut ty napriklad, ale to je jedno hlavne nech sa nasemu tiimu darii celkovo :) :good:
No Maťo, ty si drak! Ľúbi sa mi, ako pekne ti to šlape, aj celému tímu, len tak ďalej korytnačky :wave:
tak lepsi zaciatok kariery som si nemohol zelat :D Super vykon aj barrki a blazo, korytnacky do toho :clap:
mato zase skvely vykon :good: no a ja dnes uplna bieda :thumbsdown: ale ako tiimovo to je zatial super chalani :clap: :good:
jergus vtrhol do KTL ako tarasenko do NHL... ide tvrdo po calder trophy uz od sameho zaciatku :cool:
petrik píše:jergus vtrhol do KTL ako tarasenko do NHL... ide tvrdo po calder trophy uz od sameho zaciatku :cool:
Presne tak, mal som v drafte šťastnú ruku :D
Inak chlapci, dnes poľavil Jerguš a teda poľavil celý tím, čo nie je moc dobré, musíme mu začať pomáhať aj my, takže verím že dnes znova ožijeme korytnačiaci :box:
tak tak boha ja zase 2 body :thumbsdown: hadam sa dnes uz konecne zobudiim, ale stale si drzime 1 miesto tak dnes musime zabrat chalani :good:
driemes rovnako ako tvoje calgary :D
mam info zo zakulisia, ze 5.2. a 17.2. hrame proti sebe :fight:
arek píše:mam info zo zakulisia, ze 5.2. a 17.2. hrame proti sebe :fight:
:petrik: Chlapci počujeteee??? Piateho a sedemnásteho februára máme body zadarmooooo :ejha:
barrki píše:
arek píše:mam info zo zakulisia, ze 5.2. a 17.2. hrame proti sebe :fight:
:petrik: Chlapci počujeteee??? Piateho a sedemnásteho februára máme body zadarmooooo :ejha:
ano...v tie dni nemusite ani natipovat.
arek píše:
barrki píše:
arek píše:mam info zo zakulisia, ze 5.2. a 17.2. hrame proti sebe :fight:
:petrik: Chlapci počujeteee??? Piateho a sedemnásteho februára máme body zadarmooooo :ejha:
ano...v tie dni nemusite ani natipovat.
Teším sa na tie zápasy, areček :klobuk: Dúfam, že nebudete zas využívať konexie :nono:
to bude derby :D a samozrejme s vitaznym koncom pre nas :lol: uz sa tesim :good: a tesim sa aj na derby s ivanovymi piranami :D
barrki píše:Teším sa na tie zápasy, areček :klobuk: Dúfam, že nebudete zas využívať konexie :nono:
ziadne konexie nemame :sarcasm: to nemozes takto verejne vytahovat, ako by cepi povedal, taketo spravy musis sifrovat :ninja:
Obrázek


Po štvorročnej odmlke sa nám hlási tímový magazín a jeho redaktor Ladislav Meliško, ktorý pre vás vyspovedal členov tohto dnes už takmer klasického tímu na scéne KTL, ktorý sa po ročnej odmlke vrátil na scénu.

Mnohí sa pýtajú, kto je to ten bača Jerguš, ktorý vtrhol do ligy ako veľká voda a predtým o ňom nikto ani nechyroval. Spýtali sme sa priamo GM tohto tímu - barrkiho: "Je to Maťo, môj i Ivanov dlhoročný kamarát i spolužiak, všetci i so Zigym sme už toho veru navystrájali." Celá Prievidza drží palce, aby to takto pokračovalo i naďalej.

Zigyho sme zastihli práve po nočnej a s uštipačným smiechom nám len povedal: "to je v p*či ako mu to všetko vychádza boha tam :D ale už aj my by sme mali konečne začať veteraani a zakladatelia teamu "

Samotný bača Jerguš si na túto tému i zavtipkoval, keď povedal: "...zajtra nebudem prvý a sa urazím a už netipujem! :D "

Ďalšia tohtoročná posila, Blazo7, prezývaný tiež Ševčenko alebo Ševči, sa s nami na tému jeho zatiaľ nevýrazných výsledkov odmietol rozprávať, medzi zuby len poznamenal: "Ja sa šetrím na finále."

Barrki na záver nášho rozhovoru ešte dodal pikošku, vraj väčšinu tipov bačovi Jergušovi radí alebo schvaľuje neznáma mladá dáma. :neviem:
barrki píše:
Obrázek


Po štvorročnej odmlke sa nám hlási tímový magazín a jeho redaktor Ladislav Meliško, ktorý pre vás vyspovedal členov tohto dnes už takmer klasického tímu na scéne KTL, ktorý sa po ročnej odmlke vrátil na scénu.

Mnohí sa pýtajú, kto je to ten bača Jerguš, ktorý vtrhol do ligy ako veľká voda a predtým o ňom nikto ani nechyroval. Spýtali sme sa priamo GM tohto tímu - barrkiho: "Je to Maťo, môj i Ivanov dlhoročný kamarát i spolužiak, všetci i so Zigym sme už toho veru navystrájali." Celá Prievidza drží palce, aby to takto pokračovalo i naďalej.

Zigyho sme zastihli práve po nočnej a s uštipačným smiechom nám len povedal: "to je v pi*i ako mu to všetko vychádza bo*a tam :D ale už aj my by sme mali konečne začať veteraani a zakladatelia teamu "

Samotný bača Jerguš si na túto tému i zavtipkoval, keď povedal: "...zajtra nebudem prvý a sa urazím a už netipujem! :D "

Ďalšia tohtoročná posila, Blazo7, prezývaný tiež Ševčenko alebo Ševči, sa s nami na tému jeho zatiaľ nevýrazných výsledkov odmietol rozprávať, medzi zuby len poznamenal: "Ja sa šetrím na finále."

Barrki na záver nášho rozhovoru ešte dodal pikošku, vraj väčšinu tipov bačovi Jergušovi radí alebo schvaľuje neznáma mladá dáma. :neviem:
dobreee :good: :cool: :lol:
na vasom mieste by som skusil taktiku aby este jeden z vas iba opisoval jergusove tipy... ked sa mu teraz tak dari :jn:
no konecne mam aj ja 0. Barrki a Blazo super :good:
bača Jerguš píše:no konecne mam aj ja 0. Barrki a Blazo super :good:
aj to si treba vyskúšať :D skôr by som vyzdvihol prvý Blažov výkon :jupi: A to najpodstatnejšie je, že sme stále vo vedení, takže chlapci len tak ďalej, tretina tohto kola už je za nami, nepokazme to!!! :respekt:
ze by sa nam uz konecne blazo zobudil?? :lol: este by to chcelo aby som sa zobudil ja a bude to fajn :D a barrki tiez dnes super :good: dufam ze sa uz udrziime na prvom mieste do konca kola :hop:
Jedna z minuloročných fotiek, Zigy a.k.a. najväčší fanda Detroitu :D

Obrázek
1143 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS