Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIEVIDZA TURTLES

barrki píše:Jedna z minuloročných fotiek, Zigy a.k.a. najväčší fanda Detroitu :D

Obrázek
to som bol donuteny, nikdy v zivote detroit :D :lol: calgary je navzdy v mojom srdci :D :good: no a co sa tyka dnesneho vykonu chalani super :good: udrzali sme sa na prvom mieste takze je to zatial skvelee :thumbsup: iba tie moje vykony su dost velka bieda aj dnes najmenej z celeho tiimu :thumbsdown:
Ale nevypravaj, aky si bol hrdy na to tričko :D Chvalim blaza, ktory dnes pekne zabodoval, paci sa mi ze sa konecne rozbehol a dufam ze mu to aj vydrzi, od nas ostatnych to tiez nie je ziadna katastrofa, sme (sice tesne) na cele celej ligy, a je mi ctou byt manazerom tohto timu :klobuk:
barrki píše:Ale nevypravaj, aky si bol hrdy na to tričko :D Chvalim blaza, ktory dnes pekne zabodoval, paci sa mi ze sa konecne rozbehol a dufam ze mu to aj vydrzi, od nas ostatnych to tiez nie je ziadna katastrofa, sme (sice tesne) na cele celej ligy, a je mi ctou byt manazerom tohto timu :klobuk:
Dik uz bolo na case aby som nieco zahral :D
Tak chlapci, dnes priemerný výkon, ale stačí nám to na udržanie prvého miesta, takže som s nami spokojný, hlavne so Zigym, ktorý dnes pekne zabral :good: Jerguš trocha poľavil, ale môže si to vzhľadom na svoje predchádzajúce výkony dovoliť.
LET'S GO TURTLES! :povzbudzovanie: :winner1:
ja sa nehram :)
bača Jerguš píše:ja sa nehram :)
:lol2: neklesaj na duchu, to sa stáva, stále si v individuálke vysoko, a najlavnejšie je to, aby bol tím hore, a to sa zatial darí, aj keď je to čoraz tesnejšie :)
chalani dnes celkom fajn stale sa drzime hore len tak dalej :clap: a konecne som aj ja zabral :D dufam ze na tom vydrzii :good:
Chlapci, co sa to deje? :sok: Za posledne dni sme poriadne polavili, a v ramci konferencie poriadne klesli, ostava nam poslednych 5 dni tak podte, zaberme, a zabojujme o čelo tabulky :groupwave:
dnes slabota klesli sme az na 4 miesto :thumbsdown: ale stale ostava dost casu aby sme to napravili tak podme na to ako vypravali nas GM :D :good: a este k tomu ta moja dnesna nulaa :sok: :hroza: :doh:
po dnesku 5 miesto ak sa nemylim :-O ...treba zabrat..a ja blbec som sa nejak pozabudol a prve 3 zapasy som netipol, sorry
Tak chlapci, takto sme si teda zaver prveho kola nepredstavovali :slap: , ale to nevadi, casu mame este dost. Dnes zaciname zapasovy system, ktory nam bude dufam sediet viac, tak sa dnes snažme!! :clap:
barrki píše:Tak chlapci, takto sme si teda zaver prveho kola nepredstavovali :slap: , ale to nevadi, casu mame este dost. Dnes zaciname zapasovy system, ktory nam bude dufam sediet viac, tak sa dnes snažme!! :clap:
budete sa smažiť, nie snažiť :cert:
chalani tak uvod kola nam vysiel :good: vyhrali sme prvy zapas tak dufam ze to dnes zopakujeme :thumbsup: toto kolo je nase :box: :clap:
uz ste sa nadopovali na dnesny match? barrki :hit2: arek
arek píše:uz ste sa nadopovali na dnesny match? barrki :hit2: arek
dnes nemate sancu, pojdete do kolien :D :box: :lol:
arek píše:uz ste sa nadopovali na dnesny match? barrki :hit2: arek
:rofl: :jupi:
chlapci, nejako ste stichli. Co sa deje? :smutok:
arek píše:chlapci, nejako ste stichli. Co sa deje? :smutok:
Dig, zemreli sme :D Mali sme tréningový kemp, kde sme si prebrali ako ďalej s našim tímom, a myslím že sme prijali dobré uznesenia a od dnes ideme na víťaznú vlnu. Hlavne Zigy nesmie chodiť na zápasy nacenganý :pivo2:
1143 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS