Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIEVIDZA TURTLES

Sak ja si tu mozem aj sam pisat. Naco by sa niekto zapojil do rozhovoru :-( :cry:
Dnes som nas podrzal. Väcsina ludi mala 0 bodov, no ja som sa prekonal a mal som 3 :-O . Este ze ma mate v time :D
Tak dalsie nevydarene kolo za nami. Verim, ze teraz sa nam zadari a umiestnime sa aspon do toho 4 miesta. Mne to stale nejde :hroza: ale aspon Nightwolf ma celkom slusnu formu :thumbsup:
Dnes nas caka velmi dolezity zapas proti tym smradlavym jastericiam. Ocakavam, ze vyhrame. Ked uz nic ine, tak aspon toto derby treba vyhrat. Podme do nich korytnacky :box: :cinka:
Ach chalani, ono sa dost tazko vyhrava, ked polovica timu nenastupi a z tej zvysnej polovice sa polovici nedari. Esteze Nightwolf to tu taha. Som rad, ze nakoniecsi predsalen prestupil k nam. :good:
Mam taky pocit, ze Zigy a george zabudli, ze nemaju na dalsie dni natipovane, a kedze tu netravia vobec ziadny cas, tak im to budem musiet napisat. Sak ja im vycistim zaludky :dup: :nasraty:
tento tým dopadne ako WC :D :D
michal225 píše:tento tým dopadne ako WC :D :D
O to sa bat nemusis. WC mali mizerneho GM, ktory nemal chut pokracovat. Tento tim ma ale GM, ktory bude pokracovat za kazdych okolnosti ....
čo z GM,keď tu viacne komunikácia a nemáte penazie na platy,odomňa,ako od šejka nič nepýtaj :D :scare: :scare: :scare:
sorry chalanii ze som nemaal natipovanee nemal som vobeec caas sem priist :oops: , teraz natipujeem do konca tohoto kola a ak by to bolo moznee tak chcem poziadaat Ivana aby si skuusil od dalsieho kola najst za mna nahradu lebo fakt uz nemaam caas na HF a aj ked ho maam tak vzdy zabudneem uz to nie je so mnou to co byvalo dakedyy :D
sopko je k dispozíci :D :scare: :scare: :scare:
no keby vás dnes dala dole sama tiperka,ja by som plakal od smiechu .D :D 6:8 a k tomu 4 na 1 :D :hroza:
zatial mi ide, hadam to udrzim, inac vcera pekne george :oslava:
NIghtwolf, zatial super vykon a ocividne to velmi pomaha timu. Uz sa pomaly aj ja zacinam chytat, ale stale to este nie je ono. Dnes treba vyhrat a hlavne predbehnut BA, lebo sa mi nepaci, ze su pred nami a pritom sme omnoho lepsi :twisted: :D
Ivan píše:NIghtwolf, zatial super vykon a ocividne to velmi pomaha timu. Uz sa pomaly aj ja zacinam chytat, ale stale to este nie je ono. Dnes treba vyhrat a hlavne predbehnut BA, lebo sa mi nepaci, ze su pred nami a pritom sme omnoho lepsi :twisted: :D
uz som sem pekne dlho neprispel, aj som zabudol na vas, pretoze tie spodne priecky tabulky nesledujem. Existujete este vobec? :lol3:
arek píše:
Ivan píše:NIghtwolf, zatial super vykon a ocividne to velmi pomaha timu. Uz sa pomaly aj ja zacinam chytat, ale stale to este nie je ono. Dnes treba vyhrat a hlavne predbehnut BA, lebo sa mi nepaci, ze su pred nami a pritom sme omnoho lepsi :twisted: :D
uz som sem pekne dlho neprispel, aj som zabudol na vas, pretoze tie spodne priecky tabulky nesledujem. Existujete este vobec? :lol3:
:D :D Ano, existujeme. My sme sa naschval drzali v uzadi, aby na nas superi zabudli a teraz sa chystame udriet :box:
Inac, na spodu nas uz nemusis hladat, skus sa pozriet o priecku nad vami :-P :razzi:
Ivan píše: :D :D Ano, existujeme. My sme sa naschval drzali v uzadi, aby na nas superi zabudli a teraz sa chystame udriet :box:
Inac, na spodu nas uz nemusis hladat, skus sa pozriet o priecku nad vami :-P :razzi:
nad nami vidim nejaku hnusnu zelenu machulu, ktora do zajtra zmizne :razzi:
Nightwolf, co sa deje? Nejako si polavil a prepadol si sa z prveho miesta dost nizko. Zaber este, toto kolo by som chchel skoncit na 3. mieste, takze musime este zamakat a potrebujeme tvoje body.
Takze Zigy, dakujem za ucinkovanie v tomto time, bol si skvely tiper a hlavne provokater :lol2: Skoda, ze uz nemas cas ...
A vitam u nas noveho tipera Igi6800gt. Verim, ze bude pre tim prinosom a potiahne nas do toho vysneneho finale ...
No poďme nato chalani ... nech im natrhneme prdel všetkým ... :bitka3:
ste dostali na*er :shock: :lol2: :lol2:
sopko píše:ste dostali na*er :shock: :lol2: :lol2:
na*er?to je čo?a teraz k veci,ozaj ste dostali od veckárov :D :D :hroza:
Ale nas poriadne sfukli z ladovej plochy, toto bola katastrofa, ale na druhej strane sme nahrali celkom slusny pocet bodov a WC by dnes nikto neporazil, takze to nie je az taka katastrofa ....
zaujimave ze sem chodia provokovat ludia ktori mali vcera 4 body, respektive ani netipovali :lol2:
dnes sa hra kopa zapasov, treba nazbierat vela bodov :good:
Nightwolf píše:zaujimave ze sem chodia provokovat ludia ktori mali vcera 4 body, respektive ani netipovali :lol2:
dnes sa hra kopa zapasov, treba nazbierat vela bodov :good:
ale aspoň sme neprehrali :lol3: :scare:
No tak dnes to bola totalna katastrofa. Stratili sme kontakt s celom tabulky a uz ich nedobehneme a musime s abat, aby sme vobec udrzali to 5. miesto. Tak dnes a zajtra treba este zabrat, nech aspon to 5. miesto udrzime ...
Mali by sme uz zabrat, lebo byt predposledny v tabulke je hanba a vobec to nie je pozicia pre korytnacky. Takze dnes dajte zo seba maximum, musime nahrat vela bodov. GO TURTLES GO :wave: :cinka:
1143 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS